Skocz do zawartości

naklejka uczaca jazdy w korku ;-)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi poki co nikt nie zajezdzał specjalnie jeszcze drogi, a dzis nawet gosciu zsunał sie max w prawo i mignął migaczem ze moge go mijac-no to to rozumie ;) generalnie u mnie w okolicy jezdzi troche motorów i wiekszosc kierowców sie zsuwa - dzieki im za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pla pla pla... zaczynamy znów opowiastki o niczym czyli co nas spotkało w zakresie dostępnym w pamięci

temat jest o naklejkach, proponuję popracować jednak nad treścią bądź obrazkiem ;>

jsz

 

ps. czy ktoś ma może jeszcze w łapach żółte nalepki "motocykle są wszędzie"? miały być w kraku, nie dojechały, a mnie się powierzchnia na zderzaku w matizie marnuje (szyba już zajęta przez "patrz w lusterka"). TIA

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. czy ktoś ma może jeszcze w łapach żółte nalepki "motocykle są wszędzie"? miały być w kraku, nie dojechały, a mnie się powierzchnia na zderzaku w matizie marnuje (szyba już zajęta przez "patrz w lusterka"). TIA

 

Wczoraj były w Warszawskim Larssonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl z naklejkami jest fajny, moze duzo nie pomoze ale na pewno tez nie zaszkodzi. Problem tylko kto sie podejmie wyprodukowania takich naklejek. Wedlug mnie jest to dyskusja czysto teoretyczna, ale czemu nie :D. Jest jeszcze problem natury technicznej. Przeciskanie sie miedzy samochodami w korkach jest z regoly mozliwe tylko na jezdniach dwupasmowych lub szerszych. I co ma zrobic taki puszkarz stojacy na lewym pasie, tez zjechac na prawo? :buttrock:. Proponowalbym haslo w stylu 'Motocykle sa wszedzie. Zrob miejsce'

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę błyskawiczną reakcję kierowców;] wszyscy na widok motocyklisty czy szykującego sie do wyprzedzania samochodu będą jeździc blisko prawej;]

Tu nie trzeba naklejek....tu trzeba mentalności....

masz racje! trzeba też aby ludzie nauczyli się patrzeć w lusterka!

 

ja jadąc samochodem gdzie na tyle mam przyklejony motocykl nierzadko spotykma sie z tym że jak zjadę motocykliście ten mi odmacha :) bardzo przyjemne! natomiast jesli chodzi o wyprzedzanie "wolniejszych" miałam okazję spotkać się ze zdzwienienm kierowców ze z pod kasku przeklina na nich kobieta.... zazwyczaj nie przeklinam agresor włącza mi sie jak jade motocyklem lub samochodem i widze ludzi nieumiejących jezdzić.

 

Inny przykład przy spręcani w lewo należy zblizyć sie do lewej krawędzi jezdni dzięki temu można wyminąc pojazd z prawej strony! A co widze? jade motocyklem stoi osioł na drodze chce skręcać w lewo i czeka na środku i wymiń takiego? A potem pretensje że trzeba w korku stac nauczyłby sie jeden z drugim jezdził to byłoby luxniej na drodze

Hangaround AMAZONS WMC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I takie sytuacje sie zdarzaja, ale powiedz mi, gdzie w kodeksie masz ta wzmianke, ze stojace auto am zjechac na bok abys Ty mogl przejechac ? Chyba troche za duzo oczekujesz. Nastapila tyka a nie inna sytuacja i trzeba z nia zyc. Nowe skrzyzowanie, nowe szczescie.

 

przy skrecaniu w lewo trzeba podjechac przesunac sie do osi jezdni, tak mnie na kursie uczyli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy skrecaniu w lewo trzeba podjechac przesunac sie do osi jezdni, tak mnie na kursie uczyli :)

można by tu pomyslec logicznie.... jak sie rowerem jezdzi jest przeciez ta sama zasada jak sie skręca dojezdz sie do osi? kurde dla mnie to normalne! a czy nie ma w kodeksie tego nie wiem

Hangaround AMAZONS WMC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myśle że takie naklejki zbyt wiele nie dadzą, chociaż jak beda to napewno nie zaszkodza :)

lepszym pomysłem jest organizowanie wszelkiego rodzaju imprez związanych z moto, kiedy widok motocyklisty stanie sie normalny dla "innych" wtedy chyba bedziemi bardziej szanowani. jakimś pomysłem byłoby też organizowanie jakiś spotkań dla dzieciaków w szkołach podstawowych i gimnazjach i pokazywanie im że moto jest spoko:p jak taki dzieciak polubi motocykle ale nwet nie bedzie na nich jeździł to raczej bedzie inaczej patrzył na motocyklistów niż np. jego rodzice..ale to raczej długoterminowy plan i wymagający troche organizacji i sporo chęci...pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja wymyśliłem coś takiego, jak kiedyś były naklejki w autobusach ustąp miejsca i trzy okienka. W 2 boczne wkleić samochody a w środkowe motocykl. W ten sposób, żeby samochody wystawały na okienko motocykla, ale zeby ten mógł "przejechać między nimi".

 

Do tego hasło na górze: ustąp miejsca w korku - przejedziesz szybciej na do le: dziekuję.

Tak to widzę, jak bede miał wene twórczą to zaprojektuje. Wielkosc A5 (2szt na A4).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiesz o czym mówisz chyba... ja jeździłem po wielu miastach w polsce i warszawe uwazam za jedno z najbardziej cywilizowanych w tym wzgledzie.

 

hahahahahaha ! :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :flesje:

 

 

I takie sytuacje sie zdarzaja, ale powiedz mi, gdzie w kodeksie masz ta wzmianke, ze stojace auto am zjechac na bok abys Ty mogl przejechac ? Chyba troche za duzo oczekujesz. Nastapila tyka a nie inna sytuacja i trzeba z nia zyc. Nowe skrzyzowanie, nowe szczescie.

Co do facetow w nakryciach glowy to jak widze malolata w kepi " na bakier " to lekko mnie nosi. Nie moge byc pewny czy ten pacjet przypadkiem juz dzisiaj czegos nie konsumowal :icon_mrgreen: .

 

Kursant jak mi wsiada do auta i ma kepi to :icon_evil:

 

:crossy:

 

weź się chłopie zapisz na jakieś kursy doszkalające :icon_mrgreen:

 

 

naklejka jak najbardziej ok pomysł, i nie wydaje mi się ze z auta zrobisz choinke.... bo po roku czasu myślę, ze ta mądrzejsza połowa kierowców się uświadomi ;) i można ich uczyć czego innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cytat(gawlik.bartek @ 07 wrzesień 2007 - 16:10)

 

nie wiesz o czym mówisz chyba... ja jeździłem po wielu miastach w polsce i warszawe uwazam za jedno z najbardziej cywilizowanych w tym wzgledzie.

 

hahahahahaha ! :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

możesz to trochę rozwinąć, bo ciekaw jestem, co masz na myśli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...