Skocz do zawartości

zlot bzyków zelów


zielony91zelow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ci wszyscy na pedzichujach uwazaja sie za prawdziwych motocylistow i robia sobie zloty i potem jada przez miasto w paradzie :P poubierani w skory na simsonkach :P

 

Obraziłeś tamtych chłopaków i mnie, bo sam kiedyś tak jeździłem simsonkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*wa zamiast poprzeć słuszną inicjatywę to wy zgrywacie cwaniaków... ja wiem że każdy z krytykujących uważa się za lepszego motocyklistę od innych ale to ich problem...

 

 

snujcie się na tych swoich endurkach po lesie i bądźcie tacy wyalienowanie :D

 

Ps Zmieniam moto na enduro, ale na różnych 'zlocikach' pojawiać się będę

 

pzdr zajebiści motocykliści

Edytowane przez mwichan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A juz najbardziej mnie cieszy gdy ci wszyscy na pedzichujach uwazaja sie za prawdziwych motocylistow i robia sobie zloty i potem jada przez miasto w paradzie ;) poubierani w skory na simsonkach :wink:

 

I to jest właśnie ten fun dla którego zostały stworzone motocykle. Jedni go odczuwają gdy wsiądą w skórze na simsona i sobie polatają, a drudzy w inny sposób.

 

uwazaja sie za prawdziwych motocylistow i robia sobie zloty i potem jada przez miasto w paradzie :eek: poubierani w skory na simsonkach :D

 

Ciebie to śmieszy, a wg. mnie to jest zajebista sprawa, że wśród motocyklistów/motorowerzystów są właśnie tacy. Tacy, którzy uważają motorower za motocykl a nie za zabawke, którą kupił tata na komunie :D

 

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze sprowokowałem Was do zrobienia niezlego burdelu :icon_mrgreen: tak owszem jezdze wokol smietnika :icon_eek: czyli po kopalniach i lasach (odpowiednio ubrany)

Traktuje motocykl jak zabawke, o ktora musze dbac ale nie dostalem jej na komunie bo nie wiedzialem ze sa inne motory niz scigacze wtedy :lapad:

Zluzujcie troche cisnienie ludziska! Kazdy na tym dobrze wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze sprowokowałem Was do zrobienia niezlego burdelu :icon_mrgreen:

 

 

I za to zbędne prowokowanie i zrobienie burdelu powinineś dostać odpowiedni %% ....

 

 

Kwiatek śmiejesz sie z tych chłopaków ale oni chociaż wykorzystują swoje skuterki i simsonki we właściwy sposób- jeżdza nimi po ulicy a nie tak jak ty na fun bike po terenie ... to sie nazywa profesjonalizm...

 

No właśnie lepiej aby tak jeździli niż ponaklejali kilka naklejeczek typu evul diabeł i 2 neony z allegro zrobione z rurki od długopisu ....

 

 

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jak chlopaki wrzuca jakies zdjecia. Ja z kumplami z Belchatowa tam wpadlismy. Bylo nas okolo 30 roznych wynalazków począwszy od simsonkow poprzez skutery i motocykle. Wyruszylismy z Zelowa w kierunku Belchatowa i wyszla z tego taka wycieczka krajoznawcza. Generalnie mysle, ze zlot sie udal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...