Skocz do zawartości

Twoja pierwsza gleba na moto


bakardi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wytłumaczcie KSowi że gleba była na zgaszonym silniku przy próbie zaparkowania bo za chwilę zacznie nam cytować przepisy, i normy albo co gorsza wrzuci schematy elektryczne które udowadniają że nie da się przewrócić przez brak rozłożonej stopki

 

Nieważne jaka była gleba, tamta wypowiedź miała całkowicie inny kontekst.

 

Na informację "Silnik gaśnie po wrzuceniu biegu" łysy napisał "Chyba tylko niemiecki...", także byk jest i to nie tyczy się żadnej wywrotki, tylko wiedzy ogólnej. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widzisz, pierdolnoles babola jak spity wrobel jajcami o lade a teraz kumpli szukasz !

 

Zanim nastepnym razem bedziesz chcial byc glupio madry, to przemysl czy warto, no ale z tego co wiem to lubisz sam osmieszac sie na publicznym Forum :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Nie mierz wszystkich swoją miarą.

😎

Nie lubisz konkurencji... to tak odnośnie ośmieszania.

😆

Do Miszcza Teorii Pokonywania Winkli, nie idź drogą swojego mentora.😉

pis(s) off🦆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lysy,

 

wijesz sie w tej chwili jak wegorz w groszku i nijak tego idiotyzmu nie jestes w stanie odwrocic, pozostanie dla potomynych :icon_mrgreen: ktorzystwierdza, ze albo jestes debil albo nie maszpodstawowej wiedzy - wtedy rob isie pingwina i zamyka dziob ! :icon_mrgreen:

 

 



Damian85 wg mojej wiedzy ogólnej silnik zgaśnie ale przy rozłożonej kosie, KaeS tego jednak nie dopisał.

 

Przeczytaj moze cyly kontekst - moze wtedy zrozumiesz - jezeli przedmowca pisze o tym, ze zapomnial zlozyc stopke to musze to tez dopisac, ? No wezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz ! :icon_mrgreen:

 

:crossy:



Nie mierz wszystkich swoją miarą.

Nie lubisz konkurencji... to tak odnośnie ośmieszania.

Do Miszcza Teorii Pokonywania Winkli, nie idź drogą swojego mentora.

 

Misiu kololowy, o czym ty znowu bredzisz ? Pie r dolisz farmazony a jak ci ktos cos napisze to nie ogarniasz kuwety bo wiadomosci zadnych wiec z czym do gosci ?

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyliście że KSowi jak ktoś pokaże że jest ..... niezbyt mądry :biggrin: to staje się napastliwy ??

Bedzie dalej brnął i się rzucał

Za h..... nie przyzna się do błędu

To chyba jakiś kompleks ???

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno już. Fajnie piany dostaje...

 

A że obrzuca mnie debilami, to wygraną kiedyś zgarnie.

 

Czytac ze zrozumieniem tez nie umisz ! :icon_mrgreen:

 

Zapytaelm czy jestes debil ? czy moze wiedzy technicznej brak ? :icon_mrgreen: Kumasz roznice ?

 

Wiec moze sie okresl !

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej ..... mam swiadkow nawet fota jest .......

 

Klod, to napraw bo jest nie OK

 

Klod, dlaczego nie reagujesz na wyzwiska adziusia?

 

Nastepny ktory zamiast na naiuke polskiego na wagary chodzil i czytac ze zrozumieniem sie nie naumial ! :icon_mrgreen:

Kumasz roznice miedzy zapytaniem czy ktos jest debilem a stwierdzeniem, ze jest debilem ?

No ale bylem na tyle fair, ze dalem mu szanse zdeklarowania sie. :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepny ktory zamiast na naiuke polskiego na wagary chodzil i czytac ze zrozumieniem sie nie naumial ! :icon_mrgreen:

Kolejny raz napisze nie wierzę chociaż widzę - ks zarzuca komuś że nie zna Polskiego :biggrin: . Ku.....a świat się kończy

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klod

 

Jestem wyluzowany,

 

dla mnie temat zamkniety, bo ze znaFcami jak sam wiesz nie pogadasz !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, trudno Co z tym jak ktoś lepiej wie niż Ty ..... dasz rade

 

Wiec moze ustalmy co wie lepiej ?

 

Przejedz sie moze do jakiegos salonu i sprawdz jak to powinno dziala.

 

Jezeli w motocyklu masz wystawiona nozke na bok, ta zwalnia ontakt do zaplponu iw momencie, gdy wrzucasz bieg doplyw pradu zostaje automatycznie odlaczony, przez co silnik gasnie.

 

Nie wiem jak jest w zlomach !

 

Amen !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...