Skocz do zawartości

KTM z lat 92-96 czy warto to kupowac???


YAGO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kumpel zastanawia sie nad zakupem kta, cena ok 8tys, zastanawiam sie czy ma to jaksi sens a konretnie czy ten silnik jeszcze sie do czegos nadaje? z tego co widze to takie ktm'y oscyluja przy ok 6tys zl tylko pytanie czy one wogule jeszcze do czegos sie nadaja?

 

np. cos takeigo http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M545563

Edytowane przez YAGO

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WG mnie w tym konkretnym przypadku warto.Mam podobnego z 95 roku,też po niemcu i po przejechaniu 4000km w tym sezonie głównie po lasach stwierdzam że to dobry sprzęt.Wkur... mnie tylko brak rozrusznika.Po przesiadce z XT600,to jest o połowe lepszy sprzęt.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnioe dałes linka do KTMa 4T czyli z tamtych lat to LC4.

LC4 to bardzo zywotny silnik i napewno większość z nich jest nadal w dobrej kondycji i ich ceny napewno nie oscylują w granicach 6000zł jak napisałeś tylko zą raqczej droższe. Jeśli natomiast chodzi o KTMy z tamtych lat ale 2T czyli wyczynowe a szczególnie 125 to są one bardzo awaryjne a czesci są kosmicznie drogie albo wogole nie dostępne. Jak KTM 2T to od rocznika 1998 bo wtedy częsci są nie drogie i dostepne od ręki a silniki są niezawodne. Przy LC4 rocznik nie ma jakiegoś większego znaczenia ale też lepiej powyżej 94r bo własnie od tej daty zaczynają sie katalogi z czesciami do KTM

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla dobrej sztuki warto-sam miałem kilka lat rocznik 90`, I rej. w 93` i motocykl był bezawaryjnie nudny.

Kupiłem go w świetnym stanie, tylko z defektem zapłonu za 4900 PLN. Po 3 latach sprzedałem ją mojemu bratu za 6000 PLN-i ja głową ręczę za jej stan. LC4 to takie nietypowe KTM`y-bardzo często mozna spotkac stare roczniki świetnym stanie. Jeśli ktoś chce szybko i sprawnie zamawiac ew. części-polecam rocznik po 94`. Zamawianie gratów do starszych sztuk to droga przez mękę (brak dostępnego katalogu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam rozmyślam nad takim moto po xt 600 szukam czegos mocnego,lekkiego z dobrym zawieszeniem- hard enduro cena max 7tys ;) Czy lc4 są kłopotliwe w serwisie ?Co ile zaworki i wym oleju. :buttrock:

Jestem po przesiadce z xt600 na lc4.myślałem takze o w miare świeżej ttr600,ale nadarzył sie lc4.Na pewno mocniejszy,ale duzo mniej cywilizowany niz xt.Oliwa co 2500km z filtrami.Duzy filtr ja zmieniam co 2 razy.Polecam wersje z rozrusznikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sprzet jest z 93 roku i jestem bardzo zadowolony. Na razie zadnych awarii, a zawieszenie i silnik miód. Można po dużych dołach śmigać 70kmh i moto trzyma się takiej drogi - nie szmaci i nie wypluwa kierowcy. Silnik jest mocny i zawsze gotowy oddawać moc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie moto masz na myśli?? W 4-takcie??

XR 400 z 96 roku, bardzo fajny sprzęt http://moto.allegro.pl/item245434908_honda_xr_400_1996.html

Huska, dużo ładniejsza niż ten KTM http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M541710

jeśli koledze nie zalezy na rejestracji to YZF 400 z 99 roku http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M544508

 

sadze ze jeszcze kilka bardzo fajnych motocykli by se znalazło w tym przedziale finansowym :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XR to dobre motocykle ale technicznie w porównaniu do LC4 są przestarzałe czyli choć by nawet brak chłodzenia ciecza. Do tej husqwarny cięzko bedzie cokolwiek kupić. No a YZF wiadomo ze wypas ale chyba nei o taki motor autorowi chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...