Skocz do zawartości

prawo jazdy A1


Filip_CK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie

1. od ilu lat mozna zrobic prawko A1 ???

2. do jakiej pojemnosci ???

3. ile kosztuje ??? (ja mieszkam w woj.swietokrzyski)

4. gdzie mozna sie zglosic zeby zdawac ???

5. jak to wyglada(z czego sie sklada) ??? prosze opisac!!!

6. czy jest trudne ???

7. i czy jezeli zrobie to musze na 18 powtarzac egzamin na kategorie A czy odrazu mi wydaja?????

Bo nie wiem czy mi sie oplaca robic

 

prosze o odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem świeżo po A1 więc może pomoge

 

1. od 16 lat

2. do 125 cm3

3. w Suwałkach 700 zł kurs+ 162 zł egzaminy

4. żeby zdawać do WORD-u

5. egzamin?

6. jak umiesz jeździć, znasz przepisy i obsługę motocykla to nie, ważne, aby sie nie stresować za bardzo

7. na A trzeba wszystko od początku

 

[edit]

pisałem w tym samym czasie co wicek15

Edytowane przez MaCieJek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdajesz teorie następnie idziesz na plac manewrowy sprawdzasz motocykl robisz slalom kilka ósemek ruszanie pod górkę hamowanie awaryjne i na miasto a tam już ustalona trasa.

Tak samo jak na A tylko motocykl 125 musi być ( choć ja A1 zdawałem na etz150 :icon_mrgreen: )

Potem na A nie jest tak samo bo na kursie masz mniej wykładów teorii i mniej godzin do wyjeżdżenia wiec i kurs jest tańszy ( ja zapłaciłem 200zl ) a w wordzie zdajesz tylko praktykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wyglada caly egzamin 5 punkt

prosze mi opisac caly przebieg

ide do wordu i co ??

a potem ??

 

 

egzamin wyglada tak samo jak na A. i jak bedziesz miał 18lat i bedziesz robił kategorie A to jesteś zwolniony z testów... Ale jazde zdajesz od nowa.

 

POZDRAWIAM

http:// www. youtube.com/watch?v=58UQ3PZctuA Passion of motorcycles :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiej sie smiej hehe ja oblałem raz z testu teoretycznego tak sie denerwowalem ze pozaznaczalem jakies bzdury :bigrazz: a mialem obcykane testy w domu zawsze 0 bledow :wink: a na egzaminie klikam zakonc patrze o ku*wa 3 bledy :D :biggrin: :buttrock: :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiej sie smiej hehe ja oblałem raz z testu teoretycznego tak sie denerwowalem ze pozaznaczalem jakies bzdury :D a mialem obcykane testy w domu zawsze 0 bledow :P a na egzaminie klikam zakonc patrze o ku*wa 3 bledy :P :biggrin: :buttrock: :icon_question:

 

No to nieźle :bigrazz:

JA dwa razy zdawałem teorię i oba zero błędów. Ale jakby widzieć testy pierwszy raz na oczy, to żebyś nie wiem jak kodeks wykuł, to nie zdasz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja 2 lata temu miałem 1 błąd - strzelałem coś z 1.pomocą, a w ten piątek na kat. B (z A byłem zwolniony oczywiście :( ) 0 błędów, a stresowałem się tak, że nogi mi latały i ledwo co stałem :icon_biggrin:

 

Słyszałem, że od 2008 ma byc więcej pytań, mają być nieudostępniane i będą do wyboru tylko odpowiedzi TAK lub NIE i będzie jakiś określony czas na odpowiedź (5 sek chyba? ). Ale wtedy nie wiadomo jak będzie z tym zwalnianiem z teori jeśli A1 będzie zdane w starym systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciejek ile taka varadero jak ty masz wyciagnie i w ile ma od 0-100 km/h sorry za offtopic :icon_mrgreen:

 

Nie wiem, jak prawko odbiorę to sie dowiem :D

Na razie leciałem 105, bo więcej sie bałem i droga sie skończyła ;)

Myśle, ze ok. 120 km/h pójdzie

Co do przyspieszenia to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...