Skocz do zawartości

..::16 WRZEŚNIA DOM DZIECKA W-WA::..


Nadiq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Tak jak się umawialiśmy z dzieciakami podczas ostatniej wizyty w DD (10.06.2007) organizuję kolejny wyjazd do DD na ul. Korotyńskiego w Warszawie.

 

Termin potwierdzę jeszcze ostatecznie z p. Jolą i na pewno wszystko Wam napiszę.

Wstępnie, chociaż będę cisnąć, żeby tak właśnie było, bo wcześniej to nie wszyscy wrócą, a potem jest zlot w Borkach, 16.09.2007 proponuję spotkać się standardowo w okolicach godz. 10:00 na parkingu pod Centrum Handlowym Bemowo (takie małe pawilony obok Carefour Bemowo). Poczekamy na wszystkich do 11:00 i ruszymy do DD.

 

Ze spraw organizacyjnych:

- spotkanie na Bemowie, pod centrum handlowym

- wyjazd do DD

- jazda z dzieciakami - Florek lub Florkowa, może uda Wam się załatwić pozwolenie na jazdę po okolicznych alejkach

- zabawa, zabawa i jeszcze raz zabawa, no i ładowanie akumulatorów pozytywną energią przekazywaną przez dzieciaki w zamian za przejażdżkę ;)

 

Jak zawsze bardzo na Was liczę :)

 

Chcecie wiedzieć więcej to szukaj starych postów na 4um ( o ile ich nikt nie skasował) lub pisz na PW.

 

Dla tych co byli (do powspominania) i dla tych co nie byli (do przekonania) -> http://picasaweb.google.pl/mazur.agata/DomDziecka10062007

 

Buziole,

Nadiq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja sie pisze... bylem w czerwcu i bylo zajefajnie :)

Pozdrawiam i namawiam wszystkich!

 

Nadi, jak robimy ze smakolykami dla dzieciakow?

Robimy zrzute czy kazdy od siebie cos kupuje?

 

Tak właśnie się zastanawiam, ale myślę, że lepiej, żeby każdy coś od siebie kupił. Bo z tymi zrzutami to różnie bywa. A tak każdy kupi paczkę cukierków lub innych mini batoników i powinno być git.

Lepiej każdy sobie, bo potem będą problemy najpierw ze zbiórką, a potem z rozliczaniem się z pieniędzy.

 

A więc APEL DO WSZYSTKICH! Wybierając się do DD nie zapomnijcie o łakociach i witaminach :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc APEL DO WSZYSTKICH! Wybierając się do DD nie zapomnijcie o łakociach i witaminach :notworthy:

 

Zwracam uwage na fakt, ze jak ktos bedzie te lakocie dla dzieciakow kupowal

to albo niech zrezygnuje z tych czekoladowych albo niech wiezie je w plecaku

a nie sakwie nad tlumikiem :) No chyba, ze generalnie upalu nie bedzie :P

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie bede na wakacjach akurat ... Echhhh

 

Pawel

 

Wymówki szukasz :banghead: Termin jeszcze nie podany a Ty już jęczysz :) :icon_razz: :wink:

 

Szkurna :banghead: mam to samo... :lapad:

 

 

 

PS. Jadźka, może zamiast batoników... knysze?? :) :buttrock: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh właśnie miałem pisać do Nadiq co z tym dd :-)

 

Jeśli chodzi o jazdę po alejkach to ja mogę się tym zająć, ALE jak ostatnim razem rozmawiałem z p. Jolą to umówiliśmy się że to ona załatwi to wszystko bo ma kontakt z tymi wszystkimi burmistrzami itd...

Wysłałem jej wszystkie informacje jakie zdobyłem na @, ale do dziś się nie odezwała.

Nadiq jeżeli możesz się skontaktować z p. Jolą i wyjaśnić sprawę to będę wdzięczny. Dobrze było by to szybko wyjaśnić bo nie wiem ile czasu zajmą formalności.

 

To tyle ze smętów, ja to standardowo proponuję meczyk z dzieciakami :-) Tylko tym razem trzeba się zmobilizować bo dzieciaki nas znowu wyśmieją :-(

Zabieramy więc strój sportowy i buty sportowe również !

 

 

Florek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To tyle ze smętów, ja to standardowo proponuję meczyk z dzieciakami :-) Tylko tym razem trzeba się zmobilizować bo dzieciaki nas znowu wyśmieją :-(

Zabieramy więc strój sportowy i buty sportowe również !

Florek

 

A może tym razem zrobisz wykład np. z wymiany oleju?

Ostatnim razem, pamiętam, pokazywałeś, jak się powinno zakładać lacza :icon_mrgreen:

 

Czy mam załatwiać gaz 'rozszmieszający' (Hel). Był któregoś razu, wg. mnie było fajnie - ale może macie inne zdanie?

 

Szerokiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabieraj gaz !!

 

ja już załatwiam balony (tym razem zielone będą)

 

Po ostatniej akcji z dokręcaniem dekla zaworowego w pewnym znanym serwisie... to jest parę możliwości :-p

Koniecznie muszę zabrać dużo narzędzi i jakieś mydło ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...