Skocz do zawartości

Przeszkoda na drodze


komalo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

szósty kamień...

 

No stary, jak u Ciebie tak wygląda relaksacyjne przewietrzenie... :D

 

To strach pomyśleć co dla niego jest jazdą normalną..... Ładnie, ja bym sie bał pchać między dwa 150 razy większe ode mnie pojazdy

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kto z nas tego nigdy nie zrobił, niech pierwszy rzuci kamieniem.

 

siódmy kamień poleciał

chyba to wezwanie nie było najlepszym pomysłem... :D

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Cie ukamieniowali Panie Komalo, chciałeś ostrzec innych przed głupotą jaka spotyka nawet spokojnych kierowców (pamiętam Cię z czasów jak mieliśmy gpz'ty, nie chciałeś szaleć po nocy, podchodziłeś bardzo rozsądnie do jeżdzenia), a wszyscy uznali Cię za wariata, który lata jak ghostrider :D

Ja kamieniem nie rzucę, szkoda, że nie zrobiłeś tego manewru lecąc na gumie to wtedy może forum bardziej by się zajarało dobrym stuntem niż przestrzeganiem przed głupotą, która może dopaść każdego ( może nie robiliście tego manewru, ale jest pewnie dużo innych, które zdarzyło Wam się w życiu zrobić/próbować zrobić po czym w myślach mieliście: O Jezuniuuuu, ale mam farta, co za debil ze mnie, przecież mogłem się zabić... Komalo przecież dobrze wie, że postąpił źle, głupio itp a jego post miał na celu przypomnieć innym, że sport jaki uprawiamy jest niebezpieczny! ).

Edytowane przez foks

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tutaj nie o to chodzi. Gościu zakłada temat by innych przestrzeć, coś w stylu: "pojechałem jak debil, biję się w pierś, ale lepiej uczyć się na cudzych błędach niż na swoich więc może ktoś po przeczytaniu tego dołoży do swojego twardego dysku kolejne zagrożenie jakie może spotkać na drodzę", a przeradza on się w nagonkę :D Relax...

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyprzedzając z prawego pasa. Odniosłem wrażenie, że kierowca tira zauważył co chcę zrobić bo zjechał trochę na pobocze. J

czemu niepróbowałeś wyprzedzać poboczem??

ja tam kamieni niepodnosze bo do świętości mi daleko :D

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym momencie na 2-pasmówce jechał autobus (lewy pas) i tir (prawy pas). Autobus chciał wyprzedać tira ale szło mu to bardzo kiepsko więc postanowiłem się zmieścić między nimi, wyprzedzając z prawego pasa. Odniosłem wrażenie, że kierowca tira zauważył co chcę zrobić bo zjechał trochę na pobocze. Ja jednak postanowiłem zaczekać ułamek sekundy - i dzięki temu jeżdżę dalej...

Nie będę Ci mówił jak masz jeździć- Twoja sprawa. Zresztą po tej sytuacji sam już chyba wiesz czego lepiej nie robić. I niech będzie to przestrogą dla innych.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i ja kamieniem nie rzucę ... chociaż między dwiema ciężarówkami jeszcze nie wyprzedzałem ... rozumiem o co chodzi Komali ...

 

Maciek, no jasne że każdy robił durne rzeczy w swojej moto karierze, ale nie w wieku Komalo :biggrin:

 

... Greedo dla Ciebie 32 lata to juz zgred, który jeździ zgodnie z przepisami i nie miewa odpałów ?? :crossy:. Masz jeszcze czas ... kiedyś sie dowiesz :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ( może nie robiliście tego manewru, ale jest pewnie dużo innych, które zdarzyło Wam się w życiu zrobić/próbować zrobić po czym w myślach mieliście: O Jezuniuuuu, ale mam farta, co za debil ze mnie, przecież mogłem się zabić... Komalo przecież dobrze wie, że postąpił źle, głupio itp a jego post miał na celu przypomnieć innym, że sport jaki uprawiamy jest niebezpieczny! ) ...

 

no i racja, ale forum jest też po to, aby posłuchać słów krytyki, gdyż niosą one ze sobą nie jednokrotnie więcej informacji niż sam opis sytuacji zrobiony przez Komalo. Zwłaszcza, że niektóre osoby nie mają jeszcze na tyle bujnej wyobraźni żeby sobie takie rzeczy uświadomić. A wyraźna i dobitna krytyka, z opisem podobnych sytuacji może trochę rozświetlić te sprawy. Jasne, że nam też się zdarzyło robić głupoty. Ja sam się na tym forum chwaliłem dwoma/trzema głupotami, żeby przestrzec innych. Oberwało mi się i wcale nie mam żalu do osób które mnie osądzały.

 

Jak się robi głupoty to trzeba być na krytykę przygotowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

... Greedo dla Ciebie 32 lata to juz zgred, który jeździ zgodnie z przepisami i nie miewa odpałów ?? :). Masz jeszcze czas ... kiedyś sie dowiesz :icon_mrgreen:

 

 

E tam, po moim wypadku wyłączył mi się "GOD MODE" i jestem z tego zadowolony :icon_evil:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam lubie jak mi się od czasu do czasu włącza god mode, np na fajnych zakrętasach w górach (pozdro Karol :icon_evil:).

 

MarcinSF; oczywiście, że masz rację, rozumiem twój tok rozumowania, chodziło mi tylko by nie najeżdzać tak na Pana Komalo, bo tego już się nie dało czytać... :icon_mrgreen:

Edytowane przez foks

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i piaty :icon_evil:

 

ja sie jakos boje tych wielkich kol zwlaszcza naczepy. zawsze jak jestem blisko mam wrazenie ze gdybym dotknol to by mnie owinelo :icon_mrgreen: jakis taki respekt przed wielkimi wirujacymi sie zeczami.

 

I słusznie. Nawet przy niewielkiej prędkości rzędu 10-15 km/h kontakt kombinezonu z blachą samochodu (na której nota bene jest przecież lakier) potrafi zerwać rękę z kierownicy. A co dopiero kontakt z gumą obracającego się koła naczepy. Człowiek jest w okamgnieniu wciągany w przestrzeń między kołami, a w tej przestrzeni jedno koło kręci się w górę a drugie w dół ... resztę pozostawiam wyobraźni ... albo pewnej scenie z "Ziemi Obiecanej" Wajdy oglądanej w kolorze.

 

Czasem i mnie nachodzi ochota pojechać między autami. Jeżdżę często autostradą i jak naczepa zacznie wyprzedzać drugą to człowiek i 10 minut musi czekać ... gul śmiga ... ale co tam, niech śmiga. Lepiej tak, niż żeby mnie później zbierali z asfaltu szufelkami.

 

Pozdrowienia serdeczne,

 

&REW.

Edytowane przez &REW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mógłbym rzucić ale daruję chłopakowi bo już bęcki dostał. Życzę długiej i bezpiecznej jazdy "z głową".

 

 

Ale mówisz o sytuacji:

 

1. Wyprzedzasz obe pojazdy przejeżdżając pomiędzy nimi - środkiem

czy

2. Wyprzedzasz na drodze dwupasmowej dany pojazd prawą stroną, prawego pasa ?

 

Z resztą w mieście często się tak jeździ, bo te pałki w puszkach blokują lewy pas jadąc 40 km/h ...

 

A ty dziecko najpierw naucz sie dobrze czytać a dopiero potem bierz się za pisanie.

Masz problemy ze zrozumieniem prostego zdania i zaśmiecasz forum bzdetami w każdym temacie gdzie sie pojawiasz.

A Twoja opinia na temat pałek w puszkach wynika pewnie z wieloletniego doświadczenia, tak?

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...