Skocz do zawartości

BORKI 2007 - GRUPA WARSZAWSKA I NIE TYLKO


norbik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzwonilem o 22 do Asi, Marcina i Norbiego...

jedna osobe wyrwalem z lozka... dwie sie pewnie wyrwac nie daly :buttrock:

 

slowem nie dotarlem, bo wolalem w chwili niepewnosci jednak wrocic do domu....

czekam na raport.

 

sorki, ale na moto byłem...tel. dziś zobaczyłem ..

deszczyku nie było, ale zakrętaski poćwiczyliśmy i hamowania przy M1 :clap:

było gicior :notworthy:

THX dla Karolinki i Castro za spotkanie przy M1...

dla reszty za 2oo

nara

Edytowane przez norbik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie się siedziało wczoraj w 2oo, ale jak wracałem pustoszejącymi już ulicami do domu czułem pewien niedosyt i zastanawiałem się, czy jednak nie trzeba było z wami polecieć do M1. Na dzisiaj pogodynka też zapowiada bezdeszczowy wieczór, więc może ktoś będzie chętny na jakieś śmiganko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zajebista, dawno nie byłem na tak zajebistej, nom, śmiem stwierdzić, że najzajebistsza w moim życiu....

Hehe... kolega niezle wku**wiony byl :) Przyjechal, piwa nie zdazyl sie napic jak prawie wszyscy zwineli sie :)

 

dzwonilem o 22 do Asi, Marcina i Norbiego...

jedna osobe wyrwalem z lozka... dwie sie pewnie wyrwac nie daly :)

slowem nie dotarlem, bo wolalem w chwili niepewnosci jednak wrocic do domu....

czekam na raport.

A ty sierzant, ze na raport czekasz? trzeba bylo byc...

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam, pojechalismy na przejażdżkę krótką i wróciliśmy do 2oo

 

 

po to by po wypiciu tymbarku/kawy pojechac do domku :)

 

ee no ładna pogoda była, każdy na moto, ja tam bez piwka długo w jednym miejscu nie potrafie usiedziec :)

 

Żałuję, że nie mogłem pojechac do M1, mam nadzieję, że po dzisiejszym wieczorku w warsztacie moj moto już będzie śmigac bez jęków i następnym razem skocze z wami :)

 

 

EDIT

 

Wr0na, sorka, ale ja po środzie o 10 już spałem :] i dobrze mi z tym :)

Edytowane przez Marcin SF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee no ładna pogoda była, każdy na moto, ja tam bez piwka długo w jednym miejscu nie potrafie usiedziec :)

Dokładnie, najgorzej być jedynym na moto jak wszyscy piją piwko albo jedynym pijącym ja wszyscy na moto, bo zapewne w koncu zechcą pośmigać. Dlatego sam nie zdecydowałem się na przyjazd SKM jak zobaczyłem, że wszyscy, prawie, na motocyklach będą.

Edytowane przez turtel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bym wczoraj poszalal :)

skoro Marcin i Norbi o 22 nie odbierali telefonow to nie sadzilem aby Belgu odebral... a Mariolki nie chciałem budzić :biggrin:

no ale w koncu tez sie wyluzowalem przy piwku z ludzmi z pracy, wiec nikt nic nie stracil :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bym wczoraj poszalal :notworthy:

skoro Marcin i Norbi o 22 nie odbierali telefonow to nie sadzilem aby Belgu odebral... a Mariolki nie chciałem budzić :buttrock:

no ale w koncu tez sie wyluzowalem przy piwku z ludzmi z pracy, wiec nikt nic nie stracil :buttrock:

dzwonic mogles... a Mariolki bys i tak nie obudzil...

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam towarzystwa na drogę do Borek, wyjeżdżam w piątek około południa, może ktoś również planuje wyjazd w tych godzinach?

 

Pozdrawiam

Januszm

Koło Południa? No może da rade, planujemy z Rebelem jakoś tak wyruszyć coś koło 12,13,14-ej :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...