Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tyle...ostatnio byłem w znajomym salonie hondy we Frankfurcie n/o...Widziałem tam Varadero rocznik 00' W pełnym wypasie (full opcja), serwisowana, przebieg 90tys ale chodziła idealnie...cena 4 tys Euro...I żadnych preblemów z ratami dla polaków....za to właśnie lubię Niemców dla nich motorek jest w jednej lini z żoną(ale są wyjątki :bigrazz: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wrocilem jednak do tematu Varadero. Narazie mam w sumie jeden typ - moze jakies opinie? Albo ktos by pojechal zobaczyc co i jak?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M486001

 

Pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi

 

Napisz coś więcej od kogo z Turku chcesz kupić to varadero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam uważam że jest to super sprzęt miałem już kilka motocykli(np.vf1100c magna,intruz 1400,xj900 diversion) ale viaderko wydaje się najlepszą propozycją. Super hamulce,świetne zawieszenie szczególnie na polskie drogi, oraz mocy pod dostatek. A jeszcze trwałośc bardzo duża widziałem modele z przebiegami ok 150tyś km bez remontu silnika. Następny jaki kupię to też Varadero tyle że nowszy model pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam uważam że jest to super sprzęt miałem już kilka motocykli(np.vf1100c magna,intruz 1400,xj900 diversion) ale viaderko wydaje się najlepszą propozycją. Super hamulce,świetne zawieszenie szczególnie na polskie drogi, oraz mocy pod dostatek. A jeszcze trwałośc bardzo duża widziałem modele z przebiegami ok 150tyś km bez remontu silnika. Następny jaki kupię to też Varadero tyle że nowszy model pozdrawiam :buttrock:

 

150kkm to dla wspolczesnej japonii powinna byc pierdniecie, a nie przebieg... zakladajac oczywiscie poprawne czynnosci serwisowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam rozważałem zakup Varadero, ale zdecydowałem się na KLV/VStrom 1000 bo : KLV/VStrom lżejszy o jakieś 20 kg. co przekłada się bezpośrednio na zdolności manevrowania i na poręczność motocykla, Varadero powyżej 2003 (model na wtrysku i 6 stopniową skrzynią biegów) kosztuje średnio klika tys drożej od KLV/VStrom z tego samego rocznika, w starszych rocznikach Varadero spalanie ponoć było nie do przyjęcia... Poza tym na pewno świetny motocykl... gdyby właśnie nie nadwaga i ta cena..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mój kumpel przymierza sie do kupna Hondy Varadero XL1000V model 99-03.

Jeżeli macie jakieś opinie, uwagi, na co zwrócić uwage przy kupnie tego motocykla to proszę o info.

 

Jesli na dlugie trasy i podroze to piekna sprawa. Jesli wiecej czasu spedzi w miescie czy na zabawie to nie polecam .

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś w tym jest, ale nie powiesz, ze jest on bardzo zwrotny w miescie :)

Trudno go porównać do streeta, chociażby z racji ponad półtorametrowego rozstawu osi. Za to promień skrętu ma mały, spokojnie zawraca na każdej ulicy na raz. Dla mnie przy 194 cm wzrostu to "akuratny" motorek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spalanie nie jest nadzwyczaj wysokie fakt poniżej 6l nie ma co liczyc. Ja mam zębatkę o mniejszej ilości zębów dzieki temu spalanie ok 6l-7l przy jeździe 120-150km/h co do wagi to może jedynie nieco przeszkadza w manewrowaniu na parkingach bo na drodze bez problemów można zamknąc oponki

 

Trudno go porównać do streeta, chociażby z racji ponad półtorametrowego rozstawu osi. Za to promień skrętu ma mały, spokojnie zawraca na każdej ulicy na raz. Dla mnie przy 194 cm wzrostu to "akuratny" motorek :clap:

no to widzę kolego że nie jestem sam ja mam 2,02m wzrostu a na innych sprzętach wyglądałem jak na rowerze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, poszukuję kogoś z Wrocławia bądź okolic, kto dosiada Varadero. Zastanawiam się właśnie nad zakupem i chciałbym się przymierzyć. Mam 180 cm wzrostu. Pozdrawiam i wesołych świąt dla wszystkich.

moze nie koniecznie z najblizszych okolic ,ale nie są to motocykle anonimowe, ja się mocno przymierzałem do mot oferowanego przez pana Zbyszka Szatana niestety rodzinne zadania finansowego zadośćuczynienia w zamian za taka osobistą fanaberie przerosły budzet i nic z tego nie wyszło.

 

http://www.varaderoclub.pl/new/ogloszenia/...cykl_-_sprzedam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny sprzęcior. Miałem przyjemność pojeździć nim w kwietniu i miło te 100 kilometrów wspominam. Świetne na winklach. Zła nawierzchnia nie robi na nim wrażenia. Bardzo wygodna pozycja za kierownicą i sympatyczne miejsce dla plecaczka. Dla mnie ma 2 wady: Brak wskaźnika poziomu paliwa (tylka lampka rezerwy), Brak centralki (jest jako akcesoryjna za coś około 800 PLN ).

 

Pozdrówka

 

A spóbuj ją postawić na centrlakę obłożoną tobołami :D

 

 

Witam, poszukuję kogoś z Wrocławia bądź okolic, kto dosiada Varadero. Zastanawiam się właśnie nad zakupem i chciałbym się przymierzyć. Mam 180 cm wzrostu. Pozdrawiam i wesołych świąt dla wszystkich.

 

W Świdnicy u Grudzińskiego w salonie stoi nówka, możesz siadać do woli. Też się napaliłem na nią i mam tyle samo wzrostu i powiem Ci, że będziesz miał zgryz. Jak usiadłem to wszystko w zasadzie bajka. Duży, wygodny sprzęt, ale cholera wysoki. Podpieram się podbiciem stopy, a ta mała swoje waży i to czuć. Naleję wachy do pełna i będzie jeszcze fajniej. Nie wiem, ale obawiam się że, przy takim podparciu chwila nieuwagi i może być ciepło. I manewry na parkingu też będą pewnie utrudnione. Mogę się mylić, ale tak mi się wydaje. I tego obawiam się najbardziej. Patrzyłem też na V-Stroma, ale w Hondzie można mieć fajne hamulce i ABS, w dużym sztormiaku nie wiedzieć czemu - nie. Honda jest też wygodniejsza według mnie, ale trudniejsza w prowadzeniu z racji masy i wysokości. Gdybym mógł się przejechać, byłoby super. Podobno w Łodzi na Maratońskiej mają testówkę.

Edytowane przez bjoernrider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hun to moze napisz gdzie bo ja swojej sam nie daje rady... po zdjeciu kufrow idzie jak splatka, ale z tymi kilkunastoma ekstra kilogramami jest ciezko :icon_evil:

 

A zeby nie schodzic z tematu dyskusji - ja tam duzo na swojej jeszcze nie jezdzilem i musze przyznac, ze mase czuc - to juz nie jest maly zwinny transalp, ale z drugiej strony masa ma tez swoje zalety... wydaje mi sie, ze po prostu trzeba uwazac jak zawsze i nie powinno byc problemow... Co do wymiarow moich to mam 182 cm wzrostu i waze tylko 70 kg. Z podparciem nie ma zadnego problemu, jednak masowo dysproporcja spora:)

 

Wszystko sie oksza w nowym sezonie - jak wyczuje ze nie daje jednak rady to bedzie trzeba sprzedac i wrocic do TA lub AT :wink:

 

Pozdrawiam i wesolych swiat zycze... oraz trafnych wyborow w nowym 2008 roku :biggrin:

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...