Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś byłem oglądać motory u kolesia co je sprowadza z Holandii. Oglądałem jedną 125 yz z 2006 roku i honde crf 250 z 2007. Koleś mi doradzał honde bo mówi, że przy mojej wadze 90 kilo bedę się meczył na tej yz bo będę musiał cały czas ją trzymać na obrotach najwyższych czy jakoś tak. Co wy sądzicie o tym? Dodam, żę nie miałem w życiu własnego moto. :icon_biggrin:

Wyczynowe 250 4t trzeba równie kręcić jak 125 2t. Tak kolega rafael napisał kiedyś a ja mu wierze :flesje: . Na twoim miejscu jeśli już chcesz crossówke to wziął bym 2t 125. Jeśli moto nie miałeś to w 2t nauczysz sie podstaw mechaniki jako takiej :D zaletą jest prosta budowa. Ale strzałek niech sie wypowie bo jeździł na tym i na tym z tego co widze.

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczynowe 250 4t trzeba równie kręcić jak 125 2t. Tak kolega rafael napisał kiedyś a ja mu wierze :flesje: . Na twoim miejscu jeśli już chcesz crossówke to wziął bym 2t 125. Jeśli moto nie miałeś to w 2t nauczysz sie podstaw mechaniki jako takiej :D zaletą jest prosta budowa. Ale strzałek niech sie wypowie bo jeździł na tym i na tym z tego co widze.

Tak, a kurat miałem yz 07 i teraz crf 07. Honda łagodniej oddaje moc przez co mniej meczy i jest ciut elastyczniejsza bo yz od 06 w porównaniu do starszych setek ma naprawdę ogromny dół ( jak na setke oczywiście) Co do kręcenia to praktycznie tak samo jak chcesz ostro jechać, ale na początek jak nigdy nie miałeś styczności to bierz sete. Trzeba mieszać paliwo z olejem i częściej tłoczek wymieniac ale nic Ci przynajmniej w głowicy nie wybuchnie jak nie dopilnujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.Znajomy chce kupić wr 250f tak do max 9000 tylko jakos mało tych wr.Wiecie może cos na temat tej sztuki?

 

http://www.allegro.pl/item565019927_yamaha...0_stan_bdb.html

 

Albo wiecie cos o wr do sprzedania tak do 200 km od krakowa?Pzdr!

Dziwne, ze rama tak wytarta a dekiel sprzęgł nie, poza tym jak kupować WR to tylko od 03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WR znajomego , daje gwarancje ze to nie mina , ale kasa tez wieksza 12 tys

 

http://allegro.pl/item532984392_yamaha_wr_...jestrowana.html

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra chłopaki do dyspozycji w najblizszym czasie 10 kafelkow :)

dylemat co kupic ? pozbyłem sie mojego exc 125 przesiadka mi sie wacha miedzy

jakis crossem yzf 250 | sxf 250 aktualnie brak ogłosznie KTM-a w tej cenie

a endurakiem exc 400-450. spodlagajac na exc za tyle rocznikowo nic swiezego nie dostane.

Mam kilka takich propozycji z moje strony :

EXC 450

YZF 250 I

YZF 250 II

 

 

ew. ? SXF 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...