Skocz do zawartości

Co kupic ? turystyk do 9000PLN


Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupić na dniach

cena jaka mogę przeznaczyć to max 9000zl

zastanawiam sie nad Fazerem, triumphy mi sie podobaja ale dużo o nich nie wiem - sam nie wiem co bym chciał - oglądałem TDM w ogóle mi się nie spodobał - interesuje mnie spalanie bezawaryjność, rocznik, fajny wygląd, moc 100koni wystarcza żeby te 200 poleciał bez problemu - pojemność nie mniej niż 600 chociaż mile widziane więcej - mam tylko tyle kasy niestety - szukam moto to pojeżdżenia na ok. 3 sezony

Coś szosowego turystycznego dla dwóch osób - nic typu TDM lub GSXR CBR Transalp nie bardzo mi odpowiada (nakedy odpadają)

Ludzie jakie są jeszcze motory ?

Edytowane przez Nseries
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce kupić na dniach

cena jaka mogę przeznaczyć to max 9000zl

zastanawiam sie nad Fazerem, triumphy mi sie podobaja ale dużo o nich nie wiem - sam nie wiem co bym chciał - oglądałem TDM w ogóle mi się nie spodobał - interesuje mnie spalanie bezawaryjność, rocznik, fajny wygląd, moc 100koni wystarcza żeby te 200 poleciał bez problemu - pojemność nie mniej niż 600 chociaż mile widziane więcej - mam tylko tyle kasy niestety - szukam moto to pojeżdżenia na ok. 3 sezony

Coś szosowego turystycznego dla dwóch osób - nic typu TDM lub GSXR CBR Transalp nie bardzo mi odpowiada (nakedy odpadają)

Ludzie jakie są jeszcze motory ?

 

Witam.

Yamaha GTS 1000A :buttrock::):flesje::)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś szosowego turystycznego dla dwóch osób - nic typu TDM lub GSXR CBR Transalp nie bardzo mi odpowiada (nakedy odpadają)

Ludzie jakie są jeszcze motory ?

 

ciut ponad 9 tyś - XJ 900S z osprzętem

http://motonita.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M502075

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ze tak powiem o czyms bardziej normalnym - pasowalby mi VFR - jakie sa odpowiedniki VFR innych firm ? Bo Fazer jest slabszy mniejszy i wolniejszy a takie krowy typu GTS to nie wiem czy by mi razem z autem do garazu weszlo - a diversion to jest lipa nie podoba mi sie wogole - najslabsza 900tka jaka chyba kiedykolwiek jezdzilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GSX750F(98-99r.) - słynne jajeczko :biggrin:

Bezawaryjność, tanie koszty utrzymania, spalanie i wygoda są na na najwyższym poziomie :buttrock:

92KM z takim momentem bujają maszynę bez problemu do 240-250km/h.

Teraz tylko kwestia wyglądu - bo dla mnie super :flesje:

Polecam :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GSX750F(98-99r.) - słynne jajeczko :biggrin:

Bezawaryjność, tanie koszty utrzymania, spalanie i wygoda są na na najwyższym poziomie :buttrock:

92KM z takim momentem bujają maszynę bez problemu do 240-250km/h.

Teraz tylko kwestia wyglądu - bo dla mnie super :flesje:

Polecam :flesje:

 

jak dla mnie to jakaś pomyłka te dwa polokragle jaja z przodu

ma kilka zalet przyznam - coś tego typu by mi pasowało chyba - rocznik moc cena silnik wporzo tylko ten wygląd to poracha cenatrlanie - NEXT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te lampki faktycznie mało komu się podobają...

ale jeśli jajo nie pasuje to może poczciwego imbryka?

silnik ten sam praktycznie co w nowych jajach.. niezawodność, moc średnia, ale moment to nadrabia i do turystyki jak najbardziej OK...

http://www.bikez.com/motorcycles/suzuki_gsx_750_f_1997.php

http://www.allegro.pl/item229411755__suzuk...brej_cenie.html

http://www.allegro.pl/item229616686_suzuki...an_idealny.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż niema co tu wymyślać...

Trza samemu poszukać :bigrazz:

http://aukcjewp.wp.pl/showcat.php?id=8662&...um%5B205%5D=all

 

Skoro ten za duży, tamten za mały, ten za brzydki tamten za stary... Może lepiej zbudować sama ;) oczywiście to żart ;)

 

Rozsądek podpowiada Suzuki GSF bandit 1200

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M462395

Edytowane przez Zmucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad Fazerem 600 - mimo iz nie jest to cudo i nie jest najmocniejszy jaki widzialem to ma kilka zalet - imbryk odpada bo kiedys takiego mialem - co prawda rocznik 90 no ale to samo - bandit 1200 jakos wlasnie bandity wogole mi sie nie podobaja -fazer taki do pyrkania do sklepu mi sie kojarzy nie za daleko - motorek nie za duzy - 98 koni bezawaryujny i przedewszystkim tani i jest ich pelno wiec zero oryginalnosci malo pali - taki troche oklepany ten fazer, ten GTS to jakis wehikul - jakies CB750 to dla mnie rowery stare konstrukcje - sam nie wiem - fazer mi siedzi w glowie jakos - dlatego ze tani dobry rocznik i malo pali z czego jest bezawaryjny ale jakoś to nie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mieles to za slabe to brzydkie. Rozsadek podpowiada wlasnie Bandita 12, lub duza Diversie. Jesli to ma byc jak piszesz do turystyki, bo Fazer tak sie nadaje jak laczki do biegania.

Kolejny post z gatunku co autor mial na mysli? O co tobie chodzi, ludzie maja przedstawiac zalety i wady sprzetow czy jak? Masz 9 tys i zacznij myslec realnie Varadero za to nie kupisz, ale np DIV w dobrym stanie juz tak. Moze napisz na czym latales i jakie masz doswiadczenie z motocyklami?

 

 

A i to jest najlepsze :) :) :)

 

Chce kupić na dniach

 

Ludzie jakie są jeszcze motory ?

 

W pralce masz motor, w mlynku troche mniejszy motorek, mozna tez miec motorek w d-ie, jak mawiala moja ciotka z P-nia.

(A znaczy to mniej wiecej tyle co byc rezolutnym i obrotnym)

Edytowane przez Zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem moze to zabrzmialo ale tak jest

latalem z "powaznych motocykli" gsxf750 z 90 roku - rok - pozniej latalem VFR z 93 roku ale go sprzedalem i szukam w sumie czegos podobnego do mojej bylej VFR ale mlodszego. Kasa jaka dysponuje nie jest oszalamiajaca no ale znowu jest juz dosyc wybor w tej cenie motocykli

 

"jakie sa jeszcze motory"

to byl dobry tekst trzeba przyznac hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...