Skocz do zawartości

Smród spalin


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś jak jeździłem simsonem SR50 to zrobiłem 20 km z działki do domu i powiessiłem kurtałke w przedpokoju to po paru minutach czuć było spaliny na całym przedpokoju, mamuśka wyrzucała mi kurtałke na balkon trochę się przewietrzyła i git, potem miałem enduro 125-tke w 2T, to było jeszcze gorzej jak gdzieś z kumplem pojechaliśmy we 2 jednym moto i on jechał jako pasażer to potem po powrocie do domów pisał mi smsa, albo na drugi dzień się żalił, że wali mu kurtka spalinami :), a teraz mam DRZ-400 w 4T, to problem się "zredukował" do minimum, ale do końca nie znikł tylko teraz to troche inny zapach niż z 2T :)

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mnie zastanawia i wyciągłem 3 wnioski :D

1.albo macie wydech między nogami (nieznam sie na motocyklach pare razy w wsk przerabianych na crossa tak widziałem więc może :D )

2.albo rure wydechową zagieto o 90 stopni i dmucha w strone kierownicy

3.lejecie mixol i piłujecie na zimnym silniku :D

 

ja tak ogarem jeździłem na mixolu i nigdy mi nic nie śmierdziało spalinami conajwyżej miałem buty w kropki i nogawki od benzyny lecącej z gaxnika z braku filtra powietrza

 

w hondzie mtx benzyna nie leciała więc mogłem na niej jeździć w garniaku :D

 

śmierdzą mi ciuchy tylko po one name one legend którą zimną sie odpala stawia o płot zakłada maske przeciwgazową i ucieka bo zimna kopci jak 20 letni kamaz z przebiegiem 500 tys bez remontu do tego pluje jakimś niespalonym olejem z wydechu i zanim sie nagrzeje to przyśpisza efekt cieplarniany o 10 lat.......jak sie nagrzeje kopci jak 10 letni star więc jakaś tam poprawa jest ale i tak gacie i bluza śmierdzą nie z tej planety...

 

silnik ma kopa itp ale ta chmura dymu wkurza ogładasz sie za siebie i wygląda jakby sie burza zbliżała ciemne gęste niebieskie chmury :D :D

 

z tego co widze nowoczesne crossówki niewiele dymią patrząc po filmikach na youtube więc nie powinno nic śmierdzieć :D

 

komu pachnie temu pachnie mnie po 2 czy 3 latach samych dwutaktów już zaśmierdło wole channel 5 jakieś laski :D :D

 

2t do pracy ??!! ile wy zarabiacie że stać was żeby 2t do pracy dojeźdzać :D ??

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra kobiece perfumy :D niech ci bedzie :D a ryba zależy jaka śledź w majonezie akurat jest git cokolwiek to oznacza :buttrock:

 

pozatym spaliny z 2t są trujące zawierają całego mendelejewa oprócz uranu chyba więc nie wiem jak trucizna może pachnieć to jakbyście mówili że arszenik jest smaczny :D

 

pozatym laski lecą na bmw a bmw nie śmierdzi mixolem więc ten zapach afrodyzjakiem nie jest :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkąd jeżdżę 4t po powrocie jedzie ode mnie usmażonym błotem na kolektorze

ciuchy to mi nie śmierdzą koledzy górnicy :P , ale jest tak że jest taki dziwny zapach jak np jest błoto i silnik gorący i to wysusza, to taki specyficzny zapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dolicznie smród optu jak się wyżyjecie na torze czy tam w lesie :P heheh no generalnie zapachów sporo jest

 

 

michoa.. no tablicy w moim wydechu to ja nie wiedziałem ylko jakieś siatki i waty kurde ... :P :P :P

 

 

Wiecie o gustach się nie rozmawia jeden ludi sasiadki a drugi starego gatki więc naprawde co komu sie potoba to się komu podoba....

 

 

 

ja lubie zapach spalin dwusuwu a co kolejna sprawa wraz ze zmianą oleju zmienia sięnieco zapach .... hehe macie pełen wybór jakie zapachy lubicie :D to prawie jak dobór perfum...

 

co do lasek to zapewniam cię ze sa takie które nie lecą na BeMWu a leca na zapach faceta z lasu na swoim grzmiącym rumaku mechanicznym :D hehe no ale to już patrzeć dwie linijki wyżej na temat gustów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może opatentujemy jakiś sposób na nabijanie pustych puszek po dyzydorantach spalinami z tłumika, a zapachy będą się nazywać 2t i 4T :D

Ja jak miałem 125-tke w 2T i do puki nie odłączyłem dozownika oleju to zawsze prawą nogawkę spodni miałem pochlapaną kropelkami oleju.... heh

 

 

co do lasek to zapewniam cię ze sa takie które nie lecą na BeMWu a leca na zapach faceta z lasu na swoim grzmiącym rumaku mechanicznym :D hehe no ale to już patrzeć dwie linijki wyżej na temat gustów :P

 

BMW- Będziesz Miał Wypadek :D

Edytowane przez vipszybki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...