Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli twierdzisz ze DR 350 dla amatora jest STRASZNIE CIĘŻKA to nie będę tego komentował.

 

Chłopcy jeźdzą na XTkach 600, xl 500, itd i nieźle wymiatają. Umiejętności stary, umiejętności... Maszyna w teren która waży 130kg nie jest ciężka. Pozdrawiam.

 

Dokładnie ! Cięzka to jest Africa , DR 800 itp . Niby DT jest bardziej przewidywalne ale to jest 2 T mieszanka co jakieś chyba 20 tys tłok.Miałem 2 T potem 4T i nie wspominam miło 2T, Norek napisał że chce motor na dłużej nie na rok czy dwa i tutaj chyba lepsza będzie DRa i uwierz ze po ruszeniu te 130 kilo nie będzie doczuwalne :notworthy:

Edytowane przez MaciekTOS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema na co zwracać szczególną uwagę przy oględzinach Aprili RX 125 1996 rok? Konkretnie chodzi o tą:

 

http://moto.allegro.pl/aprilia-rx125-rx-12...1194749317.html

 

Jakieś wady typowe dla tego modelu?

 

edit: Jak jest z dostępem do części do takiej Apki?

Edytowane przez marcin1989

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm to tak zobacz czy kosz sprzęgłowy nie stuka na ciepłym silniku nasicnisj i pusc sprzegło to zobaczysz ;)Łozyska giełkowe na wachaczu zobacz czy zawór działa/Dostep cześci do silnika jest bardzo dobry ale owiewki praktycznie nie do kupienia :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema na co zwracać szczególną uwagę przy oględzinach Aprili RX 125 1996 rok? Konkretnie chodzi o tą:

 

http://moto.allegro.pl/aprilia-rx125-rx-12...1194749317.html

 

Jakieś wady typowe dla tego modelu?

 

edit: Jak jest z dostępem do części do takiej Apki?

Od `94 wahacz był zaokrąglony a tutaj masz kanciaty, czyli starszy rocznik albo nie jest to RX tylko ETX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką wersje drz 400 wybrać do jazdy w terenie E czy bez literki

Wersja bez literki waży 113kg a wersja E 119kg czemu jest ta różnica i ile ma koni wersja bez literki?

Jeszcze jedno mam pytanko czy za 7tys da się kupić drz 400 w jakimś normalnym stanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką wersje drz 400 wybrać do jazdy w terenie E czy bez literki

Wersja bez literki waży 113kg a wersja E 119kg czemu jest ta różnica i ile ma koni wersja bez literki?

Jeszcze jedno mam pytanko czy za 7tys da się kupić drz 400 w jakimś normalnym stanie?

Za 7 tyś. zł nie ma szans żeby kupić DRZ z kwitami i w dobrym stanie. Generalnie o dobrą drz 400 E to bardzo ciężko. Czym się różni DRZ400E od wersji bez literki - E ma tylko elektryczny rozrusznik, natomiast wersja bezliterkowa ma tylko kickstarter. Stąd też różnica w wadze. Reszta bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 7 tyś. zł nie ma szans żeby kupić DRZ z kwitami i w dobrym stanie. Generalnie o dobrą drz 400 E to bardzo ciężko. Czym się różni DRZ400E od wersji bez literki - E ma tylko elektryczny rozrusznik, natomiast wersja bezliterkowa ma tylko kickstarter. Stąd też różnica w wadze. Reszta bez zmian.

 

Właśnie znalazłem fajną drz-te z 2003 roku dziś jadę oglądać ze znajomym mechanikiem jak wszystko będzie ok to kupie.Czemu myślisz,że do 7tys nie da się nic kupić chociażby z UK można ściągnąć fajną sztukę,jak się dobrze poszuka to można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena zadbanej DRZ 400E zaczyna się moim zdaniem od 9tyś, poniżej to może być bomba z opóźnionym zapłonem, chyba że naprawdę po jakiejś ostrej kontuzji chłopowiu śpieszno sprzedać swoją maszyne, ale moim zdaniem takie przypadki trafiają się bardzo bardzo rzadko, dlatego uważaj co kupujesz, życzę udanych oględzin.

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo trochę swojej szukałem, i na serio jeśli chcesz mieć zarejestrowaną, w dobrym stanie i jeszcze z jakimiś dodatkami to trzeba dużo więcej liczyć niż 7tyś. zł. Moim zdaniem za drz400e w dobrym stanie i zarejestrowaną trzeba rzeczywiście wyłożyć 10k zł. Za 7k zł pewnie coś się kupi z UK przytargane ale z kwitami może być różnie, o stanie technicznym nie wspominając.. Życzę powodzenia w poszukiwaniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo trochę swojej szukałem, i na serio jeśli chcesz mieć zarejestrowaną, w dobrym stanie i jeszcze z jakimiś dodatkami to trzeba dużo więcej liczyć niż 7tyś. zł. Moim zdaniem za drz400e w dobrym stanie i zarejestrowaną trzeba rzeczywiście wyłożyć 10k zł. Za 7k zł pewnie coś się kupi z UK przytargane ale z kwitami może być różnie, o stanie technicznym nie wspominając.. Życzę powodzenia w poszukiwaniach :)

 

Na papierach mi nie zależy i w końcu nie musi być do równych 7tys zawsze można naciągnąć budżet o 1tys zł lub po negocjować ze sprzedawcą i jakieś 500zł można utargować :bigrazz:

 

Bo trochę swojej szukałem, i na serio jeśli chcesz mieć zarejestrowaną, w dobrym stanie i jeszcze z jakimiś dodatkami to trzeba dużo więcej liczyć niż 7tyś. zł. Moim zdaniem za drz400e w dobrym stanie i zarejestrowaną trzeba rzeczywiście wyłożyć 10k zł. Za 7k zł pewnie coś się kupi z UK przytargane ale z kwitami może być różnie, o stanie technicznym nie wspominając.. Życzę powodzenia w poszukiwaniach :)

A co myślicie o tej: http://allegro.pl/suzuki-drz-400-i1202964246.html

za dużo nie jest opisane,ale można oglądnąć moto :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam dla siebie nowego sprzetu do latania.

Warunek: 4T,"pstryczek elektryczek",niska waga,250 lub 450

Obecnie latam BMW G 650 xchallenge,ale waga 150 Kg po zatankowaniu to nie dla mnie ;-)

znalazlem Aprilie RXV 450 ,ma to ktos,jakies opinie?

Lub zamienie BMW na G 450,moc prawie ta sama a jednak 30 Kg mniej.

Ew.WR 250 lub 450.

Serwis mnie nie przeraza,jednak po prostu nie chce mi sie go robic co tydzien, najlepiej zeby byl jak w BMW - co 10.000 KM ;-)

Jakies inne typy?

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...