Skocz do zawartości

Tuning Skutera


Krzysnik363
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. schudnij wtedy mskuterek bedzie lepiej jechal bo bedziesz mniej wazyl :banghead:

2. odkrec tłumik

3. przeszlifuj głowice :)

4. wywal wszystko co zbedne :banghead:

5. zepchaj go do morza :banghead: kurde jak ja nie lubie automatycznych skrzyni biegow :banghead:

Edytowane przez piotrek2345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna by dac ciezsze rolki wariatora to ci sie bedzie lepiej zbieral.

 

tanim kosztem moznaby zwiekszyc znacznie kompresje planujac glowice o jakis milimetr, ale bron boze wiecej. przy okazji wymiana pierscieni na nowe i powinno latac troche lepiej.

 

sprzeglo owszem, od tego jest. ale zdajesz sobie sprawe jakie to sa koszta demontazu i montazu sprzetu mowiac juz o samej robociznie? zapomnij ze sie zmiescisz w 150 zeta z zakupem tuningowego sprzegla. pewniej wyjdzie ci zakup jakiegos uzywanego ukladu wydechowego z rozbitka cvzy cos, byle od tego samego pojazdu... ale taki wydech tez kosztuje...

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. schudnij wtedy mskuterek bedzie lepiej jechal bo bedziesz mniej wazyl :clap:

2. odkrec tłumik

3. przeszlifuj głowice :P

4. wywal wszystko co zbedne :P

5. zepchaj go do morza :P kurde jak ja nie lubie automatycznych skrzyni biegow :P

 

hehhe z tym morzem to popieram :) tez jestem tego zdania. czemu nie kupisz simsona? simson jest sto razy lepszy niz jakis chinol za 6000 czy cos w tym stylu.

Edytowane przez AdamSuzuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj używanego sportowego wydechu, dysze do gaźnika kupisz za mniej niż 10zł z przesyłką (do dellorto 4,90 dysza)

 

I nie przesadzajcie że koszty wymiany sprzęgła są gigantyczne, wystarczy zdjąć pokrywę przekładni i pneumatykiem odkręcić nakrętkę dzwonu

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za zmiane sprzegła ja biore 20zł :icon_biggrin: więc nie wiem czy to koszta , a najlepszym tuningiem będzie doprowadzenie silnika do takiego stanu w jakim był wychodząc z fabryki , bo takie tuningi za 150zł kończą sie nieciekawie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...