Skocz do zawartości

Jak długo udało Ci się jeździć bez gleby?


Mar_Cin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

od około roku żadnej wywrotki, nigdy nie miałem wypadku, nigdy dzwona, kiedyś tam zaliczyłem pare gleb na pasku

virago którą miałem równo miesiąc nie zaznała ani jednej ryski, aerox tak samo, yzf jak narazie też...

Edytowane przez Super stunter piter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 sezon > nauka, bez gleb

2 sezon > bez gleb

3 sezon > szlif na motorynce , awaryjne hamowanie jedynym przednim hamulcem na asfalcie z piaskiem :lalag:

4 sezon > szlif na glinianym zakręcie, wjazd w krzaki, wygięta kiera

5 sezon > szlif o płot, zgięty podnóżek, podarta rękawiczka (kasku nie licze)

6 sezon > szlif na skucie, tak się kończy wyjazd z błota na asfalt

7 sezon > poślizg na patyku , czyli szlif

8 sezon > wjazd w ukryte dziursko w trafie, trochę moto się pogięło, od tego momentu mam problemy z kolanem i szyją

9 sezon > nic szczególnego

10 sezon> konkretna gleba ma skałach w Kraśniku na zawodach, moto straciło oświetlenie

11 sezon > nic

12 sezon > trwa, narazie nic poważnego ;)

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simson kuzyna - bez gleb raczej

 

I SEZON '98 - suzuki GSX600F '98

1 gleba (moja wina) - skracałem parking i sie natknołem na samochod (lakier) - dzień przed EGZ na prawko - EGZ zdałem :P

 

II SEZON '99 - suzuki GSX600F '98

2 gleba - maluszek wymusiła pierwszenstow - slizg (dekiel,kierunek,lakier)

 

III SEZON '00 - suzuki GSX600F '98

3 gleba (moja wina) - na osiedlu natknołem sie na smochod wyjezdzającz parkingu (lakier,kierunkowaskaz)

 

IV SEZON '01 - suzuki GSX600F '98

4 gleba - wymuszenie,zjazd do rowu i centralny dzwon w przepust (moto szrot - ja kręgosłup,nerka,wstrzas muzgu,odbite płuco)

 

V SEZON '02 - brak moto

wolne z powodów powyzszych

 

VI SEZON '03 - VFR 800 V-TEC '02

bez gleb :P

 

VII SEZON '04 - VFR 800 V-TEC '02

bez gleb

 

VIII SEZON '05 - brak moto

bez gleb

 

IX SEZON '06 - CBR1000RR '05

5 gleba wymusznie na zawracaniu (moto konkretnie rozpiżone - ja lewa reka załamane i potłuczone jaja)

 

IX SEZON '06 - SV650S '05 - zeby sie kości nie zastały :D

bez gleb

 

X SEZON '07 - CBR1000RR '04

bez gleb ;)

 

XI - do nieskończoności '08 - '2199- same extra furki i eliksir młodości

BEZ GLEB !!!!!!!!!!!!!! :P :P

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możliwe jest cieszyć się jazdą przez wiele lat i nie mieć dzwona na moto? Oczywiście, że możliwe ale...

A może lepiej zapytać co ile km zdarza się gleba. Albo ile średnio km/sezon przejeżdża człowiek i ile ma gleb.

Ja zaliczyłem tylko parkingówkę gdy starłem się z zaparkowanym samochodem żony na początku mojej kariery. Jak na razie, odpukać, to wszystko.

W tym sezonie nakręciłem 15.000km Mój kumpel jeździ od 4 lat i jeszcze mu trochę brakuje, miał 3 gleby z czego jedną dość poważną.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdze od grudnia i gleby mialem 2.

1- kiwecien, juz po zdaniu prawka, ale przed odebraniem papieru. Baba w korku na czerwonym sie wbila i ....

Straty: moralne, klamka, lakier

 

2- Sierpien i zawracanie na raz na piaszczystej drodze :biggrin: Troszku nie wyszlo i mnie podnosili :biggrin:

 

Pozatym spokoj, ale przez niecaly sezon to co ja moge poopowiadac...

Rafał.

 

Oczarowany, zafascynowany, zaślepiony i ogłuszony motocyklizmem. Jak nie ugania się po krzakach, to wyciera beton, asfalt lub kostkę brukową. Instruktor z powołania i zamiłowania.

 

www.paramoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę dopiero do listopada i wszystkie moje gleby były przy prędkości 0 km/h Położyłem moto już z 5 razy: bo noga zamiast na podparcie trafiła na dziurę, bo nóżka się urwała. Kurde.. jakbym był nieco silniejszy, to żadnej z nich by nie było, bo utrzymałbym moto przy znacznym przechyleniu.

Cały czas czekam na szlifa, ale obawiam się że w tym sezonie może już go nie być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w dzien zdawania egzaminu mialam jeszcze jazde i hamowanie awaryjne ,piasek, koła sie zablokowały i piękna gleba prawie ze w locie :) . Z zakrwawionym kolanem , obitym biodrem na egzamin :)

A wczesniej to nie wyrobiłam emzeta na zakręcie i wjechałam w kolczaste krzaki.... troche bolało...

 

 

 

CLK. aż podskoczyłam jak spojrzałamna Twój avatar! :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę kilometrów w sumie juz zrobiłem i jak narazie NIC. Raz przewrócił się sam motocykl, bo stopka boczna się złozyła. Na szczęście przed wałsnym garażam na własnym podwórku, na własnej trawie :bigrazz:

Pęknięta owiewka i urwane lusterko (pękła sama ośka więc naprawiłem)

Inna sprawa ża jeźdzę jak stara baba :bigrazz:

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed zrobieniem prawka ślizg z dziewczyną na mokrej trawie na łace - moje pierwsze jazdy motocyklem mz 250 :bigrazz:

Ale od kąd mam prawko, a mam je juz 3lata, zmiana motocykla i naszczęcie nic, mam nadzieje że tak już zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy sezon - 2 gleby, pierwsza na mokrej nawierzchni przednie koło zblokowało( jeszcze bez prawka), druga w poniedziałek typowe wymuszenie przez puszkarza(noga w gipsie:[ )

drugi sezon- oby bez gleb

trzeci sezon-oby bez gleb

czwarty... :icon_mrgreen:

 

aha, jeszcze mały poślizg na trawce jak wyżej ale to juz były wygłupy:))

i kiedyś jak pierwszy i jedyny raz jechałem na motorynce to też koleś mi wyjechał i przednie koło:/

 

wszystkie gleby (poza trawką) do uniknięcia tylko brak wprawy. mimo że byłem na suzuki moto szkole i tam ćwiczyłem awaryjne hamowania (i to na mokrej nawierzchni bo aura nie sprzyjała) to jedna na ulicy nie jest to to samo, człowiek czasem zapomina że nie jest sam na drodze i musi uważać też za pozostałych uczestników bo wielu ma wszystko w pompie:((

Edytowane przez pootietang
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...