Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale przecież ja mu nie napisałem o żadnym SX tylko o EXC w 2t a to dwa zupłnie inne motocykle, inaczej zestrojone zawieszenie, zawór wydechowy, skrzynia biegów inne przełożenia posiada. Ja się nie dziwie że Sx nie ma dołu bo ten moto jest stworzony do zapieprzania na pełnym gazie

 

btw nie ma sx w wersji six days, six days masz tylko exc i xcw a w sx takim odpowiednikiem sixdays jest sxS. Twój kolega pewnie ma tylko okleinę sixdays , 130km/h dla 250 to normalny wynik,125 na standardowych zębatkach jedzie ponad 100 km/h

 

wr 450 na sucho wazy katalogowo 112 kg

Edytowane przez bananek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

szukam motoru enduro do pośmigania po lasach, (kiedyś jeździłem enduro ale było to 14lat temu)

moje wymagania to el.rozrusznik (starość),4t i mała awaryjność (chcę odreagować a nie ciągle naprawiać)

przedział cenowy to ok 10- 13tys (jak coś fajnego to dołożę) patrzyłem w necie na Husqvarna te 310,450,510; KTM EXC 525, Yamaha WR450,Suzuki DRZ 400 ale nie wiem co jest godne uwagi, proszę Was o pomoc, widzę że parę osób jest dobrze zorientowanych w temacie, z góry dziękuje

roman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do 2T to kurka.. to boli ale muszę stwierdzić że po exc 400 jeżeli nadejdzie pora na zmiane i będzie to enduro to albo exc 200 albo exc 250 w 2T, brakuje mi tej zwinności, ale za to spalanie dołuje..

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

szukam motoru enduro do pośmigania po lasach, (kiedyś jeździłem enduro ale było to 14lat temu)

moje wymagania to el.rozrusznik (starość),4t i mała awaryjność (chcę odreagować a nie ciągle naprawiać)

przedział cenowy to ok 10- 13tys (jak coś fajnego to dołożę) patrzyłem w necie na Husqvarna te 310,450,510; KTM EXC 525, Yamaha WR450,Suzuki DRZ 400 ale nie wiem co jest godne uwagi, proszę Was o pomoc, widzę że parę osób jest dobrze zorientowanych w temacie, z góry dziękuje

roman

 

ja proponowałbym drz'a albo te 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedział cenowy to ok 10- 13tys (jak coś fajnego to dołożę)

 

w tej kasie możesz rozważyć xr650R :icon_twisted:

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze pytanie ( to nie dla mnie tylko dla kuzyna) czy ten moto nada sie do jazdy tylko po lasach, bez szalenstw oczywiscie?

 

http://moto.allegro.pl/duzy-cross-250cc-mo...1295063491.html

 

Czy ktos mial z takimi stycznosc i czy nie rozpadnie sie po pierwszej jezdzie? Czy lepiej w tej cenie (bo budzet to okolo 2000) lepiej kupic cos uzywanego ale porzadnej marki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos mial z takimi stycznosc i czy nie rozpadnie sie po pierwszej jezdzie?

 

raczej omijaj.......silnik jest całkiem przyzwoity i jak nie trafisz felernego egzemplarza to całkiem żywotny łagodnie oddaje moc (coprawda niewiele jej ma :D ) i bardzo mało pali ale rama i reszta to kompletne dno.......pękają wahacze, szprychy, amory chyba wszystko co tylko metalowe i plastikowe

 

za 2 tys jak nie zależy ci na dokumentach masz ogromny wybór japońskich motocykli :D za 2tys kupisz 80ccm w przyzwoitym stanie typu mtx 80R2

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem

Szukam dla szwagra klx 650. Jeśli ktoś miałby na sprzedaż, proszę o info na PW. Ostatnio oglądaliśmy kilka i jak się domyślacie straszne padaki. Czy macie jakieś doświadczenia z handlarzem ze Starego Bojanowa, ma na stanie klx 650 i zastanawiam się czy nie podjechać, tylko, że w jedną stronę to jakieś 400km.

http://allegro.pl/kawasaki-klx-650-i1294324852.html

Pozdrawiam

SQ7NSQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Seryjne drz supermoto ma przednią zawiechę USD ,a to wygląda na S z kołami supermoto

ogólnie nie najgorzej

 

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...