Skocz do zawartości

100 PK karnych :)


Arni22222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

42 lata...

Stary, a jaki głupi. Podobno z wiekiem człowiek spokojniejszy. Dzisiaj oglądałem Wydarzenia na Polsacie i duzo czasu poswiecili temu gosciowi.

 

Co mnie ciekawi... Jak oni go złapali. Jechał Suką 1000...

Edytowane przez Occult
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i czym tu się podniecać?

Ten koleś tutaj przegiął. Powinni mu zabrać dożywotnio prawo jazdy

Jasne, lepiej, żeby do końca swych dni śmigał bez prawa jazdy (jeszcze ostrzej i niekoniecznie trzeźwy - bo p.j. stracić już nie może). :icon_mrgreen:

Tak samo ci:

"Z kolei w Łukowie policjanci z Sekcji Ruchu Drogowego zatrzymali prawa jazdy trzem mężczyznom z Siedlec (w wieku od 24-26 lat), którzy na drodze krajowej K-63 jechali motocyklami z prędkością ponad 200 km/h.i wyprzedzali inne pojazdy stwarzając zagrożenie dla innych użytkowników drogi."

 

w polsatowskich wydarzeniach oczywiscie jest to wiadomosc dnia

No i dobrze, przynajmniej plebs będzie miał jakąś pożywkę. :icon_mrgreen:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak myslalem , a moze nawet nie wiedzial ze go gonia ? (skad to znam:P ).

 

to sobie chlopak przez 2lata nie polata :icon_mrgreen:

 

mysle ze dobre 200-220 trzymac i dyrydy, no chyba ze goni czarne BMW :icon_mrgreen:

Edytowane przez nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze byl motyw " nie musielismy dlugo czekac na szalonych motocyklistow na jednej z podmiejskich drog gnajacych na jednm kole " hehe telewizyjne k*rw***ony daly 200 zl chlopakom zeby na kole polatali ...

 

wogole juz sie przyzwyczailem do tych telewicyjnych programow o dawcach przywiazujachych sobie lancuchy do szyji, teraz sie szczerze smieje z tego :icon_mrgreen:

 

"mowicie o mnie ze jestem dawca , mowcie ze sie zabije, mowicie ze mam lacncuch przyczepiony do szyji, a ja mam was w du**e zawistne K**** kocham moj motocykl i nic tego nie zmieni, jetsem MOTOCYKLISTA a nie dawca "

 

Pozdrawiam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe dlaczego na zdjęciu widać Kawe ZXR, a na stronce piszą o suzuki :icon_razz:

 

uwielbiam takich "znawców" :icon_mrgreen:

podpis brzmi: foto archiwum. poza rozpoznawaniem obrazków trzeba było jeszcze nauczyć się czytać :icon_evil:

 

BTW na niekompetencję dziennikarzy wskazuje w większym stopniu treść informacji, gdzie m.in. słyszałem (tvn) "motocykl suzuki o mocy 200KM"

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sobie chlopak przez 2lata nie polata :icon_mrgreen:

Na to nie ma co liczyc. Pojazdu mu nie zabiora (bo jak narazie tylko za jazde po pijaku moga) wiec bedzie jezdzil bez prawka.

 

"motocykl suzuki o mocy 200KM"

Bo przeciez kazdy dawca musi jezdzic na "stunigowanym motorze" :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze tam są tylko 2 miejsca gdzie mozna dobrze cisnąc ponad 2 paki:/ i to dopiero przed Lubartowem

Nie wyobrazam sobie jazdy 200-220 po tych koleinach od Lublina do Niemiec:/

 

Między Łukowem a Radzyniem jest nowa nawierzchnia, cud, miód i malina. 200 same się wkręca tak jak ja teraz wkręcam forumowe mohery :clap: :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe dlaczego na zdjęciu widać Kawe ZXR, a na stronce piszą o suzuki :crossy:

Bo się mierny redaktorzyna nie wysilił.

 

Na to nie ma co liczyc. Pojazdu mu nie zabiora (bo jak narazie tylko za jazde po pijaku moga) wiec bedzie jezdzil bez prawka.

Dokładnie. Odebranie lejców nie uniemożliwia fizycznie kierowania pojazdem.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Między Łukowem a Radzyniem jest nowa nawierzchnia, cud, miód i malina. 200 same się wkręca tak jak ja teraz wkręcam forumowe mohery :( :crossy: .

 

Ale to miało miejsce na trasie Lublin-Lubartów a tam są nowe, ale koleiny

 

Co do reportażu:

Jakie centrum lublina? Spółdzielczosci to wylotówka ledwo co...

Jakie 200 koni? 178 lub 185 ze sradem Nie ma to jak zaokrąglic dla podniesienia sensacji:D

Czekali kilka minut....aha bo sie pewnie spóźniał na umówiony reportaż

A to ze my motocyklisci (ogół) stanowimy zagrożenie dla samych siebie......to sie tak zapytam...Co ich to obchodzi

A co do kursu....tak chodzi o wyobraznie, ale tego i tak nikt nikogo chyba nie nauczy. BTW wiekszosc osrodków szkolenia w Polsce(nie wszystkie!) uczy na 250-tkach. a po egzaminie mozna legalnie siadac na np gsxra. Czego do tego sie TV nie przyczepi?

Edytowane przez mati_mot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...