Skocz do zawartości

ku przestrodze: jakie miny widziałes na sprzedaż


awful
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Honda CBR F3 Po Lifcie 98r w czarnym malowaniu okolice Piaseczna!

 

Zapewniany przez sprzedajacego z do delikatnej kosmetyki!

Po zajechaniu na miejsce okazalo sie ze moto cale do lakowania, plastiki popekane druga rzecz to od dolu pognieciona chłodnica tak jak by moto bylo po strzale i walnelo w nia kolo ... trzecia rzecz to napierdziela strasznie sprzegło! Odradzam jak za te pieniadze ...

 

za 4000 tys moze by to ktos wziol i to jeszcze bylo by trzeba sie konkretnie zastanowic a cena jest 6500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/suzuki-gsx-r-750-k1-M2509521.html

Czarnków Gsxr 750 k1 2000 r 47000~km przebiegu. Na zimno z wydechu wylatują czarne kropki (olej?), na ciepło trochę mniej. Tam gdzie idzie wąż od chłodnicy końcówka jest klejona jakimś silikonem i konkretnie się poci. Z prawej strony ogranicznika brak. Rama z lewej strony porysowana. Z resztą z jednej i z drugiej strony moto po szlifach (dekle, owiewki). Zegary latają. Ta część czachy między zegarami a owiewką przednią cała pospawana. Mechanizm od biegów lata jakby zaraz miał się rozpaść. Na ciepło ledwo co palił. Właściciel mówi, że aku. Na pytanie kiedy ostatnio był zmieniany olej, odpowiedź: "Moto mam od 3 sezonów, to jakoś po kupnie zmieniałem." Napęd już praktycznie skończony, opony jeszcze jakoś pojeżdżą. Tarcze przód do wymiany bo dzwonią (mają luz przód-tył, lewo prawo - konkretny, który słychać na każdych nierównościach, o tym akurat sprzedający mówił przez tel.). Uszczelniacze na lagach po przejechaniu palcem parokrotnie zostawiały ślad oleju za każdym razem. Dupereli typu pęknięta blaszka od klocków z przodu, poprzecierana już konkretnie linka od sprzęgła, dojechane manetki znalazło by się pewnie jeszcze parę. Moje odczucia były takie (i znajomego obserwatora), że z przodu stuka coś jeszcze oprócz tarcz. Ale trudno stwierdzić przez tarcze. Czy leci prosto, nie sprawdziłem bo wiało strasznie z każdej strony. Biegi wchodziły bez zarzutu, przy dwójce nie odnotowano przeskakiwania/wyskakiwania. Nie mówię, że złom - ale trzeba uważnie oglądać, ja odpuściłem.

 

Pzdr

Edytowane przez Techniacz

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/yamaha-r1-fiat-okazja-i1548436289.html - okazja jakich mało :) motocykl po przewrotce na lewy bok, pomalowany dosyć niedbale, zmienione lusterko, wymieniona lampa przednia kompletna, urwane mocowania lampy po wymianie - poskręcane śrubami na sztukę. Czasza malowana, lampa niezbyt pasuje... Brak kierunkowskazów z przodu, właściciel twierdzi, że jemu nie są potrzebne. Motocykl sprowadzony, ale właściciel nie pamięta skąd, znakowanie lusterka podpowiada UK. Większość śrub od plastików nieoryginalnych, dolny pług wcale bez śrub z obu stron. Pęknięty plastik pod siedzeniem z lewej strony. Malowany dekiel z lewej strony. Tłumik z prawej strony też po przygodach. Moto nie trzyma obrotów, do regulacji. Przejechać się za daleko nie udało, bo akumulator do wymiany, motor gasł i nie chciał odpalić po drugim razie. Cena spadła do 9500 ale bez możliwości jazdy próbnej na poważnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/yamaha-fjr-1300-ii-wlasciciel-jedyny-taki-na-alle-i1557276580.html

 

Mimo iż gostek posiada ten motocykl od 4 lat to do tej pory nie wie, że jest napędzany wałem a nie łańcuchem.

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj treść ogłoszenia. Cytując "To, co najczęściej denerwuje przy dłuższych wyprawach, to smarowanie, naciąganie łańcucha i ustawianie luzów zaworowych.". Już wiadomo, o co chodzi? :) Widać, że gość coś tutaj kręci. Mimo iż ma niby te 4 lata to chyba jednak nie zna swojego motorku.

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest miną, dlatego, że właściciel pisze że tyle lat go ma wszystko serwisuje itp, nie jest handlowcem i tu pisze takie bzdury. No, ale jeżeli uważasz, że nie nadaje się to do tematu "ku przestrodze" to przenieś to proszę do działu humor i nadaj stosowny tytuł tematu lub skasuj mój post i sprawy nie będzie. Pozdro :)

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie będę się pogrążał. A Przeczytałem teraz i rozumiem. heh :) W takim razie proszę o wyczyszczenie tematu ze zbędnych postów :)

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest miną, dlatego, że właściciel pisze że tyle lat go ma wszystko serwisuje itp, nie jest handlowcem i tu pisze takie bzdury. No, ale jeżeli uważasz, że nie nadaje się to do tematu "ku przestrodze" to przenieś to proszę do działu humor i nadaj stosowny tytuł tematu lub skasuj mój post i sprawy nie będzie. Pozdro :)

 

:notworthy: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...