Skocz do zawartości

niskie w siodle enduro dla kobiety


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

KLX 250, XLR 250 lub DR 350 ewentualnie lekkie 125 4T?, są to w miarę lekkie enduro które uda sie kupić za 5tys, chyba każdy z nich można dostosować do wzrostu kierownika, regulacje, krótsze sprężyny, siedzenie, itd :icon_exclaim:

 

edit:

 

yamaha TW 125 wyglada na niski w siodle motocykl :icon_mrgreen:

Edytowane przez lukopr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha.

 

Mam dwie bardzo niskie koleżanki i jeśli chodzi o LEKKIE motocykle, to bez problemów podnoszą po glebie suzuki dr 125. Dopiero uczą się jeździć, jeszcze nie mają prawka i stawiają pierwsze kroki.

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M538424 o chociażby taki.

 

Z 5 tys starczy jeszcze na jakiś strój do jazdy.

 

:)

Edytowane przez Oriana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha.

 

Mam dwie bardzo niskie koleżanki i jeśli chodzi o LEKKIE motocykle, to bez problemów podnoszą po glebie suzuki dr 125. Dopiero uczą się jeździć, jeszcze nie mają prawka i stawiają pierwsze kroki.

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M538424 o chociażby taki.

 

Z 5 tys starczy jeszcze na jakiś strój do jazdy.

 

:)

 

 

Dobrze mówi! :)

 

Marzka, jako zupełnemu świeżakowi polecałabym ci kupić taką właśnie malutką DR 125 cc i pomykać nią uczciwie przez sezon a potem sprzedać i kupić coś już konkretnie pod siebie.

Nie wiem ile masz wolengo czasu ale sądząc po tergecie wiekowym (witaj w klubie! :) ) - mniej niż mało.. mały motorek pozwoli ci bezstersowo i z przyjemnością uczyć się a nie za każdym razem walczyć o przetrwanie :)

4T cię nie przestraszy i nie zabije

pouczysz się techniki na spokojnym moto, oswoisz z jazdą w terenie

i po roku bedziesz wiedziłała juz co ci w nim przeszkadza i jakie ma być twój motorek

opchniesz go spokojnie (stracisz na tym ok - ale w sumie kilka stów) i kupisz sobie coś konkretnego

 

i wpadaj, wpadaj do nas - wsadzimy cię na coś takiego jak DR - zobaczysz jaki chill out'cik :bigrazz:

pozdrawiam

Edytowane przez ucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mówi! :biggrin:

 

Marzka, jako zupełnemu świeżakowi polecałabym ci kupić taką właśnie malutką DR 125 cc i pomykać nią uczciwie przez sezon a potem sprzedać i kupić coś już konkretnie pod siebie.

Nie wiem ile masz wolengo czasu ale sądząc po tergecie wiekowym (witaj w klubie! :D ) - mniej niż mało.. mały motorek pozwoli ci bezstersowo i z przyjemnością uczyć się a nie za każdym razem walczyć o przetrwanie :)

 

i wpadaj, wpadaj do nas - wsadzimy cię na coś takiego jak DR - zobaczysz jaki chill out'cik :biggrin:

pozdrawiam

 

no właśnie na nadmiar wolnego czasu nie narzekam. Teraz kombinuję z trudem aby wyszarpać coś na jazdy...2h jazd mam już za sobą (zdążyłam nawet położyć TW125, ale spoko poradziłam sobie z jej podniesieniem, więc chyba nie jest ze mną źle :crossy:

 

A może wpadniesz z dziewczynami na rajd felkowski? Odbywa się w Wiśniowej Górze k/Łodzi w ten weekend?

więcej szczegółów www.felkowisko.riders.pl

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie na nadmiar wolnego czasu nie narzekam. Teraz kombinuję z trudem aby wyszarpać coś na jazdy...2h jazd mam już za sobą (zdążyłam nawet położyć TW125, ale spoko poradziłam sobie z jej podniesieniem, więc chyba nie jest ze mną źle :icon_razz:

 

A może wpadniesz z dziewczynami na rajd felkowski? Odbywa się w Wiśniowej Górze k/Łodzi w ten weekend?

więcej szczegółów www.felkowisko.riders.pl

 

 

oo jest z tobą wybitnie dobrze! :P

 

i dziękujemy bardzo za zaproszenie - imprezka zacna i sądząc po fotach na stronie - z dobrym klimatem :rolleyes: :banghead: :biggrin:

duchem będziemy z wami a ciałem w lesie, bo asfaltu unikamy jak ognia ;)

a tak serio - mamy treningi i plan napięty (wiesz.. do cztredzistki trzeba opanować to i owo :biggrin: )

 

ściskam i szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...