Skocz do zawartości

Warszawa-Jaka szkoła Jazdy?


tomski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak w temacie. W najbliższym czasie wybieram się na kurs prawa jazdy kat. A i poszukuje jakiegoś dobrego Ośrodka Szkolenia Kierowców w Warszawie.

Dobrego - tzn. takiego w którym instruktorzy znają się na motocyklach i rzetelnie wykonuja swoją pracę- a nie sa to siwi panowie w spodniach w kancik, którzy jeżdżą za kursantem samochodem i za przeproszeniem mają w dupie czy ktoś się czegoś nauczy, poza trasą egzaminu na pamięć.

Słyszałem że sa w warszawie szkoły w których instruktorami sa prawdziwi pasjonaci motocykli którzy naprawde chcą czegoś nauczyć. No i tez słyszałem że generalnie lepiej jeśli intruktor jeździ z uczniem na motocyklu jako pasażer- a nie w samochodzie za nim.

Jesli macie jakąś wiedzę na ten temat - bardzo prosze o jakieś info - równierz jeśli chcecie odradzić jakąs szkołę.

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak w temacie. W najbliższym czasie wybieram się na kurs prawa jazdy kat. A i poszukuje jakiegoś dobrego Ośrodka Szkolenia Kierowców w Warszawie.

Dobrego - tzn. takiego w którym instruktorzy znają się na motocyklach i rzetelnie wykonuja swoją pracę- a nie sa to siwi panowie w spodniach w kancik, którzy jeżdżą za kursantem samochodem i za przeproszeniem mają w dupie czy ktoś się czegoś nauczy, poza trasą egzaminu na pamięć.

Słyszałem że sa w warszawie szkoły w których instruktorami sa prawdziwi pasjonaci motocykli którzy naprawde chcą czegoś nauczyć. No i tez słyszałem że generalnie lepiej jeśli intruktor jeździ z uczniem na motocyklu jako pasażer- a nie w samochodzie za nim.

Jesli macie jakąś wiedzę na ten temat - bardzo prosze o jakieś info - równierz jeśli chcecie odradzić jakąs szkołę.

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.

 

 

Kolejny raz poruszany ten temat, spróbuj poszukać w archiwum, jest tam tego naprawdę sporo.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wylacznie Pro-Motor

 

http://www.pro-motor.pl/

 

Oni nie tylko naucza Cie jezdzic motocyklem...ale naucza rowniez jak nie dac sie zabic na ulicy,oraz jak nie zabijac innych.A do tego pokaza Ci co to jest miedzygaz(przygazówka) i naucza przeciwskretu(o ktorym to wielu instruktorow do tej pory sie zastanawia"Co za cholerstwo?")Jesli chodzi o jazdy po miescie to instruktor siedzi z Toba na jednym motocyklu jako"plecak" i na biezaco wytyka Ci bledy wszystkie :biggrin: oraz uczy jazdy z "bagazem" :)

 

To nie jest wydane AŻ 1100zł....to jest wydane TYLKO 1100zł :(

P.S

Takie jest moje zdanie :smile:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wylacznie Pro-Motor

 

http://www.pro-motor.pl/

 

 

Bez dwóch zdań !!

 

Żeby jeszcze mieli ładne młode instruktorki, byłoby już jak w erze :biggrin:

Bo niestety z Piotrkiem na plecaku to te CBFki ni husteczki nie chcą jechać :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez dwóch zdań !!

 

Żeby jeszcze mieli ładne młode instruktorki, byłoby już jak w erze :lalag:

Bo niestety z Piotrkiem na plecaku to te CBFki ni husteczki nie chcą jechać :wink:

 

 

Jeszcze nie poznałeś pełnej oferty ProMotora Kubi :icon_razz:

 

wpadnij na dziewczyńskie odszkalanie enduro - i jak w erze i do tego jadą :buttrock:

/no może nie CBF../

Edytowane przez ucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...