Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obawiam się ze to moto jest nie dla ciebie,80 pod tobą bedzie ledwo jechac naprawdę

 

Dokładnie, lepej może jakieś 125... exc, husqe wr.. :notworthy:

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wagi LC4 , to wazy tyle co DR 350 a ma 30 koni wiecej i konkretne zawieszenie :) wiec oczym tu mowa ? akurat xr 600 nie jest lzejsza a nawet pare kilo ciezsza. No ale na LC4 SC musisz miec z 8 - 9 tys.

Słyszałem, że wszystkie wersje LC4 ważą podobnie ( nawet 400 ), a różnią się tylko drobiazgami i nazwami ale nie wiem nie jeździłem, tylko tak wyczytałem na tym forum więc nie chcę się sprzeczać.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie tyle ze 400 a 620 maja 2 kilo roznicy , ale miedzy sc a gs jest prawie 10 kilo roznicy , a 640 to juz ok 15 kilo

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dalej bez moto, juz coraz bardziej mnie to irytuje, ogladalem wczoraj piekne xt 600e niby troche ciezkie jak na moje potrzeby ale wzialem go do serwisu na sprawdzenie bo wydawal dziwne dzwieki, sprzedawca mowil zawory, w serwisie powiedzieli ze zawory napewno nie, moze korba ale bez rozebrania nie da sie powiedziec, takze koszty napewno nie male, no i dupsko zbite znowu, ciezko dorwac dobra sztuke oj ciezko za 6-6,5tys, sam juz nie wiem czego szukac, teraz najchetniej wzialbym klx250/300 ale jest ich tak malo ze nie da sie znalezc nawet zajechanego zebym mogl go ogladnac, porazka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego drogi:D właśnie rozebrałem silnik od KDX bo łożysło na wale padło,

jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam do oglądnięcia silnika, zobaczysz co i jak wygląda,

a w środę składam go bo dostane nową korbę,

chyba ze już seta sie nie interesujesz,

pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko dorwac dobra sztuke oj ciezko za 6-6,5tys, sam juz nie wiem czego szukac, teraz najchetniej wzialbym klx250/300 ale jest ich tak malo ze nie da sie znalezc nawet zajechanego zebym mogl go ogladnac, porazka

Bez przesady, za tą kase spokojnie kupisz KLX 300r albo DR 350, możesz jeszcze szukać Yamahy TT 350 lub Hondy XR 400 ( ale tu rzeczywiście będzie ciężko ).

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caly czas mysle nad tym kdx od ciebie lon_91, nie bede ukrywal ze w tej chwili to najlepsza i jedyna oferta jaka mnie interesuje, a waham sie bo wolalbym znalezc cos w 4t ze wzgledu na to ze oprocz wypadow w las bede chcial nim pomykac codziennie do pracy przez miasto, w 2t modzenie z ta mieszanka i spalanie troche mnie odstrasza, tyle ze ewentualne remonty w porownaniu do 4t to sa groszowe sprawy, idealem dla mnie byloby cos w stylu klx 300r, lekkie i zwinne jak 2t a silniczek 4t, xr albo tt tez sa calkiem sympatyczne chociaz nie bralem ich wczesniej pod uwage to bede musial sie za nimi rozgladnac, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie zdecydujesz to zapraszam, lepiej teraz bo zobaczysz jak wygląda silnik :bigrazz:

i będziesz wiedział ze nie sprzedaje jakiegoś wałka :lalag: tylko sobie oblukasz wszystko,

ja tam wole 2t ;) sam jadę w tym tygodniu po ćwiartkę... ;) ale pochwale sie dopiero jak kupie ;)

 

pozdro :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jestem totalnie nowy:) dzis kupilem sobie Yamahe ttr 600 - 2002r i jestem caly podniecony. I tu kilka moich pytan odnosnie tego motocykla:

1. Jaka jest jego v-max? ja jechalem po drodze 140 kmh

2. Jakie oponik proponujecie na bardzo lekki teren i na szose? w miare niedrogie oczywiscie:)

3. Jakie handbary moglibyscie polecic? oczywiscie tez w rozsadnej cenie

4. Czy ma ktos moze uchwyty do ttrki do trzymania przez pasazera siedzacego z tylu? chodzi mi o taka rurke. Jesli ktos ma i chcialby sprzedac to chetnie kupie. prosze w takim przypadku pisac na pm.

 

Pozdrawiam i z góry dziekuje doswiadczonym forumowiczom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

v max to powinna ze 150 leciec , ale bez zadnych owiewek to powyzej 100 nie jest zbytnio przyjemne i bezpieczne. Co do opon to polecam np Mitas e-09 , michelin T63 oraz continental tkc80

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka mam takie pytanko mysle co wybrac czy APRILIA RX 125 czy KTM EXC 125 ? chcialbym czasem dojezdzac do szkoly albo na treningi ale tez z kumplami zaszalec w ciezkim terenie :) i teraz jest problem ktm swietny motocykl mocny dobre zawieszenie itp ale bardzo drogie utrzymanie zas aprilka fajna i wytrzymala ale malo czesci i wogule malo osob na niej smiga i ciezko z czesciami i serwisowaniem ...... no i teraz nie wiem co wybrac:P help!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...