Skocz do zawartości

Tuning Skutera


Krzysnik363
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

za zmiane sprzegła ja biore 20zł :) więc nie wiem czy to koszta , a najlepszym tuningiem będzie doprowadzenie silnika do takiego stanu w jakim był wychodząc z fabryki , bo takie tuningi za 150zł kończą sie nieciekawie :]

 

 

Ty bierzesz za to 20 zł.

 

ja za czyszczenie gażnika w skuterku czy innym pojezdzie spalinowym biore symbolicznie na tymbarka, a serwis motocyklowy okolo 80zł. a wiem, ze czyszczenie zrobione jest identycznie i da te same rezultaty...

 

ceny uslug, nawet tych najprostszych jak dla mnie sa z kosmosu...

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna by dac ciezsze rolki wariatora to ci sie bedzie lepiej zbieral.

 

tanim kosztem moznaby zwiekszyc znacznie kompresje planujac glowice o jakis milimetr, ale bron boze wiecej. przy okazji wymiana pierscieni na nowe i powinno latac troche lepiej.

 

sprzeglo owszem, od tego jest. ale zdajesz sobie sprawe jakie to sa koszta demontazu i montazu sprzetu mowiac juz o samej robociznie? zapomnij ze sie zmiescisz w 150 zeta z zakupem tuningowego sprzegla. pewniej wyjdzie ci zakup jakiegos uzywanego ukladu wydechowego z rozbitka cvzy cos, byle od tego samego pojazdu... ale taki wydech tez kosztuje...

 

pzdr:)

ostatnio z kumplem duzo bawimy sie ze skuterami.

Magneto im ciezsze rolki tym gorzej sie zbiera, lecz ma wieksza predkosc... oczywiscie jak przesadzisz, ani przyspiechy ani predkosci nie bedzie.

Najlepsze efekty w skuterach daje:

1.Sportowy wydech

2.Sportowy Wariator

3.Sportowe sprzeglo

4.Rolki.

 

Polecam zmiane wariatora na sportowy i pokombinuj z rolkami.

Wbrew pozorom ze skuterkow mozna bardzo wiele wycisnac.

I nastepny "spec" wytlumaczyl co to jest Kit Tuningowy.

Zazwyczaj sa to cylindry zwiekszajace pojemnosc do 70, 80cm3.

Powiedz jaki jest teraz jego vmax, czy ma dobre przyspieszenie, itp.

Bedzie nam latwiej ustalic, co by tu zrobic tanim kosztem, by bylo troche lepiej

Pozdrawiam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skuter jest zablokowany przy 55 km/h i wlasnie zastanawiam sie tez gdzie jest w nim blokada ?? JEST OTWORZONY TEMAT O TYM. według mnie ma dobre przyspieszenie. Spokojnie bierze na start simsony i peugeota vivacity :buttrock:

 

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=79285

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz sie trochu dowiedzialem :) W następnym tygodniu po weselu siostry bierę sie do roboty. Jak bym czegos jeszcze nie wiedzial to bede pisac :lapad:

 

Pozdrawiam

 

Acha. jeszcze jedno. Jakim wiertlem moge rozwiercic dysze ?? 0,7 mm ?? Czy nie rozwiercac wcale ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...