Skocz do zawartości

przewoz psa na motorze


Rekomendowane odpowiedzi

A takie pytanie, czy wasze psy też uwielbiają jechać autem? Mój to taki wariat, że jak widzi auto moje lub dziadka to od razu musi wsiadać do środka, a jak jedzie to widać po nim, że radocha nie z tej ziemi :-)

Edytowane przez Piotreek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co wozić psa - nie rozumiem tego.

Czasem trzeba zawieźć czworonoga do weterynarza*, a nie każdy chce telepać się przez zatłoczone miasto samochodem; czasem ma się po prostu ochotę zabrać psa do lasu, na działkę itp.

 

*W tym pierwszym przypadku może być łatwiej przewieźć psa na rowerze.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wszyscy mają samochód i żeby przewieść psa zostaje im moto, rower lub pociągi itp. Czy się nie przyklei? hehe możliwe, będzie się musiał trzymać:) tylko o tych okularkach pamiętaj i kasku...

 

nie wszyscy mają samochód i żeby przewieść psa zostaje im moto, rower lub pociągi itp. Czy się nie przyklei? hehe możliwe, będzie się musiał trzymać:bigrazz: tylko o tych okularkach pamiętaj i kasku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedynym sensownym i bezpiecznym rozwiązaniem jest motocykl z koszem. Pies czułby się bezpiecznie i miałby stabilnie. Golden retriever mojej połówki reaguje pozytywnie na motocykle więc chyba nie miałby nic przeciwko przejażdżkom. Czapka pilotka, gogle, chusta i można śmigać :icon_mrgreen:

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wasze psiaki, ale ja jestem ciekawy co zrobilbym z moim "Czipsem" jak przy jakiejs zerowej prędkości lub na krzyzówce zobaczylby innego psa jak ja bym go mial zatrzymac :biggrin: jak to taka zabijaka :biggrin: :buttrock:

 

no właśnie, nie mówiąc jak zobaczy jakąś suczkę albo kota...

w takich przypadkach mój Reksio bije hajke na przyspieszenia i to na każdym biegu. a moment obrotowy ma taki, że hej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba zamontuje kufer :D

moj pies uwielbia jazde samochodem... nawet jak sasiedzi otworza drzwi to wskakuje ;)

wiec z tym nie ma problemu... mam nadzieje, ze do moto tez sie przyzwyczai.

teraz wyjechalem zagranice... musze cos kupic do jazdy i wole motor... a z psem chodze wszedzie (nawet na poczte itp), wiec stad te pytanie. nie lubie go zostawiac i zawsze mi towarzyszy wiec mam nadzieje ze pomysl wypali :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak jeszcze miałem enduraka to woziłem psa.. w zasadzie suke(jamnika) z łapami na baku.. pomijam fakt ze siedziała na moich jajkach ale tak było najłatwiej.. Z tego co mi sie wydawało moja jamniczka to lubiła... hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...