Skocz do zawartości

Kawasaki ZX12R czy Suzuki GSX 1300 Hayabusa


Rekomendowane odpowiedzi

najnowsze litry ciagle ewoluuja i maja coraz lepsze osiagi. zx 12 & stara haja wychodzily w powiedzmy niezmienionej formie ladnych pare lat.

 

jesli zx12 i jakis nowszy gsxr 1000 stana w szranki, to dosc oczywiste, ze kawa dostanie po dupie. oczywiscie zakladajac 'zajebistosc' obu kierowcow.

 

chybiony pomysl wg mnie cokolwiek tu porownywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yuby mam 2 kumpli co smigają na busie i miszzczzam prostych to oni nie są a i pod dyskoteki tez nie latają-to sprzęt do szybkiej-bardzo szybkiej turystyki i do tego jest stworzony-ja wiem ty latasz tylko po miescie, po bułki na sąsiednie osiedla wiec OK rozumie cie ze busa moze byc troszke do tego celu krowiasta:) ale jej zalety wychodzą za miastem-tam gdzie motocykla miejsce!

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zakręcie myslisz i już szlifujesz podnóżkami no kozak,potulna jak baranek. Ale wiechałem do miasta i się wkurwi....em.
Reasumując polecam dla mistrzów prostej i okolicznych dyskotek

Chłooopie, sam sobie zaprzeczyłeś w tym momencie ... Najpierw piszesz , że sie dobrze prowadzi na winklach a później zaznaczasz, że sprzęt dla mistrzów prostej... Ja np. nie jeżdżę po mieście praktycznie wcale, mieszkam w małej dziurze, moto mało użytkuję w tygodniu ale w weekend lubie nakręcić "trochę" km`ów. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mistrzów prostej to najwięcej ich jest na drogach lokalno-ekspresowo-krajowych. Czyli szybka turystyka.

Bez urazy Chłopie ale pieprzysz teraz niemiłosiernie, z tego co piszesz wynika , że prawdziwy motocytklista śmiga tylko po dużych miastach a buractwo, lanserzy i królowie prostych to szybcy turyści, a najwięcej wspaniałych i krętych dróg jest w zatłoczonej Wawce ?? O to Ci chodziło ?? A tak na marginesie ma sensu sie sprzeczać , Ty wolisz poręczny sprzęt w korki a ja mocną lokomotywę z dobrą ochroną przed wiatrem na trase, do dużego miasta mam 100km (P-ń) i 120km (Wrocek) do pracy mam 40km i to głównie trasa, więc nie mów , że Haya nie może być praktyczna :wink: i dawać radość z jazdy ... Pozdrawiam i życzę trochę innego spojrzenia na pewne kwestie YUBY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...