Skocz do zawartości

V-max'y


Z3US
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym te topicki zeusa nazwal "nabijaniem postow" moze nie mam najszybszego motorowerka na swiecie ale 60 czy 70 kmh dla takiego malego silnika to pilowanie

moja hondka przy 70 w 2 chlopakow po 40 kg na 4 biegu wyla niemilosiernie i obroty byly max wiec niewidze powodu do sprawdzania v maxow motorowerkow tak jak to napisaliscie motorower jest do czerpania przyjemnosci z jazdy a jak chcesz bic rekordy predkosci to kup sobie dodga tomahawka jeszcze wsadz ze 2 turbo i nitro i bij sobie tym rekordy predkosci! :lol: 8O sorry ze sie rozpisalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie ma sensu pisania o osiagach motorowerow to napisze o moim.

Moja suczka osiaga 140km/h... niestety jezdzila by szybciej gdyby byla odblokowana.

Niestety jej odblokowanie jest na tyle skomplikowane, ze chyba nie bede tego robic (zmiana walkow rozrzadu).

Czy tak czy siak 140 to dosc duzo... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

norma 65 km/h 70 km/h tyle leciał moj ogar jesli wszystko zdjelem (błotniki ,lampe i inne rzeczy był lzejszy i sie bujał).

 

rame tez zdjołes??Z ilu metrów zucałes go w przepaść?

 

dokładnie z 70m

 

No to wychodzi dokladnie 1 km/h z 1m.Najlepiej to zuc go z 200 m w dol wtedy to dopiero bedzie predkosc tylko zaloz mu owiewki zrobione z toreb foliowych to bedzie wyciagal 1,5 km/h z 1m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdziy speed to by był jak by sie wyskoczyło motorkiem z samolotu :D Tylko że motorek po takich przejściach raczej nienadaje się juz do jazdy  :lol:

Ja bym sobie skaknął z samolotu na simsonie a potem pojechał bym dalej bez większych uszkodzeń...

Mam tylko jeden warunek: samolot stoi a wokół jest przyzwoicie równa nawierzchnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...