Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie ze tak..... :flesje: samo to ze przyjechał pojezdzic juz o nim dobrze swiadczy bo poza ganianiem sie nawzajem masz okazje czegos sie nauczyc......ale mi sie nieraz zdarzyło ze ktos podchodził do mnie i prawie na mnie krzyczał co ja robie zle i jak powinienem robic dobrze bo on jechał za mna i widział....ja grzecznie slucham i sie nie odzywam uznajac że fakt iz grzałem sobie w tym momencie oponki i z tego wzgledu miałem poze traktorzysty nie ma tu wiekszego znaczenia....a po kilku współnych kółkach on juz nie podchodzi.....widać jestem niereformowalny :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM1

Rozmawiałam z Prezesem Czerniakiem z PZMOT i podam Wam pewne terminy do jazd na Torze w poniedziałek 15 marca 2010r.

Kilka zaklepałam ale musicie poczekać do poniedziałku na potwierdzenie tych terminów . Pierwszy jak dobrze pójdzie to 17 kwietnia 2010r.

Pozdrawiam ---- Joaśka :icon_biggrin:

 

no to mamy poniedziałek, wprawdzie ze śniegiem ale i tak czekamy na terminy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze sie na ten termin :D Do kogo wogole trzeba sie zglaszac? Ja pierwszy raz wiec zielony.

Te zielony - przeczytaj kilka poprzednich stron w temacie to nie będziesz zadawał głupich pytań!

Możesz sie zgłosić do proboszcza w swojej parafii , ale nie wiem czy ma listę.

 

 

Do zoba w LBN

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze sie na ten termin :D Do kogo wogole trzeba sie zglaszac? Ja pierwszy raz wiec zielony.

 

Zgłoś sie bezpośrednio na tor, czasami są listy w tym temacie, ale tylko takie orientacyjne.

Zresztą napewno ktoś z Warszawy będzie jechał, chłopaki spotykają sie na stacji: Shellu, albo Orlenie w Zakręcie. Jak będzie ładna pogoda to pewnie w drodze kogoś spotkasz.

PZDR>

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_twisted:

 

 

Jak tam panie??bladź polepiona,poxilina zakupiona???ja mam jeszcze gaziory nie pokrecone ale tytrytki i silvertape już spakowany a wiec pełna gotowość...!!!! :buttrock:

Edytowane przez Johny Blaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś sie bezpośrednio na tor, czasami są listy w tym temacie, ale tylko takie orientacyjne.

Zresztą napewno ktoś z Warszawy będzie jechał, chłopaki spotykają sie na stacji: Shellu, albo Orlenie w Zakręcie. Jak będzie ładna pogoda to pewnie w drodze kogoś spotkasz.

PZDR>

 

Dzieki za odp. Johny Blaze juz mi wszystko wytlumaczyl co i jak.

Do zobaczenia za 31 dni w Lublinie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...