Skocz do zawartości

Honda Deauville kupić, nie kupić?


Rekomendowane odpowiedzi

co myślicie o tym ?

http://allegro.pl/show_item.php?item=248558459

 

Kupić, nie kupić?

moze lepiej coś sprowadzić ?

Jedno jest pewne, że chce Honde Deauville :icon_biggrin:

 

Znajomy rodziców ma Deuville i miałem okazję na tym sobie posiedzieć. Nie wiem czy jesteś wysoki czy niski, ale ten sprzęt jest strasznie mały... W porównaniu chociażby do V-stroma to jest mikrusek. Nie mówiąc już o wyglądzie, który na zdjęciach mi się podobał, a jak zobaczyłem w realu to się mocno zawiodłem... Ale to tylko moje subiektywne opinie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś za orirntacyjną wage takiej Hondy?. Poniżej 260kg zalanago K75RT ?

 

khem... http://www.bikez.com/search/index.php

jak poszukasz po kilku rocznikach, to da się znaleźć wagę na sucho, z płynami, rozstaw osi, dokładne wymiary... czasami z błędami, ale zasadniczo to dobry katalog :P

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcesz kupic owy model...nie mowie ze koniecznie ten,to goraco moge Ci go polecic...motocykl wart uwagi..tani w utrzymaniu(wał kardana) praktycznie bezobslugowy..kuferki w standardzie wiec czyni to z niego spokojnego turystyka.

 

 

http://www.motorcyclespecs.co.za/model/Hon...uville%2002.htm

 

Tutaj prosze bardzo specyfikacja owego modelu :P

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy rodziców ma Deuville i miałem okazję na tym sobie posiedzieć. Nie wiem czy jesteś wysoki czy niski, ale ten sprzęt jest strasznie mały... W porównaniu chociażby do V-stroma to jest mikrusek. Nie mówiąc już o wyglądzie, który na zdjęciach mi się podobał, a jak zobaczyłem w realu to się mocno zawiodłem... Ale to tylko moje subiektywne opinie :banghead:

No i jakoś słabo jeździ. Mi tez sie nie podobał. Brak mu ikry. Ale co kto lubi :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, wyglad nie specjalny, chociaz to niby kwestia gustu. Jednak nie powiedzialbym ze Deauville jest maly. Zalezy do czego porownasz :P. V-Strom to koza, ale juz przy jakims nakedzie, Deauville wyglada na wielkiego. Na pewno warty zastanowienia sie przy wyborze turystycznego moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi że niemcowe 750 jest tylko kilka kg cięższe od japońskiej 600...

 

ehe. tylko helmuty zazwyczaj uczciwie podają wagę motocykla do jazdy, czyli z płynami, bo przecież takim przyjdzie się bawić. natomiast małe żółte ludziki podają wagę bez płynów... że niby takie lekkie :icon_mrgreen:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od pewnego czasu zacząłem interesowac sie tym modelem Hondy, miałem przyjemnośc jeździć juz ntv 650 z 1994 roku, i byłem miło zaskoczony.

 

Silnik dość dynamiczny, pozwala na jazdę na trasie praktycznie bez wachlowania biegami.

Pozatym jak już ktoś napisał powyżej największy plus, czyli napęd karadnem.

Pozatym 2 świece w garku i 3 zawory na cylinder

Po założeniu większych pokryw na kufry, wyższej szyby i osłon na nogi Devilka staje sie naprawdę fajnym, średnim motocyklem na długie wypady.

Co prawda Goldas to nie jest ale w trasie spokojnie utrzyma 140 i zapewni dobry komfort.

Za około 10 tys zł można sie już stać posiadaczem ciekawego okazu.

 

Słyszałem wiele opini na temat tego motocykla, dobrych i złych, ale nie słyszałem żadnego złego słowa na temat silnika.

Niektórzy mówia ze to najlepszy średni silnik jaki Honda skonstruowała.

Co do ekonomi, to kumpel na trasie przy predkosci rzedu 110-120 bez problemu utrzymywał spalanie na poziomie 4,5 - 5 litrów mimo iż silnik ma około 100 tys km i kilkanaście lat.

 

Na 50 % jestem pewien ze Devilka stanie w mym garazu juz na wiosne przyszłego roku.

Więc już niedługo będe mógł powiezieć coś na jej temat z własnego doświadczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wszystkie info chyba po prostu sobie cos sprowadze coz za zachodniej granicy(jak to mowia w niemcowni) w roczniku > 2003(gora 20/30k km przebiegu)

jak widac w opisie mam virago 535(88) i to tylko od 2,5 m-cy wiec nie potrzebuje/chce duzo wiekszej maszyny ... ale mimio mojego zamilowania do tego typu maszyn(cruiserkow/choperkow) chce cos wygodnego na podroze i to czasami w wiecej niz jedna osobe i na poczatek nie musi to byc cos duzego(w koncu musze sie nauczyc jezdzic bo na moto/i w ogole/ zdrobilem tylko 3k km)

dlatego ta honda to jednak jedyny sluszny wybor (jesli chodzi o wygode za rowno dla mnie jak i potencjonalnego pasazera)

szkoda ze mod wycial gadki o yamahah(XJ?) 900 bo to tez bylo pouczajace, ale wiem ze jeszcze nie jestem gotow

moze nastepnym razem poslucham ... a moze kupie pan european 1300 jako nastepne moto, a moze duzego (>1800) chopra w kazdym razie szukam w tej chwili deauvilki przynajmniej na nastepny sezon ... :buttrock:

niestety bmw fs 650 gs/cs nie za bardzo mi odpowiada(za bardzo enduroasowy wyglad) :lalag:

tak samo jak v-storm, ktory jak dla mnie ma za malo owiewek :P

jeszcze raz dziekuje za wszelkie uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze nastepnym razem poslucham ... a moze kupie pan european 1300 jako nastepne moto, a moze duzego (>1800) chopra w kazdym razie szukam w tej chwili deauvilki przynajmniej na nastepny sezon ... :lalag:

 

może bmw... takie r1200st albo k1200rs. wygoda rozbestwia, i to baaardzo :buttrock:

no nic - napisz jak się będzie jeździło devilką; jeszcze paru będzie na nią chętnych - porada i opinia niewątpliwie się przydadzą :P

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może bmw... takie r1200st albo k1200rs. wygoda rozbestwia, i to baaardzo :icon_mrgreen:

 

Przymierzałem sie do K75RT. No i się normalnie zakochałem w takiej dziwnej maszynie. Naprawdę miałem ochotę kupić. Tylko że na utrzymywanie dwóch motocykli mnie nie stać. Chyba żebym owiewki demontował na jazdy blisko domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...