Skocz do zawartości

Nowa HONDA CBR 1000 RR - 2008!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka !

 

Tu wlasciwie jest wszystko co ma wyjsc.

 

http://www.motorradonline.de/fotoshow/neue...eder.138044.htm

 

> Home > Foto-Shows > Neue Motorräder > Yamaha YZF-R 125

 

:biggrin:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z fotek wynika że nowa honda będzie...ciekawa. :banghead: Ale tak szczerze mówiąc nie przekonują mnie krótkie wydechy, według mnie długi wydech (tzn.normalny) jest tj. swego rodzaju symobliką :biggrin: A co do reszty powiem tak, stylistyka nowych motocykli kieruje się w stronę "Aby jak najwięcej pokazać" Czy to się podoba? Wszystko to kwestia gustu. Jednak dla mnie Honda jak i Suzuki rządzą w sportowych motocyklach. Z tego co kiedyś czytałem mają bardzo niezawodne silniki (podobno dużo lepsze od yamah) i lepsza jakość wykonania. Jednak wracając do tej konkretnej Hondy...Tak szczerze dla mnie wygląd to 30% wartości motoru. Ważniejsze są osiągi i wygodna pozycja (191cm wzrostu ;) ) Jednak proszę pamiętać że to moja subiektywna opinia :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Suzuki i jakosc wykonania :icon_mrgreen: zwlaszcza z porownaniem do Yamahy, chyba na nie tym filmie jestem :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Suzuki i jakosc wykonania :) zwlaszcza z porownaniem do Yamahy, chyba na nie tym filmie jestem :bigrazz:

 

:clap:

 

 

No ja osobiście wybrałbym suzuki...mówię to okiem laika jednak na wakacje byłem w salonie yamahy i suzuki i suzuki bardziej przypadla mi do gustu (tylko te wydechy :biggrin: ) A co do jakości wykonania tutaj sugeruje sie komentarzami handlarzy ze strony www.copart.com i tyle btw. i mówę to moje subiektywne zdanie i prosze mnie nie karcić hehe :biggrin: ja w sumie dopiero zaczynam jazde na "motocyklu" ale poprostu ja nie wymyslam tylko mowie o tym co widzialem i czytalem :wink:

 

 

pozdr ks-rider :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie one jednak nie przekonują... :flesje:

Przód jast baaardzo ugrzeczniony, przednie reflektory wyglądają jak zapożyczone z szybkiego turystyka, ogólna bryła motocykla obrzydliwie zaokrąglona a tylna lampa... z końca lat 80-tych. Quo vadis Hondo? :biggrin:

Nadal jednak tli się we mnie nadzieja, że wersja ostateczna będzie jednak choć trochę agresywniejsza, inna od prezentowanej na zdjęciach, bo jeśli nie to nazwa modelu: "FireBlade" nie będzie już aktualna :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...