Skocz do zawartości

Ktore buty ??


Rekomendowane odpowiedzi

No wiec rozwarzam zakup butow, jak dla mnie to dosyc spory wydatek, i nie wiem ktore kupic o butach na motocykl nie mam bladego pojecia. Buty maja byc sportowo szosowe, nadajace sie do ukladu nozek i dzwigni zmiany biegow w mojej sf, musza byc trwale porzadnie wykonane i wystarczajace na 10 lat ;)

 

 

ps. nie pisac mi tu zbeym sobie glany kupil, albo inne jakies czarne gumiaki typowo turystyczne poprostu niepodoba mi sie, a wiem ze ludzie w podobnych butach jezdza na nejkedach i turystykach i daja rade. Najbardziej podobaja mi sie te buty sidi za 700zl z wliczonym kurierem lecz nie wiem moze jednak alpinestars??

 

http://www.4bikes.pl/product_info.php?cPat...roducts_id=1732

 

http://www.4bikes.pl/product_info.php?cPat...roducts_id=1734

 

 

http://www.4bikes.pl/product_info.php?cPat...products_id=110

 

http://www.4bikes.pl/product_info.php?cPat...roducts_id=1477

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec rozwarzam zakup butow, jak dla mnie to dosyc spory wydatek, i nie wiem ktore kupic o butach na motocykl nie mam bladego pojecia. Buty maja byc sportowo szosowe, nadajace sie do ukladu nozek i dzwigni zmiany biegow w mojej sf, musza byc trwale porzadnie wykonane i wystarczajace na 10 lat :D

 

Nie wiem, czy wystarcza na 10 lat, ale mam te SiDiki, ktore wkleiles i bardzo sobie je chwale. A lekko ja katowalam. Co prawda wydaja urocze piski w trakcie chodzenia, ale nie do chodzenia maja sluzyc;]

Dobrze trzymaja noge, chronia, sa wytrzymale.

Także polecam. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niemieckim ebay'u kupisz sidi ale VERTIGO za cenę poniżej 750zł z dostawą, więc warto tam zajrzeć.

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny dylemat jakis tydzien temu no i zdecydowalem sie na te

 

http://www.4bikes.pl/product_info.php?cPat...products_id=108

 

gdy doszly i poszedlem przymierzyc sie z nimi do motoru. nawet nie szlo wsadzic nogi pomiedzy dzwignie a podnozek bo byly tak sztywne i twarde. Wyregulowalem dzwignie zmiany biegow, rozchodzilem troche te buty no i jest juz lepiej ale gdybym mial znow wybierac to wybralbym wersje jak najmniej 'opancerzona'.

 

Mysle ze wszystkie te buty zrobione sa porzadnie bo ta firma robi buty chyba nie od dzis i nie powinno Ci sie nic odklejac ani nie powinienes doswiadczyc zadnych niemilych niespodzianek.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musza byc trwale porzadnie wykonane i wystarczajace na 10 lat :icon_twisted:

Ze względów higienicznych powinno się częściej wyrzucać buty. :icon_razz:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny dylemat jakis tydzien temu no i zdecydowalem sie na te

 

http://www.4bikes.pl/product_info.php?cPat...products_id=108

 

gdy doszly i poszedlem przymierzyc sie z nimi do motoru. nawet nie szlo wsadzic nogi pomiedzy dzwignie a podnozek bo byly tak sztywne i twarde. Wyregulowalem dzwignie zmiany biegow, rozchodzilem troche te buty no i jest juz lepiej ale gdybym mial znow wybierac to wybralbym wersje jak najmniej 'opancerzona'.

 

Mysle ze wszystkie te buty zrobione sa porzadnie bo ta firma robi buty chyba nie od dzis i nie powinno Ci sie nic odklejac ani nie powinienes doswiadczyc zadnych niemilych niespodzianek.

 

Pozdr

 

 

Witam,najmniej opancerzoną tzn. którą?? SM-X 4??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względów higienicznych powinno się częściej wyrzucać buty. :icon_question:

 

 

 

 

To byla taka przenosnia za 10 lat bede stary dziad i kupie chopera :icon_mrgreen: to i pewnie buty zmienie

 

 

OK zdecydowalem sie na te sidi, i teraz w butach zwyklych nike mam rozmiar 42 wiec jaki rozmiar brac?? sprzedawca w sklepie mi dzis sprzedal taka madrosc ze nike zawyza numeracje, i mam 41 rozmiar a buta motocyklowego sie kupuje bnumer wiekszy czyli 42 musze wziac taki jak mam buty nike (sory jak zamieszalem)

Edytowane przez rybson13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie butów na ogległość bez mierzania może się źle skończyć. Numer numerowi nie równy, lepiej zobacz jaki masz rozmiar buta w CM (miara japońska na metce) i zobacz jaki to rozmiar w sidi. Pamiętaj też, że but motocyklowy nie powinien się tak "rozbić" jak zwykłe obuwie użytkowe. Do tego ma całkiem inny kształt... Rozumiem, że Ci się spieszy, ale przy takim wydatki cenowym nie zaryzykowałbym zakupu bez przymierzenia... (nie masz w okolicy sklepu w którym byś je przymierzył ?).

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byla taka przenosnia za 10 lat bede stary dziad i kupie chopera :crossy: to i pewnie buty zmienie

rybson13

 

KANDYDAT NA MOTONITĘ klepiący zaworami

 

 

 

Grupa: Forumowicze

 

Przebieg: 721

 

Jest od: 16 sty 2005

Motocykl: hondzina cb 750 sf

Skąd: Tarnów

Wiek: 19

 

Ostrzeżenia: (0%)

 

-------------- VERSUS --------------

 

Marcin SF

 

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI naciągacz łańcuchów

 

 

 

Grupa: Forumowicze

 

Przebieg: 214

 

Jest od: 19 maj 2007

Motocykl: Suzuki Bandit 600 N

Skąd: Warszawa/Kabaty

Wiek: 29

 

Ostrzeżenia: (0%)

 

W imieniu wszystkich 30-to latków stanowczo protestuję !!!

 

 

A wracając do tematu nie kupował bym butów na odległość, najpierw przymierz je w realu, potem ewentualnie ten sam rozmiar zamów.

Co do SIDI to poczekał bym, bo sezon się powoli kończy, a cena jeszcze wysoka. Na Warszawskim Bajzlu w lipcu, można było te buty taniej wyjąć ... prawie kupiłem i teraz żałuję, że nie chciało mi się po kasę jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnij...

buty to nie tylko rozmiar...

to np. to czy pięta jest trzymana czy lata gora-dol jak glupia.

mierzylem kilka par, ten samo numer, zupelnie inna charakterystyka buta...

 

w koncu jeszcze nie znalazlem idealnych, wiec ciagle jezdze w 511.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko ja mieszkam na "wiosce" i prawda jest taka ze najblizszy sklep z buciorami mam w krakowie, co nie zmienia faktu ze akurat tam beda mieli, u nas w salonie jamahy (jest tylko jeden salon/aso) maja 4 pary butow ;D w tym 2 pary gumiakow i 2 pary jakis nitro, moze ktos mi podac jakis sklep w malopolsce moze byc krakow gdzie znajde buty alpinestarsa albo sidi, to niema problemu wsiadam w sobote w obciag i jestm za godzine w krk (tak olsen skozystam z koleji :crossy: )??

 

 

 

 

Co do wieku to bylo kierowane do Olsena jak widzimi olsen konczy powoli dziescia lat i sprzedaje bandita nie trudno sie domyslic, kupuje goldasa albo armature :biggrin: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już skończyłem dziescia, dlatego kupiłem Bandita :P troche mi forum wiek przestawia, ale te 3dzieste urodziny mam za sobą :D

 

Co do butów wr0na ma bardzo dużo racji, ja też jak przymierzałem niektóe buty to mi stopa wychodziła jak hciała, but butowi nie równy. Konieczna jest przymiarka, lepiej pojeździć miesiąc, dwa w butach nie do końca motocyklowych, niż wywalić w błoto 700 pln

Edytowane przez Marcin SF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byla taka przenosnia za 10 lat bede stary dziad i kupie chopera :icon_mrgreen: to i pewnie buty zmienie

OK zdecydowalem sie na te sidi, i teraz w butach zwyklych nike mam rozmiar 42 wiec jaki rozmiar brac?? sprzedawca w sklepie mi dzis sprzedal taka madrosc ze nike zawyza numeracje, i mam 41 rozmiar a buta motocyklowego sie kupuje bnumer wiekszy czyli 42 musze wziac taki jak mam buty nike (sory jak zamieszalem)

 

Nie wiem jak jest z sidi ale jakbys bral Astary to jezeli masz najacze numer 42 to bralbym na twoim miejscu 41. Beda lepiej lezec na stopie, a jakby co to wymienisz tylko metek od razu nie wyrywaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...