Skocz do zawartości

chwale się!!


Super stunter piter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

siema

kupiłem sobie nowe moto:)

jest to YAMAHA YZF 750 z 95roku....

moto bardzo mocne, i mam pytanie ile powinna ciągnąć na 1 na orginlanych przełożeniach? Koles mi powiedział że zrobił mu troche na moc... ale na 1 biegu ma ok 120 km/h....

jaki jest v-max takich motorów?? bo nie zamierzem go sprawdzac ale wiedziec nie zawadzi.

niedługo wrzucę zdjęcia motorku,

aha- moto jest dużo za mocne jak narazie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jego cyt z innego tem …a moto już niby kupił :edi

siema

koledzy pomóżcie mi zakupić nowe moto:) , więc opis motorku który chce mieć:

1 musi być to ścigacz o pojemności 250 w 2sówie (raczej tylko rgv i może rs)

2 jeśli nie ścig to hard enduro do ok 650ccm. w 4 sówie i tylko taki... przykładowo KTM 620 lc4 a najlepiej SM:)

3 nie może byc bardzo stary( od ok 97 roku... chyba że rgv- rozważę wszystkie)

4 najlepiej zar w PL a jak nie to musi mieć WYMELDOWANIE UMOWĘ I BRIEF.

5 najlepiej gdzies nie bardzo daleko od WARSZAWY

6 trochę kasy się uzbierało... jeśli będzie super to moge dać max ok 8500zł

7 jeśli nic nie macie to prosze choć o info co fajnego mogę kupić...

8 jeśli coś macie dla mnie:) to tel 515961813 albo gg 4440581...

 

 

Ty masz naprawdę 15 lat?…

Chyba nie zdajesz sobie sprawy jak zrobisz komuś na tym krzywdę, jakie będą konsekwencje :) …mam nadzieje ze na drogi publiczne nie wyjedziesz :) … ….to z jednej enduro ktm 620 :biggrin: :banghead: to sporta :bigrazz: … myślisz ze nauczysz się czegoś na takim YZF :bigrazz: ? ….. Życzę zdrowia :crossy: :bigrazz: :P …PS chciał bym cie zobaczyć na takim hard enduro 650 odpalanym z kopa po glebie w kopnym piachu :buttrock:

Edytowane przez loko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W danych prędkość maksymalna to 259km\h. Ale powiedz serio masz naprawdę 15 lat czy to tylko w profilu błąd ? Tak czy inaczej gratuluje sprzęta i życzę bezpiecznej jazdy :crossy: .

 

 

serio serio zobacz w profilu 9 luty 1992 :banghead:

 

 

a tak w ogole - jego wybor, jesli rodzice mu pozwolili ja nie widze problemu, rozpierdoli sie to tez jego wina będzie a nie wasza wiec nie macie sie czym przejmowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znow wam zal ze on ma a wy nie?? Po co te docinki, kupili mu albo sam uzbieral i jego sczescie. Ja w jego wieku bardzo chcial bym jezdzic YZF ktory za kazdym razem pali i wszedzie dojedzie niz mz z ktora nigdy nie wiadomo co bedzie.

 

gratuluje sprzeta i zapodaj foty.

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znow wam zal ze on ma a wy nie?? Po co te docinki, kupili mu albo sam uzbieral i jego sczescie. Ja w jego wieku bardzo chcial bym jezdzic YZF ktory za kazdym razem pali i wszedzie dojedzie niz mz z ktora nigdy nie wiadomo co bedzie.

 

gratuluje sprzeta i zapodaj foty.

 

no częściowo masz rację.. ma to neich ma, ale...

po pierwsze chłopak 15 lat nie ma prawa mieć doświadczenia, przynajmniej ja o takim jeszcze nie słyszałem... a na 750 na pewno by się przydało...

po drugie sami mieliśmy kiedyś po 15 lat.. ja miałem całkiem niedawno i pamiętam dobrze, że kozaczyć się lubi w takim wieku, i nie ma praktycznie wyjątków :bigrazz: a kozaczenie wyklucza rozwagę...

chłopaku w ogóle znasz znaki drogowe?

 

pewnie.. niech sobie jeździ, ale jak się z podporządkowanej wmontuje w jakiś samochód i zobrazuje światu skąd nazwa "przecinak" to już nie będzie nikt tak mówił, że sobie uzbierał to miał... jak to wytłumaczysz wtedy tym z samochodu??

 

ps: bez urazy szanowny załozycielu tematu, ale jeśli kupiłes moto za zgodą rodziców to też o ich rozwadze za dobrze nie świadczy... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...