Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w rzeczywistośći to jest podział na cross i enduro-cross motocykl na tor bez świateł homologacji,Enduro-ma światła można go zarejestrować i jest inaczej zbudowany... a że niektórym enduro jest bliżej do crossówek to dlatego przyjeła się nazwa Hard enduro. Więc nie wiem w czym widzisz problem? zajmoj się czytaniem a nie czepianiem się o byle co bo widze że to twoja specjalność.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce robic off topa, ale kolega kupuje wr450 f, a stycznosci z jakimkolwiek motorem nie miał.

Uparl sie osiol i koniec, najgorsze ze go namowilem zeby powiekszac ekipe, ale to chyba nie byl dobry pomysl. :notworthy:

 

nowe moto chce kupić ?

to bez obaw bo zblokowane jest

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do posta wyzej na niemczech za te pienaze bedziesz mial rok w granicach 92 !

 

 

//

 

nie znam sie na tych motorkach oplaca sie to nizej ? Wynioslo by mnie to z 3700 zl .

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...de&pageNumber=1

Edytowane przez gorgo9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanie: czy warto zainwestować w suzuki rm 125 z 89r czy raczej nie. Chciałbym abyście mi pomogli, doradzili bo niewiem czy opłaca mi się kupić takie moto. mam stosunkowo mało kasy więc dlatego taki rocznik motorka. Mam dalej zbierać i szukać czy jest to coś w miare fajnego, godnego uwagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa-wiesz ile kosztujw utrzymanie takiego moto? tłoki korby oleje itd?

Druga-moto z 89 roku i to jeszcze wyczynowe bedzie styrane i bedzie przy nim wiecej roboty niz wart jest motor bo stare wyczynówki w dobrym stanie raczej nie są(choć zdarzają sie takie) A jaką masz kase do wydania bo jak nie masz duzo to lepiej daj sobie spokoj z tym RM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

' date='01 marzec 2008 - 16:39' post='1160055']

witam, mam pytanie: czy warto zainwestować w suzuki rm 125 z 89r czy raczej nie. Chciałbym abyście mi pomogli, doradzili bo niewiem czy opłaca mi się kupić takie moto. mam stosunkowo mało kasy więc dlatego taki rocznik motorka. Mam dalej zbierać i szukać czy jest to coś w miare fajnego, godnego uwagi?

 

To powiedz ile masz kasy, gdzie jeździsz, czy miałeś jakieś moto wcześniej i jak jest ogólnie u ciebie z budżetem? Bo utrzymanie RM 125 89' trochę kosztuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...