Skocz do zawartości

Pierwszy motocykl


Gość Gorcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:icon_mrgreen: 500 i nie więcej?......mój pierwszy poważny motocykl to drag star 1100 a jeżeli chodzi o plastiki to jakieś 600 są dla mnie za małe (190cm)....i nie powiem abym żałował choć przez chwilę...temat co i jak sprawdzać przy kupnie był już poruszany 1000 razy więc chyba nie ma sensu go ciągnąć....a to co kupisz to dokładnie tak jak napisał MARIANI........każdy odpowiada za własne decyzje i choć podobno lepiej uczyć się na cudzych błędach to i tak się ich nie ustrzeżesz......KUP CO CHCESZ i "rób swoje ryzyko będzie Twoje, bo życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po jajkach" :icon_exclaim: SZEROKOŚCI PRZYJACIELU :icon_eek:

Edytowane przez 1Rumun1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak Virago widzę. No cóz szanujmy upodobania.

Ale jeszcze jedna uwaga: zanim decyzja - trzeba przejechac się róznymi i uwierzyc własnym

spostrzeżeniom. Wszystkie są długotrwałe i "posłuszne" jak dzieci i przyjazne jak przyjaciel.

Zaufaj własnym emocjom, bo tu tylko one rządzą i ich słuchaj.

Powodzenia,

koronka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

posłuchaj Koronka przy moto ważne jest czy odrazu się polubicie przy kupnie będziesz wiedział o czym mówie jak usiądziesz to poczujesz że to ten tylko nie oglądaj jednego. nie ważne czy to 1100 czy 500 musisz go czuć i nie ochodzi mi o walory zapachowe. powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KoVboy brawo! Wlasnie to chciałem przekazac w moim poscie powyżej.

 

Do znudzenia powtarzam teraz znajomym, że jak wsiadłem na Fazerka,

to jakbym urodził się na nim. I nie wazne, czy armatura, czy plastik. Dla mnie niebo a ziemia.

 

Tak więc KoVboy ma rację: wsiąśc, przejechac się kilkoma i podjąc decyzję, a potem pokochac wybranego sprzeta!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

proponuje shadowke vt600, albo drag stara 650, ale jak mówił "KoVboy" podstawa to usiąść, przejechać się. A jak masz możliwość przetestować te motorki stojące obok siebie to myślę, że nie będziesz miał problemów z wyborem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Czesc,

 

Ktore moto polecilibyscie dla kogos kto zrobil dopiero prawko?

Mam 186cm i myslalem o Yamaha Virago 535, slyszalem ze jest latwa do prowadzenia..., jednak jest jak dla mnie za mala, czy aby napewno?

Jakim innym motocyklem moglbym sie zainteresowac, tak zeby pogodzic gabaryty i latwosc prowadzenia??

Dzieki za wszelkie rady.

Pozdrawiam

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem nowy na forum, ale już się nauczyłem, że zaraz zjawi się jeszua i będzie kazał skorzystać Ci z opcji "szukaj", no i ma rację- to naprawdę nie boli a nawet na przestrzeni ostatnich dni powstały chyba dwa identyczne tematy...

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jako pierwsze moto to Virago 535 jest ok bo sam na niej jezdżę ale ja mam 175cm wzrostu, a dla kogoś o wzroście pow. 180cm to lepiej jednak coś wiekszego żeby proporcjonalnie wyglądać, na przyklad Suzuki Intruder jest całkiem fajnym i dobrym sprzętem dla kogoś wyższego,

chyba że budżet jest większy to można pomyśleć o czymś lepszym.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajne to forum, co nie mozna pytan zadawac tylko archiwa czytac, szkoda tylko ze te archiwa takie ubogie, pewnie wszyscy tylko stare posty czytaja, bo pytac nie wolno :biggrin:. I kolko sie zamyka.

W takim razie dzieki, ale pytania kierowane bylo do osob, ktore nie koniecznie potrafia tylko odeslac do opcji "szukaj".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

Virago 535 moze być. Sam mam 182cm, a jeżdżę na kopii Virago 250 i jest mi dobrze. Najlepiej pójdź do jakiegoś najbliższego komisu i po prostu przymierz się do jakiegoś sprzęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...