Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W taką "babcię" bym nie pakował części raczej trudne do zdobycia, chociarz dla chcącego nic trudnego:), na początek polecam coś typu dt80 mtx 80 ( dla 13-latka wystarczy) może znajdziesz w ciczy w miare dobrym stanie:) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M598392 a takie cos nawet oplaca sie wyremontowac i sprzedac zarobi sie troche, ja bym to kupil ale szkoda ze to kross a nie enduro czy mozna przerobic z krossa na enduro i zarejestrowac Edytowane przez gołąb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pchaj się w stare crossy bo to zazwyczaj trupy są. A ten KTM to ma wałek na roczniku dobrych kilka latek. Odpuść sobie. A po co będziesz rejestrował jak i tak prawka nie masz o ile podałeś prawdziwy wiek.

Edytowane przez Stoźu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prawie 14 lat (w lutym) nie mam karty motorowerowej ale niedluga planuje zrobic ,mam motorynke jezdze traktorem samochodem wiec troche doswiadczenia mam. tylko boje sie troche jazdy 30 konnym motocyklem , bo jeszcze sie zabije. kiedys jak jezdzilem quadem po takim torze to koles powiedzial ze nie wiedzial zeby ktos tak dobrze jezdzil w takim wieku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ja chce motocykl bezawaryjny i zeby mial moc, zreszta taki simson czy chart dlugo w moich rekach by nie pochodzil, bo ja nie moge jezdzic jak nie wiade w jakies bloto i tam troche nie poryje

 

Każdy by tak chciał silne a wieczne. Ale cudów nie ma. Najlepszym wyborem będzie coś typu kmx, dt, mtx. A jazda samochodem, Quadem, traktorem itp. ma nie wiele wspólnego z 30 konnym motocyklem. :D A motocykle są dla ludzi ale dla tych co mają coś w głowie i to nie styropian. :)

Edytowane przez Stoźu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prawie 14 lat (w lutym) nie mam karty motorowerowej ale niedluga planuje zrobic ,mam motorynke jezdze traktorem samochodem wiec troche doswiadczenia mam. tylko boje sie troche jazdy 30 konnym motocyklem , bo jeszcze sie zabije. kiedys jak jezdzilem quadem po takim torze to koles powiedzial ze nie wiedzial zeby ktos tak dobrze jezdzil w takim wieku

 

 

Ile Ty masz cm wzrostu że widzisz coś zza kierownicy samochodu czy traktoru ? :wink:

 

Ja byłem na kursie enduro to mi też mówili że niby jeżdże dobrze ale teraz jak pracuje na firmowym skuterku to widze że tak na prawde mam braki i więcej szczęścia niż rozumu :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...