Skocz do zawartości

Rozpoczęcie sezonu zimowego - listopad.


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a skąd Ty wiesz, że Adam kanapki robił? może jeszcze powiesz, że przynosił Ci do łóżka? :icon_razz:

 

 

nie wiem jak odpowiedzieć na to pytanie, żeby moderator nie miał zszarganej opinii.

 

 

PS myślisz, że czemu ja go chciałem do Warszawy zapraszać ... wiedziałem, że nikt z "was" nie zrobi śniadania :icon_razz: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak odpowiedzieć na to pytanie, żeby moderator nie miał zszarganej opinii.

PS myślisz, że czemu ja go chciałem do Warszawy zapraszać ... wiedziałem, że nikt z "was" nie zrobi śniadania :icon_razz: :icon_mrgreen:

bo my nie musimy się tak podlizywać! my uświetniamy poranki samą swoją obecnością!! :icon_razz: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, jako prawie abstynent zwykle jestem porządkowym, ale:

- nie sprzątam wymiocin

- nie zdejmuje spodni do snu(chłopom :icon_razz: )

- nie robie kanapek

 

Mogę przynieść kefir, zaprowadzić do wyra i powkurzać/zabawić pacjenta moim dobrym humorem uaktywniającym się w przypadku nawalonych towarzyszy :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo my nie musimy się tak podlizywać! my uświetniamy poranki samą swoją obecnością!! :P ;)

 

nie potrafił bym się z tobą nie zgodzić, ale było by miło gdyby Adam przyniósł kanapki do łóżka. Mam nadzieję, że się ze mną zgodzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie potrafił bym się z tobą nie zgodzić, ale było by miło gdyby Adam przyniósł kanapki do łóżka. Mam nadzieję, że się ze mną zgodzisz

kanapki do łóżka sa ZAWSZE mile widziane, więc trudno byłoby mi się z Toba nie zgodzić

 

to co Adam? wpadasz za tydzień na oblewanie motocykla? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, jako prawie abstynent zwykle jestem porządkowym, ale:

- nie sprzątam wymiocin

- nie zdejmuje spodni do snu(chłopom ;) )

- nie robie kanapek

 

Mogę przynieść kefir, zaprowadzić do wyra i powkurzać/zabawić pacjenta moim dobrym humorem uaktywniającym się w przypadku nawalonych towarzyszy :P

 

listek mamy dla ciebie partie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za Wrocławiem i powiem tak:

- Jak dużo osób się wybierze, to nie ma bata, trzeba zarezerwować w jakimś hoteliku miejsca

- Z grillem/ogniskiem problemu nie będzie, zawsze można pójść nad Odrę pod most, czy jakoś tak. Nie wiadomo czy w niskiej temperaturze da radę odpalić gitarę, ale śpiewać na pewno się da.

 

Ze swojej strony mogę zapewnić spanie max 3 osobom w warunkach studenckich (podłoga/łóżko, materac, śpiwór, wódka), wcześniej przeprowadzam kasting :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...