Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przyznam że fajne ale brat mi mówi że takie motory ktoś poskładał i mu to nie bardzo chce jeździć i dlatego sprzedaje.Znalazłem coś takiego więc albo kupie dt 80 albo składaka jakiegoś http://www.allegro.pl/item370043391_wsk_mz_250_enduro.html :banghead: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze jak wyglada sprawa mojego wzrostu 173cm i wysokosci takiego lc4? silowo raczej dam rade, tylko czy nie za wysoki jest jak dla mnie? moze jest jakas mozliwosc obnizenia wysokosci ? jestem juz umowiony na wtorek na ogledziny tego lc4, wiec musze do tego czasu zebrac jak najwiecej informacji, bo jak mi sie spodoba to go wezme, i chcialbym wiedziec czy da sie jakos go chociaz troche dostosowac do mojego wzrostu jesli bym siegal np tylko palcami, pozdro

Edytowane przez wojju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie , po poludniu pojade ogladnac to moto, bylbym wdzieczny o jakiekolwiek opinie, bo jak narazie nikt nie odpowiada na moje posty :/ , jak go oceniacie, wiem ze sa na forum ludzie ktorzy rzuca okiem na foto i potrafia powiedziec co to za wersja, czego mu brakuje z oryginalu, co jest nie oryginalne, brac czy nie brac z jakiegos powodu itd takze licze na pomoc, wiem ze po zjdeciach ciezko cos powiedziec ale kazda opinia jest dla mnie wazna bo nie mialem nigdy do czynienia z tego typu moto, pozdrawiam

http://www.allegro.pl/item371164786_ktm_620_lc4.html

Posłuchaj silnika jak chodzi, przejedź się porządnie. Weź kogoś kto sie zna chociasz trochę na motorach. Zobaczycie jak chodzi skrzynia, sprzęgło, zawieszenie i czy prowadzi sie prosto. Jak będzie ok to nie przejmuj sie plastikami bo to pikuś przy tym jakby były ok a silnik padło. Ja jakbym celował w takie moto to bym brał (jeśli silnik, zawiecha są ok) bo same części są warte ponad 2k. Koła to ogromny +. A żeby obniżyć motor można trochę bardziej wpuścić golenie w półki. Cena przyzwoita.

Pozdro, daj znać po oględzinach co i jak. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prawdzie jestem dopiero na etapie robienia kursu na A ale myślę już o swoim pierwszym jednośladzie.Zastanawiałam sie nad pojemnością 250 na 100% enduro z tym że nie wiem jakiej marki :icon_razz: Co byście mi doradzili???

:biggrin: :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja raczej polecam cos popularnego KLX 350/300R , KDX 125/250 , ewentualnie KLR 250 .

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to znowu ja;p mam okazje kupić Kawasaki klx 250 za ok. 5000. Jej moc wynosi ok.30-34KM. Czy przy mojej wadze 57kg i wzroście 182cm dam rade klx okiełznać? Wcześniej jeździłem na Aprili rx 50 więc mam obawy :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...