Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja też nie widze racjonalnego wytłumaczenia... nowe moto można do*ebać ównie szybko jak używke i mogą sie równie szybko zepsuć.... kupisz nowe moto sprzedasz za 2 lata stracisz poł kasy,lepiej kupić używke i za 2 lata kupić np nowe DRZ400 które bedzie ci służyło wieki i nie bedziesz go musiał sprzedawać za 2 lata. takie moje skromne zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem juz uzywana derbi sende r... postanowilem ze juz wiecej tego nie zrobie. poza tym stac mnie na nowy sprzet, rodzice sa jak najbardziej za nowym, z salonu, z gwarancja. nie chca sie martwic ze cos sie zepsuje, ja zreszta tez nie.

cisze sie, ze chcecie mi pomoc, ale nie proponujcie uzywanych :) napiszcie lepiej ile kosztuje hm cre 125 i gdzie mozna ja dostac, prosze :icon_razz:

Edytowane przez matys_matys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na exc gwarancji takiej jakiej się spodziewasz nie dostaniesz. A jak dostaniesz to ją stracisz odblokowując motor do pełnej mocy

 

na exc gwarancji takiej jakiej się spodziewasz nie dostaniesz. A jak dostaniesz to ją stracisz odblokowując motor do pełnej mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na exc gwarancji takiej jakiej się spodziewasz nie dostaniesz. A jak dostaniesz to ją stracisz odblokowując motor do pełnej mocy

 

na exc gwarancji takiej jakiej się spodziewasz nie dostaniesz. A jak dostaniesz to ją stracisz odblokowując motor do pełnej mocy

 

 

Dokładnie, u mnie znajomy kupował nową WR 250 i gwarancje stracił po tym jak ją pierwszy raz odpalił :buttrock:

 

Po za tym to, ze to będzie nowy motocykl to nie znaczy ze może sie coś zaraz posypać... chociaż jednak nówka to nówka.... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, u mnie znajomy kupował nową WR 250 i gwarancje stracił po tym jak ją pierwszy raz odpalił icon_mrgreen.gif

 

 

Jesteś tego pewien? Według mnie w wyczynówkach jest gwarancja rozruchowa 30 dni, ale nie traci się jej po pierwszym odpaleniu moto, a dopiero po próbie odblokowania, nie ważne czy samodzielnego czy w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś tego pewien? Według mnie w wyczynówkach jest gwarancja rozruchowa 30 dni, ale nie traci się jej po pierwszym odpaleniu moto, a dopiero po próbie odblokowania, nie ważne czy samodzielnego czy w serwisie.

 

 

Głowy nie dam sobie uciąć, ale wiem, że ta gwarancja jest tak długo jak by jej nie było.... :buttrock: po za tym WR i crossówki nie są blokowane.. , chyba EXC 125 jest na dyfuzorze blokowany....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowy nie dam sobie uciąć, ale wiem, że ta gwarancja jest tak długo jak by jej nie było....

 

No właśnie, gwarancja rozruchowa ma najczęściej 30 dni, ale i tak sie jej nie wykorzystuje, chyba, że ktoś naprawde ma pecha :icon_rolleyes:

 

po za tym WR i crossówki nie są blokowane

 

Crossówki nie, ale najnowsza WR ma kilka blokad...

Edytowane przez Marker15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crossówki nie, ale najnowsza WR ma kilka blokad...

Z tego co wiem, nie było tam żadnych blokad, a użytkownikiem tej WR jest MP enduro także raczej z blokadami by nie jeździł :icon_rolleyes:

 

EXC nie jest blokowany seryjnie w przeciwieństwie do EXE

 

http://moto.allegro.pl/item305114721_fabry...exc_125_03.html

patrz na dławik na początku gruchy.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkopuje moj temat i mam pytanko. Zauwazylem tez dobre moto cre hm i teraz mam dylemat. Czy wybrac peugeota xp6 (moze xps) czy hm cre ? Cos mi sie o uszy obilo ze hm ma seryjnie tuningowe czesci w silniku nie wiem czy to prawda. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...