Skocz do zawartości

jazda


Rekomendowane odpowiedzi

cross 125? już dawno opanowałem RM 250 (tak dla wiadomości) i nie wiem poco chcecie zebym go sprzedał...

:icon_razz:

 

brawa dla tego Pana :D skubany...

 

hej.. a może tłok w tym moto miał ze 100 mth nalatane :D :bigrazz:

 

wiesz... mając XL 500 przejechałem się parę lat temu maleństwem YZ 80 po małym tuningu... i tez mi dobrze szło z jej opanowaniem, jakby nie to że na prostej na 5. biegu prawie plecy zaliczyłem ;) :crossy:

od tamtego czasu miałem kilka okazji polatać crossówkami(tym razem z większym respektem) i chyba nie do końca wiesz co mówisz z tym opanowaniem RM 250...

Edytowane przez Lysy5g1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha zrobiłem tego klekota oleju miałem za duzo o 0,5litra i dlatego mi troche

kopcił. Nalałem tyle ile powinno być i teraz ładnie pracuje i kręci sie elegancko do 4biegu do 11 tys obrotów. Moc troche się zwiększyła a co najważniejsze ciągnie do wysokich obrotów na czym mi bardzo zależało

 

Jego rm to była 250 wersja z 83roku z fun folter która miała 43 konie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jego rm to była 250 wersja z 83roku z fun folter która miała 43 konie.

 

i pewnie była w takim stanie że miała tyle mocy co dobrze zrobiona mz250 :P

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pewnie była w takim stanie że miała tyle mocy co dobrze zrobiona mz250 :)

 

 

I po co takie teksty?? Temat był zgoła odmienny....

 

Powiedziane zostało juz wystarczająco dużo i nie ma sensu tego kontynuować...

 

Jeśli jeździsz cały czas z kolegami to kup sobie rzeczywiście coś słabszego i lżejszego , bo tym będziesz się męczył i ryzykował nieprzyjemności w razie wypadku czy kontroli.. Twoje życie .... Ale temat robi się nieprzyjemny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż robi sie nieprzyjemny przez własnie takie osoby którym zazdrość udrza do głowy.

 

no no.. na pewno nie zazdrość Panie kochany... ja sobie wypraszam! raczej racjonalizm i czysta rozwaga :)

 

pozdrawiam i koniec off-topa z mojej strony... HAWK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te wueska? masz cos do starego rm które szedł 10 razy lepiej od nowego? powiem wam, juz to mówiłem ten rm szedł 160 km/h i z każdegoo biegu na gume leciał, to ty se popatrz w podpisy bo tam jest że mam yzf 750 a nie rm!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, dyskusje sa u mnie dozwolone, rzucanie miesem nie i dlatego post Gutka wylatuje stad. Na drugi raz osobe uzywajaca slow ogolnie uznane za obrazliwe wywale stad na zbita twarz bez prawa powrotu przez miesiac.

Obaj nie majac wieku ani uprawnien do jezdzenia stanowicie zagrozenie dla siebie i innych jezeli cokolwiek sie zdarzy, wiec nie dziwcie sie komentarzom.

Wypadki chodza po ludziach, z czego jak widze nie zdajecie sobie jeszcze sprawy.

Moj komentarz dotyczacy obrotow pozostaje w mocy, niezaleznie o jakim motocyklu mowimy, na kazdych obrotach mozna jezdzic, tyle ze do obrotow biegi musza byc dopasowane.

Cholera zawsze myslalem ze KLE to singiel, moze na rynku amerykanskim to oznaczenie nalezalo do singli, a moze po prostu cos mi sie poberbolilo.

KLR mialem za mocniejsza wersje KLE :D

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...