Skocz do zawartości

R6,Cbr600,gsxr600,zx6r co najlepsze w roczniku 1998-2000


Rekomendowane odpowiedzi

jak masie jakis z tych motorków piszcie jak się sprawuje;p;p mi podoba się w tym przedziale cenowym tylko r6 i cbr bo kawa nowa jest ładna i ok a stara nie;p a gsxr dużo sie słyszy. a twoja f4 jak jeździ??? idzie co

 

na ten temat pisze kuzyn to dla niego a pisze z mojego profilu;p;p

 

Koledzy czytajcie uważnie, może chłopak pisze prawdę.

 

Pozdrawiam

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o wietrzenie spisków.

 

No sorry ale nie mam zamiaru "siedzieć cicho" gdy czytam:

 

słuchajcie jest problem jaki motorek kupić, klasa to 600 a przedział 1998-200r proszę o pomoc który motor jest najlepszy, motor będzie tylko dla jednej osoby ma być najszybszy w klasie i najlepszy proszę o poważne odpowiedzi. moim zdaniem najlepsza jest r6 :icon_mrgreen: co powiecie?

 

...bo mnie to najzwyczajniej wpienia jak i 90% innych myślących odpowiednią głową...

 

 

Zresztą w dupie z tym.

Mam coś do powiedzenia:

 

Najlepsza jest R6 bo mój kumpel jeździ i mówi, że jest zajebista.

Najszybsza też R6 ,pomimo że w danych technicznych nie. Inny mój kumpel ma kuzyna co leciał na R6 2000r licznikowe 280km/h.

Mam nadzieję, że moje rady okażą się pomocne.

Życzę powodzenia i do zobaczenia na drodze.

 

Pozdrawiam, lewa w górze!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie takie tematy tylko zasmiecaja forum. Wyglada to na wysyp dzieci nieostrady, ktore nie maja co robic w wakacje.

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, pytanie nie jest najmądrzej sformułowane, wypowiedajcie się jednak na poziomie, opisując wymienione motocykle, chyba że wolicie równać w dół, zamiast skłaniać innych, by podnosili poziom swoich wypowiedzi.

 

Pozdrawiam

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem cbr F4 Sport 2001 ... latałem ją tylko po torze i ... moim zdaniem bardzo fajna maszyna... kultura pracy silnika i ciąg od niskich obrotów wymiata... Jedyny minus ..mały prześwit.. na winklach toru Poznań zostawiłem trochę podnóżków i wydechu... No torze pewnie R6 sprawdzi się lepiej, ale na drogę nie ma nic lepszego od f4... no może jeszcze Kawa zx6... ale jakość wykonania i większe zaawansowanie technologiczne (świetnie działający wtrysk) przemawiają za Hondą....

 

ps. Faktem jest że zbyt wiele małolatów dorwało się do forum i wypisuje dzieciarnia farmazony których nie da się czytać... (Może by tak zrobić oddzielny kącik z zabawkami dla małolatów ???) Przez to forum trochę ucierpiało zwłaszcza jesli chodzi o poziom merytoryczny i stylowy dyskusji... kiedyś tak nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Faktem jest że zbyt wiele małolatów dorwało się do forum i wypisuje dzieciarnia farmazony których nie da się czytać... (Może by tak zrobić oddzielny kącik z zabawkami dla małolatów ???) Przez to forum trochę ucierpiało zwłaszcza jesli chodzi o poziom merytoryczny i stylowy dyskusji... kiedyś tak nie było...

 

kiedyś wszystko było lepsze... :)

tymczasem znalazłem coś w temacie: wszystko jedno czy dla 15-latka czy dla kuzyna ani r6 ani inne wymienione na nadają się "na początek", więc może taki..? http://tinyurl.com/2956gw :)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co !!!! to rozumiem że nie ma już innych motocyklistów od was tak?! dobra mogę już wcale nic tu nie pisać są na świecie normalni motocykliści którzy cenią wszystkich bez względu na wiek są to ludzie z kulturą a nie tacy.... wydawało mi się że jesteśmy jedną rodziną!!! Ci co pisali normalnie pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co !!!! to rozumiem że nie ma już innych motocyklistów od was tak?! dobra mogę już wcale nic tu nie pisać są na świecie normalni motocykliści którzy cenią wszystkich bez względu na wiek są to ludzie z kulturą a nie tacy.... wydawało mi się że jesteśmy jedną rodziną!!! Ci co pisali normalnie pozdro

 

no proszę, zamiótł kuprem i poszedł sobie... :wink:

zrozum, że nie chodzi o wiek, tylko o zadawane pytania: najszybsze, r6 "na początek" jak sam napisałeś (ktokolwiek to pisał). przeczytaj pierwszy post z tego http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=78516&st=0 wątku, może dotrze do ciebie, że ludzie chcą ci dobrze doradzić: nie kupuje się ponad 100KM maszyny "na początek"

 

BTW czuję się normalny: nigdy nie będę doradzał zakupu tak silnej maszyny początkującemu motocykliście. póki taki tego nie zrozumie, to nie mamy o czym rozmawiać

a to, że znajdziesz cymbałów, którzy pod hasłem "oleju w głowie" każą ci kupować "docelowe moto" - trudno, głupich nie sieją :icon_razz: jeśli chcesz, żeby ci ludzie przyklaskiwali przy takich pomysłach, to idź na forum ścigacza albo gdzie tam chcesz

IMHO EOT

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co !!!! to rozumiem że nie ma już innych motocyklistów od was tak?! dobra mogę już wcale nic tu nie pisać są na świecie normalni motocykliści którzy cenią wszystkich bez względu na wiek są to ludzie z kulturą a nie tacy.... wydawało mi się że jesteśmy jedną rodziną!!! Ci co pisali normalnie pozdro

 

Nie wpieniaj się tak, bo nie było to skierowane personalnie do Ciebie... to takie ogóle spostrzeżenie...Nie skreslam kogoś tylko i wyłącznie sugerując się jego wiekiem...ale jesli się czyta forum to na podstawie iluś tam wypowiedzi, można wysnuć jakiś wniosek i nakreslić ogólną tendencję... a wynika z tego że ludzie bardzo młodzi nie koniecznie wnosza wiele ciekawego do forum...i to można logicznie wytłumaczyć... owszem jesli zadają pytania sformuowane logicznie i rzeczowo, każdy odpowiada...ale są też tacy co mają trudności z samym sformuowaniem pytania nie mówiąc już o samej treści...a tych jest więcej no i nie da się poprostu ich traktowac poważnie.... a to że motocykliści to wielka jedna rodzina to nie wierz tak w to do końca... wszędzie znajdą się jakieś czarne owce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...