Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do ostrej jazdy z pewnością wystarczy :) wiem co mowie bo kumpel ma taką DR 350 :biggrin: Sam na kolejny sezon będę wypatrywał taka DR 350 :(

 

Pzdr.

Dobra nie kłuce sie ale na tor za mało :biggrin: :biggrin: A co do endurowania takiego to dr 350 spokojnie starczy mi klx 250 starcza i myśle że 30 pare kM na początek to w sam raz. Najlepej sie nauczyć na początku jeździć w terenie a potem myśleć o moto co ma 50kM.

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki problemik mianowicie ojciek kazal mi wybrac moto ubezpieczone i zarejestrowane a moj skromny budzet wystarczy mi tylko na 125cc z tego co ogladam na allegro dlatego moje pytanie jest nastepujace ktory motorek jest lepszy w terenie suzuki dr125 yamaha dt 125 kawasaki kmx125 jeszcze widzialem kawasaki klr250 wiem ze podobne tematy juz byly ale nie moglem znalezc odpowiedzi poniewaz kazdy uzytkownik zachwala swoje moto i nie ma obiektywnych odp dlatego prosze o rade ktorego wybrac chodzi mi o jazde po lesie i po zwirowni dzieki z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki problemik mianowicie ojciek kazal mi wybrac moto ubezpieczone i zarejestrowane a moj skromny budzet wystarczy mi tylko na 125cc z tego co ogladam na allegro dlatego moje pytanie jest nastepujace ktory motorek jest lepszy w terenie suzuki dr125 yamaha dt 125 kawasaki kmx125 jeszcze widzialem kawasaki klr250 wiem ze podobne tematy juz byly ale nie moglem znalezc odpowiedzi poniewaz kazdy uzytkownik zachwala swoje moto i nie ma obiektywnych odp dlatego prosze o rade ktorego wybrac chodzi mi o jazde po lesie i po zwirowni dzieki z gory

 

no wiec

suzuki dr 125 jest to 4t i jest najsłabszym motorkiem które wymieniłes

kawasaki kmx 125 bardzo dobry motor tylko zawiesze nie za miekkie i przedni hampel sie nie srawdza, motorek jest w 2 t i moc maksymalna po odblokowaniu to około 26 kucy

yamaha dt 125 silnik 2t po odblokowaniu podobnie jak kmx, zawieszenie ok, hamulce ok i w ogóle ok;] to chyba najlepszy wybór z tych co wymieniłes :flesje:

kawasaki klr250- :clap: nie wiem nie wypowiadam sie

 

ps.jaki dokładnie masz budzet :buttrock:

i ewentualnie najlepszym z tej klasy do endurowania jest aprilia rx 125 :P

 

:flesje: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec

suzuki dr 125 jest to 4t i jest najsłabszym motorkiem które wymieniłes

kawasaki kmx 125 bardzo dobry motor tylko zawiesze nie za miekkie i przedni hampel sie nie srawdza, motorek jest w 2 t i moc maksymalna po odblokowaniu to około 26 kucy

yamaha dt 125 silnik 2t po odblokowaniu podobnie jak kmx, zawieszenie ok, hamulce ok i w ogóle ok;] to chyba najlepszy wybór z tych co wymieniłes :flesje:

kawasaki klr250- ;) nie wiem nie wypowiadam sie

 

ps.jaki dokładnie masz budzet :)

i ewentualnie najlepszym z tej klasy do endurowania jest aprilia rx 125 :buttrock:

 

:flesje: pozdrawiam

 

Uzasadnij swoją wypowiedź dlaczego dt była by najlepszym wyborem? Nie wiem dlaczego ale wszyscy polecają dt. Klr 250 to stary 4T lepej byś zrobił jak byś kupił inne moto. Do wyboru masz jeszcze crm, kdx, wre. Napisz jaki masz budżet na moto i czy jeździłeś wcześniej w terenie i takie duperele :) Pozdro!

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietaj ze 2T to spore spalanie , dobry olej do mieszanki 30 - 40 zl litr , brutalna charakterystyka silnika , zazwyczaj system jazdy to albo stoisz albo masz gaz do oporu :) , przy pewnych obrotach dostaje wscieklizny - jedni to lubia, inni nie ;)

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzasadnij swoją wypowiedź dlaczego dt była by najlepszym wyborem? Nie wiem dlaczego ale wszyscy polecają dt. Klr 250 to stary 4T lepej byś zrobił jak byś kupił inne moto. Do wyboru masz jeszcze crm, kdx, wre. Napisz jaki masz budżet na moto i czy jeździłeś wcześniej w terenie i takie duperele :icon_mrgreen: Pozdro!

ja to wnioskuje z tego co na forum wyczytałem :lalag: a i owszem crm, kdx tez wchodza w gre ;) ale nie zaprzeczysz chyba ze rx 125 bedzie najlepsza;] ;) :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RX jest zaje#isty no ale KDX tez jest kozacki tylko ze jest trudniej z częściami :biggrin:

 

A teraz wkręcę sie do tematu co myślicie o tej Kawie KLX 250:

 

http://moto.allegro.pl/item422737747_kawasaki_klx_250.html

 

Proszę o konkrety najlepiej tych co posiadają KLX-a.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RX jest zaje#isty no ale KDX tez jest kozacki tylko ze jest trudniej z częściami :flesje:

 

A teraz wkręcę sie do tematu co myślicie o tej Kawie KLX 250:

 

http://moto.allegro.pl/item422737747_kawasaki_klx_250.html

 

Proszę o konkrety najlepiej tych co posiadają KLX-a.

 

Pozdrawiam.

to chyba jakis składak :biggrin: nie jestem pewien :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba jakis składak :D nie jestem pewien :bigrazz:

Pisze na aukcji że stylizowany na kxf czyli plastiki od kxf'a napewno zmieniony bak ponieważ palstiki od kxf nie pasują do orginalnego baku od klx'a. Ogólnie wygląda ładnie :D Ale za taką kase możesz wyrwać klx 300.

ja to wnioskuje z tego co na forum wyczytałem a i owszem crm, kdx tez wchodza w gre ale nie zaprzeczysz chyba ze rx 125 bedzie najlepsza;]

Owszem nie zaprzecze :biggrin: Rx to dobry sprzęt.

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...