Skocz do zawartości

YAMAHA TTR 600E


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

witam, może ktoś zmierzyć rezystancje cewki (o oznaczeniu JO 144 5CH-00)w YAMAHA TT600R na uzwojeniu pierwotnym i wtórnym. U mnie jest:pierwotne 1,8-1,9 om ,a wtórne mierzone z przewodem WN bez fajki 18om i nie wiem czy tak powinno być

 

pomyłka wtórne 18 kilo om

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak mówicie. 30-40 mm. Motocykl ustawiony pionowo pod własnym ciężarem. I to wcale nie jest tak dużo dla zawiechy o takim skoku. Już samo posadzenie tyłka wyraźnie ten luz zmniejsza.

Edytowane przez ptr82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

zapłonu w tym motocyklu nie da się regulować, jak wali w wydech to mogą być źle ustawione zawory

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich, od niedawna jestem posiadaczem ttr600 z 2001 roku. Stan plastików jest już bardzo kiepski więc ze względów estetycznych chciałym go trochę odświeżyć, jednak nie udało mi się nigdzie znaleźć kompletu do tego modelu. W sklepie motoryzacyjnym za sprowadzenie go (bez lampy przedniej) zażyczyli sobie 700zł - to dużo w stosunku do cen z innych modeli. Oczywiście chodzi mi o jakieś zamienniki UFO lub coś podobnego. Bardzo proszę o radę gdzie mogę w najbardziej korzystnej cenie zakupić takie części oraz ewentualnie później naklejki (niebieska wersja kolorystyczna). Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam:)

Edytowane przez .tRc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zależy mi na jakimkolwiek w miarę rozsądnym rozwiązaniu do 200zł które pozwoli na weekendowe użytkowanie motocykla do końca sezonu. W przyszłym roku planowałem wymianę całego wydechu na Akrapovic lub coś porównywalnego do około 1500zł ale teraz budżet nie pozwala mi na taki nieplanowany wydatek więc muszę sobie poradzić inaczej. Na regeneracje obecnego tłumika nie ma szans bo już ktoś przy nim majstrował przede mną i aktualnie nie nadaje się do niczego.

 

Czy tłumiki z innych motocykli o podobnej pojemności będą się nadawać?

np. http://allegro.pl/tlumik-kawasaki-zxr-750-oryginal-i2419082539.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam panowie, kupiłem tydzień temu ttr 600. Problem natomiast leży w tym że baardzo ciężko odpala, trzeba z 15 razy kopnąć hmm, może jest w tym motocyklu coś od czego warto zacząć sprawdzanie? Zawory ok ssące 0.10 wydech 0.15, świeca była czarna, z racji iż są dwa gaźniki dałem moto do fachowca bo nie dysponuje wakometrem. Mechanik powiedzał mi że moŻe to być nieszczelny zawór ssący? co wy o tym myślicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Mam pewien problem z moją Yamaha TTR 600 z 2001r., a minowicie: kiedy wymieniałem tarcze sprzęgła, moto leżał na boku i nie zauważyłem metalowej kuleczki która luźno leżała na swoim miejscu. Niechcący trąciłem ją ręką i wpadła małym otworem prosto w środek silnika. :( Czy jest jakiś sposób żeby ją wyciągnać? Czy jedynie trzeba rozkręcać cały silnik?



dawid93 ten sprzęt trzeba nauczyć się odpalać. Ja zanim doszedłem do wprawy to kopałem ją i kopałem, chodzić nie mogłem przez to. Chyba, że poprawnie odpalasz to trzeba szukać przyczyny technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Hey ;) orientuje się ktoś, czy w ttr z 2001 roku nadal mają problemy z modułem zapłonu? No i niektórzy twierdzą, że często coś z kopką jest nie tak. Ogólnie odradzają to Moto i mówią, że więcej czasu spędzę na naprawach niż na jeździe. Bo, że części drogie to już wiem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...