Skocz do zawartości

kupić czy nie kupić cbr 400


Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałem że (...) mały kłopot jest z kupieniem części.

Owszem, na dzień dzisiejszy może być odrobinę trudniej dostać w Polsce części do Babyblade'a niż np. do Fireblade'a, ale to kwestia czasu, wraz ze wzrostem popularności "400" powinna wzrosnąć podaż części zamiennych do tych motocykli.

 

PS Czy Twój wiek w profilu odpowiada stanowi faktycznemu? :banghead:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, na dzień dzisiejszy może być odrobinę trudniej dostać w Polsce części do Babyblade'a niż np. do Fireblade'a, ale to kwestia czasu, wraz ze wzrostem popularności "400" powinna wzrosnąć podaż części zamiennych do tych motocykli.

 

PS Czy Twój wiek w profilu odpowiada stanowi faktycznemu? ;)

muj wiek to 15 - lat tak jak na forum jeszcze zastanawiam sie bo cbr 400 niejest duży i naniego bym wlazł :flesje:.

KILER nikt mi tak niepowiedział.

 

Ponieważ jestem niezawysoki a cbr 400 też niejest to motor dla dużych osub tak słyszałem bynajmiej. więc moto niemoże być zaduże ale jeszcze spotkałem sie z modlelem hondy vfr 400.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba są bardzo ale to bardzo zadko spotykane!!!!! Nie kupuj jesli masz kupic to juz lepiej kup GS'a 500 (tez jest dosyc malutki).

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nikt tak nie mówił

 

to kwestia czasu, wraz ze wzrostem popularności "400" powinna wzrosnąć podaż części zamiennych do tych motocykli.

 

 

 

Jest wiele nie za wysokich moto (gs gpz cbf itp ) a ponadto większość z nich da się jeszcze dodatkowo obniżyć najczęściej można kupić/ dorobić inne dźwignie przy amortyzatorze (kurcze nie pamiętam jak to sie "fachowo" nazywa ) ale widziałem już np R6 obnizoną dla niskiej dziewczyny (zestaw kupowany w salonie yamachy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na poiczątek taka 400 to dość dobry pomysł - Honda to honda - ta czy ta, obie bardzo ładne i fajne.

Będziesz miał jakąś usterke to miesiąc jak nic do garazu i czekac na części :biggrin: ale może dzieki temu troche ochłoniesz i "dłużej pożyjesz".

 

w wieku 15 lat to ryzykowne uczyć sie jeździć na takiej 400 - one lecą pod 200 km/h. Lepiej poszukaj czegoś mniejszego lub chociaz zdław sobie na poczatek (w wiekszości warsztatów robia takie "dławienia")

 

Do wyboru masz:

CBR 400 RR - 4 cylindry w rzędzie - piękny dzwięk i wysokie obroty

ZX4R - to samo chociaz uwazam ze troche bardziej sportowo sie jeździ - czyli trudniej

VFR 400 - Silnik w V - inny dzwięk i łagodniejsza charakterystyka - do tego ten wahacz jednostronny :icon_mrgreen:

Bandit 400 - terz rzedówka i bardzo fajny motor chociaz nim nie jeździłem wiec nic nie powiem.

 

reszta to zapewne jakies "wynalazki" do których napewno bedziesz miał niebotyczny problem znaleźć części.

 

pozdrawiam

 

ps. osobiście wybrałbym CBR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeździłem na wielu motorach na 250 i innych ale jak dlamnie to zawolna jazda bo teras przed psami po asfalcie ciężko uciec a cbr - vfr 400 dlatego bo kiedyś muj kolega mi powiedział że są to niewysokie motory zresztą oba są na allegro teras tylko niewiem jak z częściami ale jeżeli sobie żadnej 400 niekupie to przerabiam tdr-a do stuntu.

 

Ale jeżeli chodzi o obniżenie motoru w yamaha to wystarczy że pojedzieszdo yamahy i tam dają motor do tego zespołu ktury przerabia te motory jest to zespuł mbk orginalnie i z gwarancją

 

Bo jeszcze ja chce sobie przerobić motocykl do stuntu jak ktoś wspomniał że r6 można obniżyć a doniej jest dobry dostęp z częściami więc kłopotów z tym bym niemiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieciaku kup sobie lepiej line i naucz sie stryczek wiazac, bos glupi strasznie. Mniej problemow bedzie :notworthy: :notworthy: :icon_evil: :buttrock: I chocbys i litra mial to im i tak nieuciekniesz " superszypki rajdofcu"

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac ze chlopak nie ma sie gdzie podziac. Teraz pewnie jego najwiekszym marzeniem jest konto na stuntpoland.com, bo tam podobny poziom wypowiedzi, ale tam go nie wpuszcza, wiec sie blaka. Ale na gronie tez jest takie forum i tez sie wypowiadaja glownie tacy lanserzy-pseudo-stunterzy wiec moze tam podbij :crossy:.

Edytowane przez Lime82

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem okazje jeździć ostatnio hondą CB500 bardzo fajny sprzęt , nieduży .

A ile masz wzrostu? ja mam 177cm i z CB500 nie mialem zadnego problemu. Chociaż taka jazda bez prawka na dłuższą mete, nie wiem czy to dobry pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...