Skocz do zawartości

BORKI 2007, opisy, fotki, przepraszam i dziękuję.


MariuszJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

P.S. Na następny zlot pełny serwis dla WSIECH--- sprzęgła ,linki opony,lusterka a nawet zapasowe moto

no i oczywiście akcesoria do alkoholizacji macie zapewnione! :wink: :buttrock: Przyczepka jest pojemna :crossy:

a ja już powiem Bolowi, żeby rezerwował czas i busika na zwłoki :biggrin:

 

 

 

 

i kurczę muszę przyznać, że mimo tego, iż dziś zamiast się wyspać spałam całe 5 godzin(co daje mi średnią z łikendu 4h snu/dobę ;) )i to bynajmniej nie z wiązku z kolejną imprezą, to po 8 godzinach w pracy wracałam do domu nadal z bananem na pyszczku, o takim---> :biggrin:

 

 

żeby z nastroju nie wypaść w środę lecę do 2oo. ktoś sie wybiera? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, zapomniałem podziękować Lubliniaczkom Agramowi i Nulce za próby wskrzeszenia do życia mojej oldsculowej maszyny, w sobotę rano stała mała kolejeczka po prąd :biggrin: . W przyszłym roku też chcę mieć domek obok, co by daleko nie pchać :icon_razz: .

 

BTW Nulka, ładny masz rowerek :banghead: bierz pod pache i idziemy :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

Nowy011, ja zrobiłem zdjęcie jak ściagałeś gacie, ale samej dupy nie ma, także o swoje koraliki nie musisz się martwić, nikt ich nie zobaczy :icon_idea:

 

Jutro mam nadzieję będą zdjęcia

A co Ty chcesz Loluch od mojej motorynki? :wink: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby z nastroju nie wypaść w środę lecę do 2oo. ktoś sie wybiera? :icon_razz:

wiszę Ci piwo sliczna, ale po dzisiejszych wydarzeniach... chyba trochę na Inkę nie wsiądę:banghead:

 

powitac oki nie zapomna o akumulatorkach do Aparatów :icon_idea:

Agram...

mozesz mi przypomniec jak wygladał ten Twoj zestaw narzędzi?

bo nie wiem gdzie go szukać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff już się bałem, że jest gorzej niż myślałem (ale mi się rymnęło). W takim razie: nie nie było w 10 prania mózgu, ot efekt uboczny dobrej zabawy :icon_razz:

Ja nie piłam a miałam kaca i pewnie jeszcze nie doszłam do siebie i się mylę :icon_idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam- te koty jadły w sobotę kaszankę. Jezuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu-ale ona chyba nie była z kota :icon_idea:

nie nie nie!! kaszanka została polecona przez przesympatyczna Panią ze sklepu jako najlepszy wybór dla kotów(właściwie to chodziło o tę czarną koteczkę, ale maleństwa też skorzystały :icon_razz: ), więc na pewno nie była z kota!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiszę Ci piwo sliczna, ale po dzisiejszych wydarzeniach... chyba trochę na Inkę nie wsiądę:icon_razz:

Agram...

mozesz mi przypomniec jak wygladał ten Twoj zestaw narzędzi?

bo nie wiem gdzie go szukać :/

w mym Katamaranie TAXI :icon_idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzizias... Kaszanka z kota... A widział ktoś moje lody pasztetowe i Bartkowe lody mięsne?:icon_mrgreen:

 

PS. Ładny mam avatar? :icon_mrgreen:

avatar pikny, ale najważniejsze, że wygodny :icon_razz:

 

tych lodów nie widziałam, ale w sklepie były lody ciepłe :banghead:

 

 

edit:kurna.... a rano mieliśmy lody kiełbaskowe.... zapomniałam :icon_idea:

Edytowane przez Aśka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widział ktoś moje lody pasztetowe i Bartkowe lody mięsne?:icon_mrgreen:

 

PS. Ładny mam avatar? :icon_mrgreen:

Nic mi nie mów na ich temat :icon_idea: :banghead:

 

Ładny, a kto robił zdjęcie?? Coo?? :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzizias... Kaszanka z kota... A widział ktoś moje lody pasztetowe i Bartkowe lody mięsne?:icon_mrgreen:

 

PS. Ładny mam avatar? :icon_mrgreen:

I śledziowa czekolada MILKA serwowana przez Norbika wprost z łona Marcina SF :banghead:

 

 

Avatarek Adasiu--- zawalisty :icon_razz: :icon_idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie stwierdziłem, że po Borkach głownym fotografem forumowym powinieneś zostać... Pochwała wzrokowa :]

 

Co do ciepłych lodów w sklepie to nie dziwie się kobitce za ladą... Biorąc pod uwagę temperaturę w większości domków najlepiej schodziłyby gorące lody :]

 

A Sadriss za pasztetowe i mięsne lody ma bana ;} Cooo!?

 

Avatarek Adasiu--- zawalisty

 

Gilerka tyż :icon_idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...