Skocz do zawartości

Bardzo Pilne!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

 

W tą niedzielę wreszcie udaję się do Niemiec po swój pierwszy motor. Jedynym problemem jaki mi został to wybór owej Yamahy DT 125 R. Na oku mam dwa motocykle, ich cena się trochę różni ale dla mnie nie robi to żadnej różnicy czy kupię ten droższy czy ten tańszy. Oto ta droższa DT http://mobile.de/SIDF5UY2SNogaIiNgh-2wdq5Q...11111264572754& . W jej opisie jest napisane ''80 km/h Version'' i nie wiem czy to oznacza, że jest zablokowana do 80km/h czy rzeczywiście jest jakaś wersja 80km/h której się nie da odblokować i więcej z nie wycisnąć :banghead: Ta druga tańsza DT http://mobile.de/SIDF5UY2SNogaIiNgh-2wdq5Q...11111269484481& też mi się podoba ale ten jej wydech jest jakiś taki pordzewiały :biggrin: (i wygląda na taki zajeżdżony :biggrin: ) no i ma ciut większy przebieg...

 

Tak więc proszę was o bardzo szybką poradę bo jutro wieczorem już muszę zadzwonić i konkretny model zarezerwować sobie i jestem w kropce bo nie wiem który wybrać (boję się o to że w tym droższym nie da się go odblokować powyżej 80km/h a w tym tańszym martwi mnie ten wydech no i też że coś tam pisze 80km/h w opisie..) Pomóżcie BARDZO PROSZĘ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

W tą niedzielę wreszcie udaję się do Niemiec po swój pierwszy motor. Jedynym problemem jaki mi został to wybór owej Yamahy DT 125 R. ...

Ze zdjęcia nikt ci nie raczej powie, która jest lepsza. Ceny podanych przez ciebie DTków sa dość wysokie, do tego dojdą koszty dojazdu i rejestracji. W Polsce można kupić o wiele taniej, no chyba że koniecznie musisz mieć sprowadzony.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M502322

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz 10000zł to może szybko wejdź na ebay.de lub motoscout.de czy inną stronkę i poszukaj KTM'a exc 125, Kawasaki kdx 125 albo Aprili rx 125 w tej cenie i ugaduj sie na niedziele :icon_twisted: no chyba, że tak bardzo pragniesz tej DT, takie jest moje zdanie, pozdro.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cenę motoru nie wliczam kosztów dojazdu bo znajomy jedzie po samochody do zachodnich Niemiec i może mi przywieźć jeden z tych motorów. A co do kupna DT w polsce to jakoś nie widzi mi się aby koleś co za 18 tysiaków kupił motor w salonie chciał teraz sprzedawać go tylko za 8,5 tys. Nie wiem może już tak mam ale boję się kupować od polaków bo oglądałem już 3 DT 125 R w Polsce i za każdym razem ktoś mnie chciał w .... zrobić i tylko wyciągnąć choć te 9 tysięcy za padło (byłem z kolegą co zna się na motorach, jest mechanikiem) ;)

 

EDIT:

Nie próbujcie mnie namawiać do kupna innego modelu niż DT 125 R. Po prostu taki najbardziej przypada mi do gustu ;)

Edytowane przez jojof16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie kupuję w ciemno ;) Jadę z tym kolega mechanikiem i tak na miejscu on oceni czy się nadaje do kupna ta DT. A wydaje mi się, że za 2 letni motor z pełni udokumentowanym przebiegiem (oba te motory mają książkę serwisową) taka cena to nie jest przesada. Może mi się tylko wydaje ale to już inna kwestia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedz i kup w niemczech . przynajmniej bedziesz mial pewnosc ze nikt nie grzebal ani ze nie jakies skladaki sa .wez mechanika, niech dokladnie obluka co to jest i doradzi na miejscu. lepiej zaplacic wiecej i miec pewniaka niz potem pluc sobie w brode i klac na wlasna pazernosc. handlarze szukaja tanich"okazji" ,potem te "okazje"reperuja i sprzedaja taniej ,a kupujacy je -albo trafi ,ze moto bedzie mu sluzylo ,albo zaliczy mine ;) tak to juz jest ;)

niestety

powodzenia :crossy:

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem auto z niemiec, pierwszy i ostatni raz ........

 

najpierw rozejrzyj się na polskim rynku, za 8,5 tys to kupisz dobrą maszynę .

 

P.S.

cena pojazdu po 2 latach spada ok 50% :wink:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do motorów w Polsce wszystkie dziwnie maja podobny przebieg i akurat taki jaki kupujący chce miec żeby niby pojezdzic troche bez remontu:P Z niemiec moto nie bedzie rozklekotane chyba ze jakas rzecz do wymiany.

Ja samochody mam z niemiec i wszystkie działaja idealnie bez zadnych remontow. W Polsce tez trafisz dobre moto ale w niemczech wydaje mi sie pewniej.

Nie mozesz załatwic kogos kto zna dobrze niemiecki i zadzwonic do goscia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz bez przesady nemcy swiruja juz z cenami i to normalne ze w niemczech sa drozsze niz tutaj bo to logiczne ze jak juz tyle lat z tamtad ciagniemy to jadac tam nie ma co kupic !! A co do moto w polsce to nie jestesmy juz w latach 90 gdzie polak wszystko lepił zeby aby działało!! Coraz wiecej ludzi dba i serwisuje!!Myslicie ze w niemczech nie ma partaczy ?? A myslicie ze niemiec sprzedaje bo mu sie kolor przestał podobac ?? Normalnie szok ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a pozatym takie 2 letnie DT nie ma prawa być poprostu zjechane. To są niewysilone silniki wytrzynujące dość spore przebiegi. JA bym taki motor raczej w Polsce kupił. Ta cena w niemczech jest stanowczo za wysoka!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się W Polsce kupisz taniej i niemiec sprzedaje ja a z jakiegos powodu.Miałem RS 50 z niemiec i Ci powiem że niemcy (niektórzy)sa gorsi niz polacy gaźnik od simsona ktoś wstawił, ktoś wyjał dozownik, linki były nie popodłanczane tak jak trzeba także kupna z niemiec nie jest na 100% pewne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh większośc mi mówi aby kupić w Polsce ale ja naprawde nie mam zaufania do takich ''super okazji'' za motor który ma 2 lata, przejechane tylko ok. 4 tysiące i kosztujący mniej niż połowa początkowej ceny motocykla. Po prostu nie chce mi się wierzyć, jak ktoś może sprzedawać takie moto w idealnym stanie za taką kasę... Tam coś musi być nie tak, już raz byłem w Sosnowcu: DT 125 z 2005 roku przejechane 3850, niby wszystko pięknie, cena 8700 po negocjacjach. Już byłem odbierać ale wziąłem tego kolegę a on mówi że silnik po remoncie, jakiś szlif :) Kupię motor w Niemczech napewno bo nie wierzę w ''uczciwość'' polaków i takie ''super'' okazje, które trafiają się na allegro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...