Skocz do zawartości

co sadzicie o Kawasaki zr7 / zr7s?


Rekomendowane odpowiedzi

W ŚM nr 9/2005r jest duży atykuł Pawła o używanych ZR 7.

Jak dla mnie to moto jest poprostu prześliczne, a że mocy troszkę mało jak na dzisiejsze standardy i taką pojemność.........., jeśli jednak uwzględnić jak wyglądają u nas drogi to poweru jest i tak chyba aż nadto. Gratulacje i niech dzielnie służy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam ZR7. Artykul w ŚM nr 9/2005r dotyczy dokladnie mojego egzemplarza. Tak jak napisali poprzednicy dzieki krotkim przelozeniom ma nawet dobre odejscie. W tamtym sezonie zrobilem 9 tkm i nic. Moj egzemplarz nie sprawial mi zadnych problemow. SUper do turystyki.

Jak cos chcesz wiedziec to PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Od miesiąca jestem posiadaczem tego prześlicznego motocykla (ZR 7S 2001 r.). Jest super, niestety jak napisał yuzzek cos z tymi zaworami jednak jest, przy zimnym silniku nierówno pracuje i trzeba go palić z gazem, myślę ze po regulacji zaworów problem zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od miesiąca śmigam na tym moto zrobiłem jak na razie 700km wiec niewiele mogę powiedzieć z własnego doświadczenia. Motor jest zajebisty, mi jak na razie te 75 kucy wystarcza w zupełności, chociaż już go kręciłem do oporu miałem 200km/h i jeszcze się rozpędzał. Motorek robi wrażenie wyglądem. Jak na razie musze wyregulować zawory bo zimny pali z gazu i na ssaniu , inaczej nie. Czeka mnie w next miesiącu wymiana opony i układu napędowego niestety 1400zł. W plecy. Ale nie szkoda!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko dokonać porównania bo śmigam tylko na ZRe, powiem tyle motorek tak jak napisał Dyzio rzeczywiście ma moc przy niższych obrotach wiec przy ruszaniu nie trzeba go ostro kręcić żeby nie zgasł, zbiera się spoko mam wersje S z owiewkami i tak do 190 ładnie się rozpędza potem już gorzej ale cały czas przyspiesza udało mi się pogonić ja do 210 i maks. mi się wydaj choć nie doszło na czerwone... tyle!

Edytowane przez kozlowm4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Żeby nie zakładać nowego tematu tu zapytam.

Czy to kawasaki ZR-7S (wersja z owiewką) nadaje się na pierwsze moto?

Nie da się ukryć, że jest mało popularny i nie za dużo można o nim znalezdz.

Piszecie że nie ma za dużo mocy. A jest poprostu śliczny :icon_mrgreen: Jak to z nim jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...