Skocz do zawartości

zgrzeszylam...


wild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PIjany mechanik dajacy w szyje z instruktorem to przeciez normalka za komuny:-)Ta nasza WSK to smigała jak te w "cyrku po scianach beczki" chyba ze instruktor sie obudził od pisku opon, no to jezdziła znowu powoli po "8" , a na egzaminie były jaja, bo pełny plac ludzi jedni na samochód(maluch lub duzy kwiat) kilku na moto wszyscy łaza i petaja sie tam i nazad a na srodku zaczoł robic '8" taki strasznie zestresowany koles ktos mu wlazł pod moto a ten zamiast zahamowac to odkrecił gaz na maxa,a moto stanał deba(prawie)a koles bez czucia pomknał w cizbe ludzi.Jakiego wszyscy szwungu dostali to jak w westernach:-)Zatrzymał sie dopiero na koncu osrodka na metalowej siatce, gdyby nie ona to by pojechał w pola az by mu paliwa brakło:-) straty małe, kogos potracił, obtarł itd, na szczescie nic powaznego sie nie stało:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe.... no to ladnie sie klient zestresowal

 

ja przez chwilka sama wrocilam i az mi welbie sie kreci.. :biggrin:

dzisiaj rhotaxx udowadnial, ze sie da zrobic 8 zaprzegiem..

nastepnym razem bede ja kreslila uralem :biggrin:

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe.... no to ladnie sie klient zestresowal

 

ja przez chwilka sama wrocilam i az mi welbie sie kreci.. :biggrin:

dzisiaj rhotaxx udowadnial, ze sie da zrobic 8 zaprzegiem..

nastepnym razem bede ja kreslila uralem :biggrin:

 

Goska

Echhhh - a mogłas powiedzieć, że będziecie wyczyniać takie "cyrki" - bo jeździłem z Grześkiem po okolicy, min. bylismy w Tuczempach u kolegi, i przy okazji moglismy wpasc obaczyc jak Ci idzie "ósemkowanie" :biggrin:

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobutka 07:00, pierwszy wyjazd do Łomży 07:30 :D Miasto w ktorym bede zdawal egzamin. Narazie bylem tylko autem, nadal czekam az kupia motocykl do naukji jazdy. Jezdzi sie sie dobrze, nie zdawalem sobie sprawy ze tak prosto jest w duzych miastach, oznakowania, swiatla wszystko jak na tacy :D Jestem zadowolony, jezdzi sie latwo. Jechalem dzis trasa na ktorej bede mial egzamin na A. Prosta dwa ronda i skrzyzowania ze swiatlami, bez korkow w 25 min mozna sie wyrobic :clap: W tym tygodniu po niedzieli znow Łomza, nie ma sensu jezdzic po moim malym C-cu, ktory i tak znam na pamiec :D

Pozdrawiam pioter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tomku- sluchaj, mnie od poczatku tak uczyli. dzisiaj bodajze 11-12h robilam- nudze sie na tym placu jak cholera.. dzis co prawda caly mialam do swojej dyspozycji..ale.. to nie to samo co miasto..

 

niestety pogoda nie zawsze dopisuje na wyjazd, ale jeden zaliczony z trasa pow. 40km jest. nie ma co narzekac, zwlaszcza gdy ze mna bylo jeszcze 7 gosci :icon_twisted:

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomku- sluchaj, mnie od poczatku tak uczyli. dzisiaj bodajze 11-12h robilam- nudze sie na tym placu jak cholera..

Goska

 

To zacznij cwiczyc 8 przeciwskretami przy kazdej zmianie kierunku :icon_eek:

Adrenalina gwarantowana.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o zacznij cwiczyc 8 przeciwskretami przy kazdej zmianie kierunku

 

heheh.. eh.. czy ja wiem.. :) z drugiej strony to to(tajfun) jest lekkie.. wiec w sumie moge sprobowac.. ;) chociaz...

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek w Przemyślu widziałem dziewczynę jak zjeżdżała jakimś srebrnym motorkiem ( nauka jazdy) tam gdzieś na ten stadion Poloni w Przemyślu . Może to Ty?

A tak ogółem to życzę powodzenia i pozytywnego egzaminu,.. Już w tym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzilam ale czerwonym :) i nie w czwartek ale we wtorek 25.09..

 

jak nastepnym razem zobaczysz dlugowlosa blondyne, za ktora jedzie auto z wirazu- bede to ja :)

 

nie dziekuje. do zobaczenia.. w przyszlym sezonie na trasie ;)

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poprzynudzam znowu.... dzis Łomza i znowu autem taki zjeba** wrocilem ze hej :crossy: ... Gn-ki narazie nie bedzie wzieli sie za MZ, szykuja ja :buttrock: tylko sie pochlastac.

Edytowane przez pioter_gpz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...