Skocz do zawartości

Kawasaki ZX12R czy Suzuki GSX 1300 Hayabusa


Rekomendowane odpowiedzi

Hayabusa ma oryginalnie 175 koni a ZX12 182 konie, według mnie jest to moc tak wielka ze roznica pewnie i tak nie jest zbyt duza ale zawsze lepiej powiedziec ze mam 182 konie niz 175:> widzialem film ZX12 vs. Hayabusa, jak znajde link to wkleje. Jak bedziesz chcial fotki to napisz na prv...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hayabusa ma oryginalnie 175 koni a ZX12 182 konie, według mnie jest to moc tak wielka ze roznica pewnie i tak nie jest zbyt duza ale zawsze lepiej powiedziec ze mam 182 konie niz 175:> widzialem film ZX12 vs. Hayabusa, jak znajde link to wkleje. Jak bedziesz chcial fotki to napisz na prv...

 

mam ten filmik na dysku, jest to z Angli sa tam różne prównania tych maszynek i Kawka wypadła lepiej we wszytskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, a ja sądze że to podpucha...ktoś kto ma jakieś doświadczenie predestynującego go do jeżdzenia na takich maszynach nie bedzie pytał w taki sposób o opinie tylko przejedzie sie jednym i drugim i oceni sam - jeśli przezyje oczywiście...

 

 

 

download.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu sie z toba zgadzam - chłopak pewnie jeździ rowerem i marzy o motocyklu dlatego głupoty wypisuje - ewentualnie to jakis bogady gówniarz ( mniej prawdopodobne ) co ma zaduzo kasy i chce kupic sobie szybki motocykl nie majac o tym pojecia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny dylemacik zx12, czy Busa ale miałem okazję dokonać porównania i stwierdziłem że 12 jest nieco "ostrzejsza".

Po rozmowach z mechanikami, co prawda chcę kupic nówkę, ale tak: Busa-pękające ramy, zrywające się łańcuszki rozrządu, błędy poprawiane niby w ramach akcji serwisowej ale... . ZX-12: po 40.000km miał taki oleisty osad na końcówce wydechu, jak jakiś mocno zarżnięty pojazd. A z całej takiej "mocnej " rodzinki mechanicy zalecali poczekać na nowego XX albo jeszcze troszkę na XX V5.

Mam sentyment do Kawki, więc pewnie na nią bym się zdecydował/zdecyduje na nowy sezon, do momentu wejścia Hondy na rynek.

Oba motocykle są na tyle duże, gdyż to nie są sporty, aby śmiało wybrać się w podróż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepeś,to na Jawe i Xs400 będziesz wołał Hayabusa i ZX12R?????????http://forum.motocyklistow.swiata.pl/viewtopic.php?t=8012

 

No właśnie jeszce kilkja dni temu napisał temat Jawa ts350 vs yamaha xs 400

Czyżby się rozmyślił :?: :twisted: :twisted:

 

A jeśli chodzi o zx12 i buse to ja wolał bym chyba kawe. Jakaś taka "poręczniejsza" się wydaje ale zaznaczam że zadnej nie widziałem na żywca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osiągi obydwu to i tak dla mnie kosmos

co do porównań to w różnych czasopismach róznie to wypadało

pewnie zależało to od tego która firma więcej zapłacila :D

ja brałbym zx12r chociażby ze względów estetycznych

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny dylemacik zx12' date=' czy Busa ale miałem okazję dokonać porównania i stwierdziłem że 12 jest nieco "ostrzejsza".

Po rozmowach z mechanikami, co prawda chcę kupic nówkę, ale tak: Busa-pękające ramy, zrywające się łańcuszki rozrządu, błędy poprawiane niby w ramach akcji serwisowej ale... . ZX-12: po 40.000km miał taki oleisty osad na końcówce wydechu, jak jakiś mocno zarżnięty pojazd. A z całej takiej "mocnej " rodzinki mechanicy zalecali poczekać na nowego XX albo jeszcze troszkę na XX V5.

Mam sentyment do Kawki, więc pewnie na nią bym się zdecydował/zdecyduje na nowy sezon, do momentu wejścia Hondy na rynek.

Oba motocykle są na tyle duże, gdyż to nie są sporty, aby śmiało wybrać się w podróż.[/quote']

 

Gadakem ostatnio z servisantem ktory jezdzi Hayą.

Twierdzi ze w piwerwszych modelach ramy owszem szly, lancuszki tez, i z tego co wiem nawet panewki. Sam wlasnie czeka na panewki do swojego GSX1300R.

Ponoc w nowych modelach jest to poprawione, nie ma takich szopek.

Jedna rzecz ktora mnie bardzo zdziwila to ta ze ten motocykl ma ssanie oraz wtrysk paliwa. Ponoc to wtrysk starej generacji i nie potrafi na rozruchu podawac paliwa odpowiednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...