Skocz do zawartości

Chińskie crash-testy


LYsY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, ale to mialy byc CHINSKIE crash testy !!!!

Zapodawajcie wiecej chinszczyzny aby ludziska mieli choc cien swiadomosci co ich moze czekac !!! :icon_razz:

Mimo wszystko wolabym kupic takiego 30 letniego Mesia :icon_mrgreen: :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spójrzcie na to :icon_mrgreen:

gorzej od chińczyków! z tego wszystkiego ocalała tylko skrzynia ładunkowa.. wiele osób używa takiego samego samochodu do przewozu motocykli :biggrin: :icon_razz: zawiodłem się na marce :biggrin: Edytowane przez cubix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spójrzcie na to :icon_mrgreen:

gorzej od chińczyków! z tego wszystkiego ocalała tylko skrzynia ładunkowa.. wiele osób używa takiego samego samochodu do przewozu motocykli :biggrin: :icon_mrgreen: zawiodłem się na marce :biggrin:

 

Malo z fotela nie spadlem a z ust wyrwalo mi sie tylko jedno slow: o ku*** !!!!!

Ale badziew !!! Rany Julek, czego to sie czlowiek dowiaduje o samochodach. A niby VW :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malo z fotela nie spadlem a z ust wyrwalo mi sie tylko jedno slow: o ku*** !!!!!

Ale badziew !!! Rany Julek, czego to sie czlowiek dowiaduje o samochodach. A niby VW :wink: :buttrock:

no o co ci chodzi? ładunek przetrwał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać ze szoferka w VW cała sie nie zmiażdżyła tylko wpadła do paki ale wydaje mi sie ze te prędkości nie sa jednakowe, moze inne mieli normy, tak samo jak sciany (zakres sprężystości itp)

Edytowane przez Digidy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe po co montują poduszkę powietrzną? Może po to by nie zabryzgać tapicerki jak kierowica ucina głowę ... Brrrrrrrr

 

Pawel

 

dobra teoria :) a tak na prawdę to komisja europejska powinna już te marki dawno wypie*dolic z naszego rynku :/ wstyd i hańba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra teoria :banghead: a tak na prawdę to komisja europejska powinna już te marki dawno wypie*dolic z naszego rynku :/ wstyd i hańba!

 

Akurat wlasnie na naszym rynku owych samochodow nie ma poniewaz nie przeszly pozytywnie crash testow i nie miescili sie w normach EURO NCAP :banghead: :) bardzo dobrze:lalag:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...