Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sachs to dt125 z kilkoma pogorszeniami -typu e-start w zasadzie niepotrzebne kilogramy w 125 2T....fakt że czasem dochodzę do wniosku że są chwile kiedy nawet 50 2T jest ciężko kopnąć wtedy starter ratuje :D

 

ale fakt że samo moto jest tańsze od dt przy tym samym stanie i roczniku , bo to nie yamaha :D a piec dokładnie to samo....

 

więc koszta eksploatacji to samo....

 

a wre125 to raczej dual , może ciut ostrzejszy od dt 125 (bardziej odpowiednik crm 125 , czyli jeszcze nie hard enduro już prawie nie dual sport :D )

Ja bym powiedzial,że raczej z kilkoma polepszeniami,np:

-hamulce duużo lepsze

-plastykowy zbiornik (w dt metalowy)

-aluminiowe obrecze kół(w dt metalowe)

Poza tym to prawie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma mieć homologacje jak nawet lampy z przodu nie ma? Ona się nadaje jedynie dla niepełnoletnich na tereny zamknięte.

Są też z homologacją,ale rzadziej spotykane i droższe

Edytowane przez zikowski

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A panowie cos żeby nie bylo szkoda ładnego exc, cos do nauki jazdy z takimi wymaganiami:

-łatwy dostęp do częsci

-zarejestrowany
-nadawać sie na tor(głownie), lasy itp

Jest wgle cos takiego czy szukać KTM`a, i dbać i chuchać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, właśnie niedawno sprzedałem swoje BMW F 650 GS i chciałbym przesiąść się na coś stricte w teren, ale z tablicami. Po szybkim przeglądzie rynku po głowie chodzą mi takie maszyny jak Yamaha WR 400 albo np. KTM ECX 200. Nie wiem właściwie w co powinienem celować, bo nie będzie to mój mierwszy motocykl, ale czuję pewien respekt jeśli chodzi o moc tych maszyn w połączeniu z małą masą (BMW miało 70KM i 200kg, zdarzyło mi się wpaść w błotko ale w takich warunkach to było krówsko). Chciałbym dobrać sobie coś odpowiedniego rozmiarem i mocą na czym mógłbym pouczyć się techniki a potem pobawić w błotku itp. (nie koniecznie mx) :) Mam 175cm wzrostu - czy to będzie problem?

Jeśli ktoś byłby łaskaw to tutaj link do ogłoszenia które obserwuję:

http://allegro.pl/yamaha-wr400f-zarejestrowana-nie-yzf-crf-xt-ttr-i4069569869.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję Ktm sx 125 2004 rok po pełny, remoncie ma. Przejechane 2 zbiorniki okleina red bull ładnie sie prezentuje cena 6,5 tysiąca .Ma ktoś tu owego ktm jeśli tak to proszę o opinie i dane techniczne moc itp. :)

Edytowane przez czorny12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...