Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W Świdnicy u Grudzińskiego w salonie stoi nówka, możesz siadać do woli. Też się napaliłem na nią i mam tyle samo wzrostu i powiem Ci, że będziesz miał zgryz. Jak usiadłem to wszystko w zasadzie bajka. Duży, wygodny sprzęt, ale cholera wysoki. Podpieram się podbiciem stopy, a ta mała swoje waży i to czuć. Naleję wachy do pełna i będzie jeszcze fajniej. Nie wiem, ale obawiam się że, przy takim podparciu chwila nieuwagi i może być ciepło. I manewry na parkingu też będą pewnie utrudnione. Mogę się mylić, ale tak mi się wydaje. I tego obawiam się najbardziej. Patrzyłem też na V-Stroma, ale w Hondzie można mieć fajne hamulce i ABS, w dużym sztormiaku nie wiedzieć czemu - nie. Honda jest też wygodniejsza według mnie, ale trudniejsza w prowadzeniu z racji masy i wysokości. Gdybym mógł się przejechać, byłoby super. Podobno w Łodzi na Maratońskiej mają testówkę.

 

pewnie podjadę się przymierzyć... dzięki za info

różni ludzie różnie piszą o tym sprzęcie, ale większość posiadaczy jest zadowolona, a chciałbym gdzieś dalej w europę się wybrać w końcu i dlatego wymyśliłem sobie Varadero...

Pozdrawiam i wesołych świąt dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hun to moze napisz gdzie bo ja swojej sam nie daje rady... po zdjeciu kufrow idzie jak splatka, ale z tymi kilkunastoma ekstra kilogramami jest ciezko ;)

 

Opisać to się nie da. Trzeba demonstracji na żywym organiźmie. Mnie znajomy pokazał a faktycznie jak chwycisz nie tak to idzie się z...ć a klamot dalej na kolach.

 

 

ale większość posiadaczy jest zadowolona, a chciałbym gdzieś dalej w europę się wybrać w końcu i dlatego wymyśliłem sobie Varadero...

 

I trzeba mysleć w tę stronę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam rozważałem zakup Varadero, ale zdecydowałem się na KLV/VStrom 1000 bo : KLV/VStrom lżejszy o jakieś 20 kg. co przekłada się bezpośrednio na zdolności manevrowania i na poręczność motocykla, Varadero powyżej 2003 (model na wtrysku i 6 stopniową skrzynią biegów) kosztuje średnio klika tys drożej od KLV/VStrom z tego samego rocznika, w starszych rocznikach Varadero spalanie ponoć było nie do przyjęcia... Poza tym na pewno świetny motocykl... gdyby właśnie nie nadwaga i ta cena..

 

 

podobnie i ja. W poszukiwaniu dużego turystycznego enduro brałem pod uwagę Viadro, V-Stroma, Cape Nord'a itp. Przy wzroście 185 cm na innych sprzętach czułem się jak na dziecinnych rowerkach. Ostatecznie Viadro przegrało ze względu na swą wagę i cenę (cóż za banał). To co dodatkowo oferowało Viadro to napis HONDA no i ABS.

 

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisać to się nie da. Trzeba demonstracji na żywym organiźmie. Mnie znajomy pokazał a faktycznie jak chwycisz nie tak to idzie się z...ć a klamot dalej na kolach.

 

W takim razie pozwole sobie wprosic sie na demonstracje :P :flesje: Oczywiscie jak juz sezon powroci :D

Edytowane przez zalmen3

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Panowie jeśli ktoś zagląda jeszcze tutaj mam pytanie odnośnie prędkościomierza przestał działać jak mu zaradzić czy tylko serwis ratuje ?

Proponuje przenieść do działu mechaniki. Większość motocykli ma liczniki elektroniczne.

Co to znaczy nie działa? Wskazówka nie "chodzi"? A przebieg pokazuje i zmienia jak jedziesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W manualu do SD01 jest tryb diagnostyki uszkodzeń licznika. Dostępny na stronie Varaderoclub

okazało się że na 90 procent czujnik . Jak fachowo nazywał by się taki czojnik bo gość mu powiedział że kosztuje 300zł ale musze to spraedzić na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

Chce rozpocząć ten temat jeszcze raz.

Myślę nad Hondą Varadero XL 1000cc, ciekawi mnie ile to pali przy spokojnej jeździe na luzie :)

Ogólnie szukam jakiegoś Adventure myślałem nad BMW F650 lub BMW 1150cc GS.

Wiem że spalanie w 1150 GS to przeciętnie po mieście około 5,5l/100km

w Varadero też powinno być koło 5,5 nie chce mi się wierzyć że jednostka 1000cc może spalić 7l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...