Skocz do zawartości

BORKI 2007 - GRUPA WARSZAWSKA I NIE TYLKO


norbik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam nadzieje ,że mnie ktos przygarnie do domku ........

Szkoda, że dopiero teraz piszesz, bo byśmy Cię wzięli do domku...

U nas jest Adam, Max, Abu i ja :flesje:

Chyba, że chcesz na piątego to nie ma problemu myślę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaaa widzę ,że tu mozna spamowac to też zgłaszam swój akces na Borki 2007 :)

 

będe w sobotę ....... raczej na jeden dzionek do nieedzieli ..

 

mam nadzieje ,że mnie ktos przygarnie do domku ........

Nowy, miejsce dla Ciebie się znajdzie więc problem z głowy no i chyba już będzie okazja do opijania małego brzdąca. Ileż Magda ma nosić te 5 kilo w sobie :)

Pozdrawiam,

Joaśka

Edytowane przez JoasiaDH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze no jakies spotkanko mnie omineło , prosze o relacje jak było??

To zależy, które spotkanko masz na myśli, czy nocne hulanki po Warszawie :icon_mrgreen: , czy popołudniową kawkę w Kazimierzu :smile: . Oba spotkanka to tylko Norbik zaliczył. Ja w Kazimierzu nie byłem, a co do imprezki w Wawie mogę tylko powiedzieć, że z niecierpliwością czekam na następną. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że dopiero teraz piszesz, bo byśmy Cię wzięli do domku...

U nas jest Adam, Max, Abu i ja :wink:

Chyba, że chcesz na piątego to nie ma problemu myślę :biggrin:

 

E spoko zrobi się selekcje naturalna najsłabszego się wywali :) :biggrin:

A tak na powage to cośśś sobie jakos znajde aaaaa i nie zapomnijcie zabrać FARALEK ja miałem rok temu i się przydało

 

 

Nowy, miejsce dla Ciebie się znajdzie więc problem z głowy no i chyba już będzie okazja do opijania małego brzdąca. Ileż Magda ma nosić te 5 kilo w sobie ;)

Pozdrawiam,

Joaśka

No termin był na 2 IX i jak narazie ciszaaaaa

 

aaa no i powoli urabiam :lalag: Magde może mi dfa dzień przepustkiii co by z flaszka przyjechać hahaha :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaaa widzę ,że tu mozna spamowac to też zgłaszam swój akces na Borki 2007 :icon_twisted:

 

będe w sobotę ....... raczej na jeden dzionek do nieedzieli ..

 

mam nadzieje ,że mnie ktos przygarnie do domku ........

 

 

nowy011 my będziemy mieli miejscówkę w domku, jesteśmy od piatku.

Kawaleria ciężka czyli ja na Afri i Adam na XTZ750, jakby co to wal śmiało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy011 my będziemy mieli miejscówkę w domku, jesteśmy od piatku.

Kawaleria ciężka czyli ja na Afri i Adam na XTZ750, jakby co to wal śmiało :wink:

 

 

Hola!!!

Pamiętasz jeszcze o Geriatryku??? Weź proszę pod uwagę mój wiek i rozmiar (w byle przedsionku się nie zmieszczę :) ).

"Zdecydowałem się, jestem Łalla, łalla..." - sześciopak dla kazdego kto pamięta ten film :icon_twisted: .

 

Choćby nie wiem co - dotoczę się z Wami!

 

Pozdrawiam,

Mario, Czytacz-Geriatryk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze no jakies spotkanko mnie omineło , prosze o relacje jak było??

 

aaa tam...było nie było :D nawineliśmy troszeczkę km, oczywiście najpierw spotkanko na Bankowym "protest - kierowco patrz w lusterka"...mała runda po Warszawce, i w drogę.... pogoda dopisała, chociaż jak już dojeżdżałem do domu spadł deszcz i się ślisko zrobiło. Generalnie fajnie było ;) widoczki niczego sobie, małe co nieco w knajpce na starówce....

Towarzystwo pierwsza klasa :cool:

 

pozdro dla organizatora i kompaniji :P

i generalnie dla wszystkich na 200 ;)

 

PS. Turtel, nie ma co czekać, trzeba coś zorganizować :P

Edytowane przez norbik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaż jak już dojeżdżałem do domu spadł deszcz i się ślisko zrobiło.

 

ale coś mi się tak wydaje, że nie zmniejszyła się przez to Twoja prędkość przelotowa :P

 

 

 

 

Towarzystwo pierwsza klasa :icon_razz:

 

 

zgadzam się w 100% :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Izuli, Mychy i Tomka Kulika: czy moglibysmy przygarnac jeszcze jedna niewiaste do naszego domku? Chcialem zarezerwowac jeszcze kilka domkow dla niej i kilku przyjaciol ale domkow juz nie ma :icon_razz:. Ja moglbym spac na podlodze oczywiscie. Jak myslicie?

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Izuli, Mychy i Tomka Kulika: czy moglibysmy przygarnac jeszcze jedna niewiaste do naszego domku? Chcialem zarezerwowac jeszcze kilka domkow dla niej i kilku przyjaciol ale domkow juz nie ma :(. Ja moglbym spac na podlodze oczywiscie. Jak myslicie?

 

wydaje mi się , że Tomek się już wypowiedział w temacie "nie-spamerskim" o Borkach :biggrin:

Tomek nie spamuj w niewłaściwym temacie :clap: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Izuli, Mychy i Tomka Kulika: czy moglibysmy przygarnac jeszcze jedna niewiaste do naszego domku? Chcialem zarezerwowac jeszcze kilka domkow dla niej i kilku przyjaciol ale domkow juz nie ma :). Ja moglbym spac na podlodze oczywiscie. Jak myslicie?

 

Im nas więcej, tym poważniej będziemy wyglądać.

A że meteo nas ostatnio nie rozpieszcza, to i cieplej będzie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...